NOVINKY_WEB
paris deco offVýstava byla jako každý rok umístěna do centra Paříže na různá místa (showromy). Pojetí bylo čistě designové a dekorační a načerpali jsme zde mnoho nových nápadů, které uplatníme při návrhu designu interiéru pro vás a vaše sny a přání. Nalezli jsme zde mnoho úchvatných doplňků pro vaši domácnost, v podobě textilií, osvětlení a mnoho dalšího.

Výstava byla poprvé realizována před pěti lety. Hlavní místa konání byly zasazeny do 4 historických oblastí v Paříži: Bastille, Saint Germain des Prés, Place des Victoires a Palais Royal.

Výstava byla otevřená pro veřejnost, tak i pro profesionály. Při návštěvě jsme nalezli více jak 70 značek z celého světa.
Celá výstava se nesla především v barvách žluté a zelené, které určují nové trendy pro rok 2015.

Na výstavě nás zaujalo představení novinek např. Značky CASAMANCE, která představila nové kolekce látek a tapet s důrazem na vznešenost drahých materiálů. Unikátní stříbrné odstíny , rafinované vzory a luxusní textury s inspirací v žilkách mramoru učiní z vašeho domova výjimečné místo.

casamance

Mimo jiné byl ke shlédnutí Aldeco, C&C Milano, Dedar, Création Baumann, Dominique Kieffer, Donghia, Edmond Petit, Gaston y Daniela, Harlequin, John Boyd Textiles, Kinnasand, Larsen, LeManach, Mark Alexander, Nobilis, Nya Nordiska, Osborne & Little, Quodeus, Robert Allen, Rosello, Rubelli, Sonia Rykiel Maison, Stark, Tassinari & Chatel, Treca de Paris,Veraseta, Villa Nova, Zinc, Zoffany.