NOVINKY_WEB

Návštěva výstavy Maison & Objet a Paris déco off 2014

Již po třetí v řadě jsme navštívili mezinárodní výstavu Maison & Objet a Paris déco off v Paříži. Tentokrát jsme zde strávili čtyři dny a troufáme si říct, že jsme zvládli “alespoň vidět” vše podstatné.

Výstava Maison Objet v PařížiPři tradičním setkání s našimi stálými obchodními partnery jsme doplnili naše stávající kolekce látek, tapet a kusových koberců o nové materiály, abychom na českém trhu prezentovali vše co je trendy. Dovolte nám abychom Vás touto cestou pozvali na naše showroomy, kde Vám rádi vše nové ukážeme. Věříme, že budete stejně nadšení jako mi.Na letošním ročníku jsme byli především nadšeni z výstavy Paris déco off, která není součástí Maison-Objet, ale odehrává se po různých showroomech a instalacích v centru Paříže.

Výrobce designových kamenných doplňkůPrávě zde se prezentovali téměř všechny významní evropští výrobci látek, tapet a dekorací. Díky ideálně zvoleným prostorům jednotlivých instalací a dokonalé propracovanosti výstavních expozic musel být každý návštěvník, stejně jako mi, unešen úžasnými možnostmi někdy až umělecky zpracovaných materiálů. Některé instalace od světoznámých módních návrhářů jako například Christian Lacroix, Sonia Rykiel, Ralph Lauren a dalších se nám svou originálností vryly hluboko do naší paměti a designových srdcí 🙂 .

Nové nápady do českých interiérůA právě zde je naše poslání. Přinést do českých interiérů nádherné vzory a barvy textilních dekorací, tapet a kusových koberců, namísto obvyklých bílých a šedých odstínů, které jsou v současné době k vidění ve většině českých interiérů.

 

úžasné vzory závěsůNa obou výstavách jsme samozřejmě hledali také možnosti nových spoluprací a produktů a jsem si jist, že i v tomto směru byl letošní ročník velmi úspěšný. Důraz jsme kladli především na možnosti sladění textilního stínění s čalouněním sedacího nábytku, ale také nejrůznějšími drobné doplňky, které oživí každý interiér.

Rozsah obou výstav, co do počtu prezentovaných značek a výrobců jen ukazuje, že kvalitní bydlení je v současné době na vzestupu a je jednou z důležitých hodnot kvalitního a spokojeného života každého z nás. A právě textilní dekorace, tapety a koberce přináší Vašemu domovu tu pravou atmosféru a osobitý styl.

Úžasné doplňkové dekorace výstavy

Skvělým zjištěním je fakt, že pokud se oboru věnujete opravdu profesionálně a s maximálním nasazením, dokážete přinášet svým klientům nejen nádherné a kvalitní výrobky, ale také cenově dostupné téměř pro každého. Slibujeme, že právě tato myšlenka je naším hlavním cílem.