NOVINKY_WEB

Návštěva výstavy CASA Rakousko

I letos navštívili zástupci Diamond Design veletrh CASA 2014 pořádaný v Rakouském Salzburgu .Letos byla výprava na veletrh stínící techniky a bytového textilu opravdu v hojném zastoupení osmi členů a to ze všech našich showroomů Prahy,Brna i Zlína.

Výstava CASANa veletrhu byl prezentován nejen dosavadní trend ve stínicí technice ve spojení s bytovou kulturou, ale i novinky pro rok 2014. Nás zejména zajímala expozice našeho rakouského výrobního partnera LEHA, kterého kompletní výrobní program nabízíme. Veškeré informace a novinky, které zde byly prezentovány již dnes uplatňujeme na našich showroomech.

Výstava CASASetkali jsme se také se spoustou výrobců látek (Gerster, Casamance, Saum Viebahn …), které jsou v naší nabídce pro stínicí systémy např. závěsy, římské rolety, záclony a mnoho dalších. I zde jsme načerpali spousty nových informací, které jsou velmi užitečné pro vytváření ideálních nabídek pro naše klienty.
Věříme, že i tato veletržní zkušenost spojena se spoustou informací, posune opět o něco blíže souhru poptávky a nabídky pro všechny naše klienty a budeme tak moci uplatnit nejnovější trendy ve stínící technice právě pro Vás.