Vliesové tapety

[new_royalslider id=”22″]

Vliesové tapety

Fotogalerie našich realizací

Vliesové tapetyVliesové tapetyTapety z tohoto materiálu se dají považovat za textilní, avšak jejich plochu netvoří jednotlivá vlákna, ale rozemletá textilní vláknina, která je následným lisováním upravena do vrstvy tvořící tapetu.
  
Drobnou nevýhodou těchto materiálů oproti vinylovým tapetám může být jejich menší odolnost vůči vodě a různým nečistotám.
  
Velkou výhodou však je jejich prostupnost vzduchu, kdy dovolí vaší stěně dýchat.
  
Vliesové tapety jsou také velmi často používané jako akustické, kdy tlumí zvuky z vedlejší místnosti, ale i v samotné místnosti. Vedle závěsů, záclon, nábytku a jiných doplňků, tedy dokáže přispět ke zpříjemnění atmosféry.
  
Patří sem i speciální 3D akustické tapety opatřené certifikáty.

Vliesové tapetyVliesové tapetyVliesové tapety se vyznačují především obrovským výběrem vzorů a především povrchů a kombinací, s nejrůznějšími materiály, které vytvářejí speciální efekty povrchu těchto tapet, jako je drcené sklo, semiš a mnoho dalších…
  
Velká část dodavatelů tapet nabízí také látky s podobnými vzory, které doladí celkový dojem z interiéru.
  
Naši designeři vám rádi poradí či navrhnou vhodné kombinace.

Pokud hledáte něco netradičního, určitě budete překvapeni širokou škálou tapet na našich showroomech.

Vliesové tapetyVliesové tapetyVliesové tapetyVliesové tapety

Na své si příjdou opravdu všichni. A pokud byste přeci jen si nemohli vybrat, můžete si navrhnout vlastní tapetu a my se postaráme o její realizaci. Ptejte se na našich showroomech.

Vliesové tapetyVliesové tapetyVliesové tapetyVliesové tapety

Vzhledem k rozmanitosti vzorů se často instalují také vodorovně, což není příliš obvyklé a tak dodává tapeta interiéru ještě více na exkluzivitě. Ovšem pro vodorovnou instalaci je zapotřebí zkušených tapetářů s dlouholetou praxí. Toužíte-li tedy po víc než jen standartu neváhejte se obrátit na odborníky značky DIAMOND DESIGN.

This entry was posted in Tapety - nabídka druhů. Bookmark the permalink.