VINYLOVÉ TAPETY

Vinylové tapety

Nejrozšířenější typ tapet vzhledem ke svojí cenové dostupnosti a dobré oděruvzdornosti a voděodolnosti. Vinylové tapety také velmi dobře odolávají znečištění. Jsou dnes velmi oblíbené, zejména díky přijatelné ceně, díky které se stávají dostupné pro každého.
VINYLOVÉ TAPETY

Vinylové tapety

Nejrozšířenější typ tapet vzhledem ke svojí cenové dostupnosti a dobré oděruvzdornosti a voděodolnosti. Vinylové tapety také velmi dobře odolávají znečištění. Jsou dnes velmi oblíbené, zejména díky přijatelné ceně, díky které se stávají dostupné pro každého.

Podrobné informace o vinylových tapetách

Fotogalerie našich realizací
Vinylové tapetyVinylové tapetySpolečnost DIAMOND DESIGN nabízí široký výběr těchto tapet.    S naší nabídkou se můžete seznámit na některém z našich showroomů a také si je rovnou „osahat“. Po domluvě je možné si vzorníky zapůjčit domů, kde nejlépe vyberete ideální tapetu do Vašeho interiéru.   

Podklad, šířka tapet, gramáž

Při výběru tapet doporučujeme sledovat několik důležitých informací, které mohou ovlivnit výsledek práce či celkovou představu klienta. Jeden z prvních je podklad tapety, kdy máme na výběr například z papíru či netkaného vliesu. Pokud je Vaším záměrem tapety měnit často doporučujeme volit vliesový podklad. Tyto tapety se velmi dobře lepí a zároveň se dají velmi dobře strhnout ze stěny. Naproti tomu papírový podklad je velmi složité odstranit. Papír má také velkou rozpínavost a může mít občas za následek viditelné spoje bez ohledu na vzor tapety.
Vinylové tapetyVinylové tapetyVinylové tapetyVinylové tapety
Dalším aspektem je také šířka tapet, která je velmi různorodá. Obvykle se pohybuje mezi 50 a 70 cm. V našich kolekcích ale můžete najít také šířky kolem 90 cm a dokonce i kolem 130 cm. Pokud si přejete mít po nalepení tapety co nejméně spojů, je velká šířka velkou výhodou. V nabídce je však také velké množství tapet, kde tzv. přiznaný panelový efekt odlišuje tapetu od klasické malby a je klienty velmi žádaný. Gramáž vinylových tapet začíná zhruba na 300 g/m2. Čím vyšší je gramáž, tím silnější tapeta je a je tedy i odolnější. Tapeta dokáže ovlivnit akustiku mezi jednotlivými místnostmi a některé mají i tepelně izolační vlastnosti.

Design tapet

Vinylové tapetyVinylové tapetyKolekce jsou vybírány tak, aby byly pokud možno jedinečné a různorodé.    Tedy, aby struktury a vzory jednotlivých tapet byly originální a netuctové, ale zároveň uspokojily i ty nejnáročnější přání klientů.    Tapety vozíme z Belgie, Anglie, Německa, Itálie a Francie.

Servis pro naše zákazníky

Vinylové tapetyNejen, že vám odborně pomůžeme s výběrem vysněné tapety tak, abyste se nemuseli probírat desítkami vzorníků, ale také pro vás vypočítáme potřebnou spotřebu dle vašeho zadání nebo našeho zaměření ve vašem interiéru.

Instalace

Vinylové tapetyVinylové tapetyNaše tapety samozřejmě také odborně instalujeme. Pro výsledný efekt doporučujeme se obrátit na odborníky, kteří tapetu nejen nalepí, ale dokáží také perfektně připravit podklad pro lepení. Pracují s kvalitní penetrací a také osvědčenými lepidly.    Navštivte naše showroomy a uvidíte jednotlivé typy tapet nalepené na stěnách. Uděláte si tak ideální představu o efektu jednotlivých materiálů tapet. U nás naleznete osobité prostředí, které vám dá prostor pro klidný a ničím nerušený výběr.    Rádi vám poradíme ve vašem výběru, avšak pokud hledáte jen inspiraci, můžete nerušeně brouzdat našimi kolekcemi a my se postaráme jen o vaši pohodu v našem showroomu. Kontaktujte nás Kontaktujte nás