Vertikální žaluzie Harmony-pilotní škola Praha Ruzyně

Realizace zastínění komerčních prostor, v tomto případě restaurace, vždy klade velký důraz na praktičnost a použití, čemuž je vše podřízeno. V našem případě bylo však třeba zvládnout mnohem víc.

Detailní informace k realizaci

Letecká restaurace s osobitým pojetím designu vyžadovala řešení stínění doplňující myšlenku celého projektu.
 
Navržené vertikální žaluzie Harmony skvěle zapadly do celkového konceptu designu restaurace a zároveň přinesli tolik potřebnou užitnou hodnotu. Díky kombinaci PVC lamel vertikální žaluzie a voálové látky, která je propletena mezi jednotlivými lamelami dochází k dostatečnému průsvitu světla do interiéru, ale zároveň zabránění pohledu ven i dovnitř. Tím je zajištěna požadovaná atmosféra interiéru bez rušivých vnějších vlivů.
Hloubka lamel 89mm zvýrazněná voálovou látkou přenáší prvky žebrování použité na nábytku také na stěny a okna. Díky pruhování lamel vytváří sluneční paprsky procházející libovolně nastavytelnými průchody do interiéru a vytváří zde nenapodobitelné světelné scény. Také barva zvoleného voálu, podtrhuje záři slunce a vytváří tak pocit atmosféry v kokpitu letadla nad mraky, daleko od všedních dnů na zemi.
Systém vertikální žaluzie Harmony je založen na principu vertikální žaluzie. Lamely lze tedy libovolně naklápět a tím regulovat prostup světla do interiéru. Celou plochu lze pak za pomoci šňůry stáhnout na libovolnou stranu. Na začátku jsme hovořili o praktičnosti, kterou zde zajišťuje možnost snadného sejmutí voálu pro případ jeho čištění (praní), přičemž PVC lamely zůstávají nadále plně funkční jako prozatímní stínící prvek.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás