Ven_nabytek

Venkovní nábytek

Manutti patří mezi lídra v oblasti venkovního nábytku. V současné době najdete tuto značku ve více než 50 zemích světa, v ČR můžete navštívit jeden z 8 showroomů v rámci značky DIAMOND DESIGN.
Ven_nabytek2

Venkovní nábytek

Nechte popustit uzdu své představivosti a hrajte si při sestavování nejvhodnější kombinace nábytku Manutti na Vaši terasu.
Ven_nabytek4

Venkovní nábytek

Ručně pletený nábytek ze syntetických vláken si můžete užít nejen za teplých letních dnů, ale také v zimním období díky vysoké odolnosti použitého materiálu vůči teplotám.
Ven_nabytek6

Venkovní nábytek

Nábytek je vhodný jak pro rezidenční tak i komerční využití.
Ven_nabytek8

Venkovní nábytek

Vybírejte ze široké škály venkovních stolů a židlí, pro ty nejkrásnější chvíle strávené v rodinném kruhu a pohodě.
.
EVROPSKÁ ZNAČKA S PRVOTŘÍDNÍ KVALITOU
MODERNÍ KOLEKCE
KLASICKÉ KOLEKCE
LEHÁTKA
SEDAČKY A KŘESLA
STOLY A STOLKY
ŽIDLE
MODULARITA A STOHOVATELNOST
EXKLUSIVNÍ MATERIÁLY
DOPLŇKY
ÚDRŽBA
PROFESIONÁLNÍ SERVIS A ZÁRUKA

EVROPSKÁ ZNAČKA S PRVOTŘÍDNÍ KVALITOU

Fotogalerie našich realizací

1. manutti-logo2. PergolaSpolečnost Manutti vznikla v roce 2002 a v průběhu let postupně rozšiřovala svoje portfolio nabízených produktů. Díky dlouholeté tradici dokáže svými výrobky pokrýt požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Kolekce výrobků nejsou zaměřené pouze na moderní trendy, ale také klasické designy jednotlivých výrobků. Hlavním cílem značky je nabízet komplexní portfolio pro venkovní obytné prostory. V nabídce naleznete stoly, kovové židle, skládací židle, slunečníky, koberce, designové osvětlení a především venkovní sedací soupravy s různými druhy křesel.    V současné době se společnost Manutti zaměřuje na vylepšení sociální interakce a samozřejmě na vaši relaxaci. Hlavním motem značky Manutti je: „Nejlepší částí dne jsou chvíle strávené venku“. Vychutnejte si večeři s rodinou pod jednou z pergol od značky DIAMOND DESIGN nejenom v létě, ale také na jaře nebo v zimě, tak abyste mohli naplno využít exkluzivní nábytek od této přední evropské značky po celý rok.

3. AirManutti díky svému širokému rozpětí dokáže splnit představy o nábytku jak pro soukromé terasy, tak i pro komerční prostory, jako jsou hotely a restaurace. Nábytek je specifický svou modularitou tak, aby byl snadno rozšiřitelný a univerzální k individuálním potřebám našich zákazníků.    Designéři a inženýři této společnosti, jako je například Lionel Doyen nebo Bram Bollen, patří mezi špičky v oboru a finální produkt patří mezi unikátní dílo vysoké kvality na světové úrovni. 4. LinerVybrané kolekce naleznete v nejluxusnějších hotelích v Dubai, na jachtách slavných filmových hvězd a nejluxusnějších rekreačních střediscích, ale také na terasách běžných uživatelů milujících kvalitní produkt se špičkovým designem.

5. Moon IslandKomplexní popis v rámci jednoho článku by nedokázal vystihnout vše výjimečné a obsáhnout katalog Manutti, který je plný úchvatných fotografií a vyčerpávající nabídky venkovního nábytku s rozsáhlým příslušenstvím. Podrobnosti včetně obrázků k jednotlivým kolekcím najdete v sekci „Ke stažení“. Pokud vás některá z kolekcí zaujmeme, navštivte jeden z našich showroomů, kde si s profesionálním týmem u šálku výborné kávy můžete celý katalog prohlédnout s odborným výkladem. Těšíme se na vaši návštěvu.

MODERNÍ KOLEKCE

1.SquatJednoduché, designově propracované, komfortní, modulární, vzdušné, neobyčejné a prostorné. Všechny tyto superlativy charakterizují moderní kolekce, které vám DIAMON DESIGN nabízí. Díky širokému výběru typů si zde přijde na své i ten nejnáročnější zákazník, který získá nejen výjimečný nábytek od světoznámé značky, ale především vysokou kvalitu snoubenou s originálním designem. 2. Air    Tyto kolekce se vyznačují nejen možnosti přídavným LED osvětlení v bocích sedacích souprav, ale také například možností polohovatelného opěradla. Jistě oceníte, že zádový polštář v sobě skrývá magnet, pomocí kterého je uchycen ke kovové části opěrky. Tento důmyslný systém zajistí stabilní polohu polštáře. Vybrané sedací soupravy jsou opatřeny nastavitelnými nožkami pro vyrovnání nerovnosti v terénu a také kolečky pro snazší manipulaci.

Zendo4. ElementsMezi hlavní použité materiály pro konstrukci je práškově lakovaný hliník a nerezová ocel. Sedací soupravy jsou pak částečně, nebo celo čalouněné. Jeden z unikátních použitých materiálů je Quaryl® – kompozit křemene a akrylové pryskyřice od společnosti Villeroy & Bosch, který je tradičně používaný pro vany, ale našel také uplatnění v outdoorovém nábytku. Tento bílý leklý povrch vás nadchne nejen na pohled, ale také na dotek. Quaryl® je odolný proti poškrábání, odolný proti mrazu a snadno udržovatelný.

5. Kobo6. CascadeMezi hlavní použité materiály pro konstrukci je opravdovým unikátem jsou sedačky a křesla vyplétaná lanem, které je tvořeno z textilie a polyolefinu. Nejen že jsou neotřelé a velmi pohodlné, ale zároveň je celý výplet dělaný ručně. Látky použité na jednotlivé části jsou vyrobené speciálně pro venkovní použití, tak aby nepropouštěly vodu. Pokud se při silném dešti dostane voda skrz švy pod látkový obal polštáře, je zde ještě vnitřní nepromokavá vrstva, která nechá vodu stéci dolů k jemné síťce, která ji opět propustí ven. Žádná vlhkost se tedy do vnitřku polštáře nedostane.

KLASICKÉ KOLEKCE

1. River2. MalibuVenkovní nábytek je často vystavován velkým změnám teplot, dešti i silnému sluníčku. Jeden z použitých materiálů je syntetické vlákno, které je vzhledově podobné ratanu. Hlavní výhodou tohoto vlákna je vysoká odolnost proti teplotám (od -25°C do +70°C). Je odolné proti UV záření, zachovává si svoji barvu po dlouhá léta a je 100% recyklovatelné. Nábytek v tomto provedení nabízíme jak v jemném zaobleném stylu, tak i v klasickém stylu s hranami.

Dalším materiálem, který byl použitý na klasické kolekce, je dřevo – Teakové nebo Irokové. Oba dva druhy jsou odolné proti UV záření a snadno se čistí. Tyto kolekce vynikají svojí jednoduchostí, elegancí, důrazem na detail a zároveň jsou designové nadčasové. Výborně lze zkombinovat s bílou nebo černou mramorovou deskou, která může sloužit jako odkládací stoleček. Samozřejmostí jsou odkládací či konferenční stolky ve zmíněných materiálech.    3. San4. Siena

LEHÁTKA

1. Elements2. LinerRádi si užíváte teplých letních dnů na lehátku u bazénu? Nechte se inspirovat jedním z našich modelů. Hlavní kolekce jsou doplněny také o stylová lehátka v daném designu. Najdete tu tedy lehátka moderní, která můžete doplnit LED osvětlením, nebo také lehátka vyplétaná unikátním lanem. Jednoduše pak můžete připojit boční odkládací stolky.    Tradiční jednoduchá lehátka jsou doplněna o kolečka pro snadnější manipulaci a polohovatelnou zádovou opěrku.

3. RiverPokud fandíte proutěnému nábytku, neměla by vaší pozornosti uniknout kolekce lehátek ze syntetického proutí, které vyniká svojí odolností proti vysokým teplotám od -25°C až do +70°C. Vlákno je bez toxinů a je 100% recyklovatelné. Užívejte si relaxaci ve dvou na širokém a pohodlném dvojlehátku.

SEDAČKY A KŘESLA

1. KumoTerasy a zahrady našich zákazníků jsou odlišné svojí rozlohou, zelení, volným prostorem, dekorem. Hlavní výhodou sedacích souprav je jejich modularita. Díky základním čtvercovým nebo obdélníkovým modulům pak můžete rozpětí sedačky přizpůsobit vašemu prostoru a v budoucnu je dle fantazie měnit. Je tak na vás, zda vytvoříte jednu velkou a prostornou sedačku jako hlavní dominantu u Vašeho domu, nebo raději vsadíte na dvě menší. Tuto přednost jistě ocení nejen zákazníci na soukromých zahradách, ale především majitelé restaurací a hotelů pro příjemné posezení svých hostů.    Modular

3. ComboVíme, jak je někdy těžké, představit si na kousku látky barevnou kombinaci celé sedací soupravy a křesel. I touto myšlenkou se zabývali designéři společnosti MANUTTI. Nyní můžete vybírat z předdefinovaných kombinací barev látek, které jsou použité na jednotlivé kusy nábytku. Je zde zvolena hlavní barva látky, která pokrývá sedáky a opěrky. Další barvy pak korespondují pro polštáře, které jsou dodávané k dané sedací soupravě či křeslu. Výsledkem je luxusní barevný soulad.

Malibu5. Cascade

STOLY A STOLKY

1. Luna, Liner2. Luna, LinerČím vás mohou stoly od společnosti DIAMOND DESIGN překvapit a potěšit? Například možností jednoduchého rozložení horní desky stolu. Horní deska je rozdělena na dvě části, které díky skrytému mechanismu můžete snadno rozložit do stran, a uprostřed vyvstane deska, která byla dříve důmyslně skryta. Délku stolu tak prodloužíte o polovinu.    Unikátní je také LED osvětlení, které je jako designový doplněk v nohách stolu. K LED osvětlení je dodáváno také ovládání, díky němuž můžete podtrhnout vaše večerní posezení a ohromit tak nejen Vaše blízké, ale také sousedy.

3. Air, Echo4. SienaKonstrukce stolů je převážně tvořena z hliníku, tepaného železa nebo teakového dřeva. Na základě jednotlivých kolekcí pak můžete vybírat jednak z tvaru desky stolu – kulatá, oválná, čtvercová či obdélníková, a dále také z typu horní desky stolu.    Tradiční materiálem pro desky stolu je sklo. V nabídce najdete jak tvrzené, tak temperované sklo. Tvrzené sklo je velmi odolné proti poškrábání a je stálobarevné. Dalším tradičním materiálem je dřevo – v tomto případě je použito Teakové dřevo, které je ve věku 60-80 let a pochází z ekologických plantáží. Výhodou takto starého dřeva je vysoká stabilita při působení UV záření, snadná údržba a 100% recyklovatelnost. Toto dřevo se dá následně také kombinovat s „Belgickým Bluestonem“, kdy teakové dřevo tvoří rám desky a do něho je vložena druhá deska.

35. Fuse, Latona 6. Torsa, RadiusPokud byste rádi zvolili jeden z modernějších materiálů, můžeme vám nabídnout například Trespu®. Hladkou desku tepelně vytvrzenou z pryskyřic, zesílenou dřevitými vlákny a slisovanou za vysokého tlaku a teploty. Viditelná strana desky je pokryta dekorativní vrstvou.    7. Torsa, solid Mezi přírodní desky patří například keramické desky. Ty se skládají z písku, jílu a přírodního kamene. Výhodou tohoto materiálu je bezesporu vysoká odolnost proti teplotám, odolnost vůči opotřebení a poškrábaní a snadná údržba. Další přírodní deska je tzv. „Belgický Bluestone“. Jedná se o žulu.    Na vápenci jsou méně či více výrazné přírodní modré nebo šedé linie. Tento kámen vlivem slunce a deště ještě více vykreslí svoji přirozenou barvu. Každý kousek, každá deska je v tomto případě ryzí originál.

ŽIDLE

1. St-tropez, Capri3. Cross, SienaDřevěné či hliníkové, polstrované nebo s podsedákem, vyplétané lanem či syntetickým vláknem, tradiční anebo barové? Všechny tyto typy a ještě něco víc vám můžeme nabídnout díky rozmanitým kolekcím. Široká škála typů vám nabízí rozsáhlé pole kombinací stolů a židlí. Díky stohovatelnosti u většiny kolekcí židlí budete moci po výborné večeři pro širokou rodinu jednoduše poskládat některé, nebo všechny židle na sebe a ušetřit tak místo při jejich skladování. V nabídce také najdete skládací židle s vyměnitelnými opěradly.    Začala vás nudit tradiční černá barva? Vyměňte opěradlo za některé z odvážnějších barev dnešního léta – denimovou modrou či třešňovou červenou.

MODULARITA A STOHOVATELNOST

1. Echo2. ElementsMezi hlavní, ne však jedinou výhodu sedacích souprav, je jejich modularita. Díky základním čtvercovým či obdélníkovým modulům můžete vytvořit nespočet možností k posezení.    Touto předností budou jistě nadšení nejen zákazníci s privátní terasou či zahradou, ale také investoři s komerčními prostory. U židlí jistě oceníte jejich stohovatelnost, díky které ušetříte místo při uskladnění.

EXKLUSIVNÍ MATERIÁLY

1. KumoVšechny materiály, které najdete použité na jednotlivých kouscích nábytku, byly speciálně vybrané pro venkovní použití. Látky jsou převážně akrylové, polyesterové, z polyolefinu, případně z kombinací těchto prvků. Díky pečlivému výběru jsou látky voděodolné, a proto se nemusíte bát, že by se uvnitř polštáře kvůli vlhkosti tvořila plíseň. Stejně jako látky je i materiál použitý pro konstrukci sedacích souprav a opěrek odolný proti zákeřné slané vodě. Dalším velkým plusem je odolnost použitých materiálů vůči vysokým teplotám. Syntetické proutí, které najdete na klasických sedacích soupravách, dokáže odolat teplotám od -25°C až do +70°C a je také odolné proti UV záření. 2. Wickery

DOPLŇKY

2. Steps, Kumo1. Linear, LinerRádi byste vylepšili své pohodlné posezení na terase a podtrhli tak celkový dojem z jedinečného nábytku od společnosti DIAMOND DESIGN? Podívejte se na jednotlivé možnosti doplňků, které vám nyní nabízíme.    Abyste se venku cítili stejně dobře jako u vás doma, doporučujeme sedací soupravu doplnit o jeden z koberců. Můžete si vybrat čtvercový či obdélníkový tvar z předdefinovaných rozměrů, popřípadě si zvolit rozměr vlastní. Složení koberce je 70% polypropylen, 10% polyester a 20% viskóza. Díky kombinace těchto materiálů je koberec odolný proti povětrnostním vlivům a je odolný proti UV záření. U těchto koberců designeři dbali na vysokou kvalitu, a proto je každý kus vyráběn ručně a může tak po dlouhá léta zdobit vaši venkovní relaxační zónu. Další typy koberců jsou vyrobeny z textilního materiálu a polyolefinu, který je také odolný proti UV záření a je 100% recyklovatelný.

3. Candle, twilight, Kumo, Echo, Air, Steps4. ElementsRádi byste si vytvořili příjemnou romantickou atmosféru při skleničce vína? Můžete si vybrat jeden ze svícnů, který vydrží hořet dlouhé hodiny, k tomu sladit jeden z praktických podnosů vyrobený z hliníku, díky kterému je podnos pevný, ale zároveň lehký. Svíčka je pro větší bezpečnost umístěna ve skleněné dóze, která dokresluje celkovou jemnou linii tohoto designového svícnu. Pokud byste rádi využili jedno z křesel pro četbu Vaší oblíbené knížky, při večeru jistě oceníte stojanovou lampu, která vás ohromí svými možnostmi otáčení a také stmívatelným LED světlem. LED osvětlení po bocích sedacích souprav je také jednou z volitelných možností, díky které můžete ještě více podtrhnout exkluzivitu tohoto nábytku.

5. Umbrella, Siena6. Moond Island, PoufsPři slunném letním dni pak můžete najít trochu stínu například pod jedním ze slunečníků. Můžete si vybrat slunečník se základnou mimo stínící plochu či se základnou uprostřed. Díky hliníkové či dřevěné konstrukci je slunečník snadno rozložitelný. Akrylová látka je odolná proti UV záření a proti slané mořské vodě.    Designeři ve společnosti Manutti sledují světové trendy a také poptávku zákazníků na trhu. Proto se rozhodli rozšířit svoji nabídku taburetů, které jsou čím dál více v oblibě. Dopřejte si jeden z kulatých, oválných, čtvercových či obdélníkových taburetů a doplňte tak díky nepřebernému mnnožství barevných látek jakoukoli kolekci. Jednou z dalších „vychytávek“ jsou praktické úložné boxy, do kterých můžete uložit například polštáře či podsedáky.

7. Kumo, Umbrella, Poufs, Open 328. Cushion box

ÚDRŽBA

1. Cross, River2. Elements coverKvalitní nábytek si zaslouží také kvalitní péči. Při návrhu jednotlivých kolekcí je kladen velký důraz na výběr použitých materiálů, včetně jejich povrchové úpravy. Venkovní nábytek je vystaven nekompromisním podmínkám, jako je ostré letní slunce, podzimní kyselý déšť či zimní třeskuté mrazy.    Nejenom k jednotlivým sedacím soupravám a křeslům, ale také ke stolům a židlím, jsou v nabídce připraveny ochranné obaly, které přesně padnou na každou část nábytku. Tento obal je vyroben z polyuretanu, který je voděodolný, prodyšný a odolný proti plísním. Aby bylo dosaženo nejvyšší ochrany i u větších sedacích souprav, jsou jednotlivé části obalu spojené svarem. Tím se zabrání vniknutí vody pod ochranný kryt. Pro správné uchycení obalu jsou konce opatřeny zacvakávacími klipy. Výrobce nedoporučuje použití ochranného krytu pro nábytek převážně ze dřeva (teakové a irokové dřevo) z důvodu možnosti vzniku plísní ve dřevě.    3. KumoPro pravidelnou i okamžitou údržbu můžete využít jeden ze široké škály prověřených prostředků právě pro tento nábytek. V nabídce naleznete prostředky jak pro ochranu, impregnaci jednotlivých materiálů, tak pro pravidelnou údržbu. Zároveň zde také najdete speciální čističe na odstranění zákeřných skvrn, například od vína či oleje. Znečištěné látky můžete přímo venku opláchnout vodou, případně prát v pračce na jemný program 30°. Vyhněte se bělení, žehlení a sušení v sušičce. Použitím vhodných přípravků udržíte váš nábytek krásný po dlouhá léta.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS A ZÁRUKA

1. River, Kumo2. RiverRádi byste vylepšili svoji terasu pohodlným a funkčním nábytek pro zpříjemnění Vašich rodinných chvil? Nechte se inspirovat fotografiemi v jednotlivých kapitolách nebo přiloženými listy v sekci „Ke stažení.“    Jde Vám z nepřeberného množství materiálů, typů, tvarů a názvů kolekcí hlava kolem a nedokážete si z pohodlí domova vybrat nejvhodnější nábytek právě na Vaši terasu? Neváhejte oslovit jeden z našich 8 showroomů DIAMOND DESIGN v České Republice. Profesionální team vám na společné schůzce ochotně poradí s výběrem nábytku, který vám padne do oka. Na jednotlivých showroomech můžete nyní vybrané kolekce vyzkoušet na vlastní kůži. Součástí společné konzultace je vypracování nezávazné cenové nabídky.    Samotná montáž nábytku přímo u zákazníka je zajištěna proškolenými techniky, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Na všechny kolekce nábytku Manutti poskytujeme záruční dobu 2 roky.

Kontaktujte nás Kontaktujte nás