NOVINKY_WEB

Účast na veletrhu FOR HABITAT

Jak jinak dokázat sílu značky Diamond design než prezentací na nejrůznějších společenských akcích ve světě designu. Pro letošní rok jsme pro velký úspěch opět zvolili výstavu FOR HABITAT.

A co ještě více mluví o naší kvalitě a jedinečnosti než prestižní ocenění Grand Prix, které získala naše expozice již druhým rokem za sebou. Jedná se o první místo za design a způsob prezentace značky. Nutné je podotknou, že expozice vychází z dílny designerů Diamond design.

Pergoly Diamond designPro letošní ročník jsme připravily především představení nových produktů pro rok 2013 které rozšířili naši nabídku. Především se jednalo o exklusivní zahradní pergolu, která tvořila hlavní část naší expozice.

Velkému zájmu se také těšili nejrůznější typy vliesových, vinylových, textilních či jiných tapet od světoznámých značek ARTE, VATOS, CASAMANCE, CALCUTA a mnohých jiným. Velký obdiv sklízeli zejména tapety od Italského designera Roberta Cavalliho http://emilianaparati.robertocavalli.com/, které vychází z nejmodernějších módních trendů a jsou stále žádanější. V letošním roce vyšla již druhá kolekce zaměřená na velké výrazné motivy a jednotlivé panely tvořící celistvé výjevy nejrůznějších žánrů a atmosfér.

Roberto Cavalli

Výstavy se účastnili zástupci všech studií a poboček Diamond design z Prahy, Velké Bíteše, Brna a Zlína. Díky tomuto silnému obsazení expozice bylo možné zodpovědět dotazy všech návštěvníků a poskytnout profesionální poradenství, které je předností naší značky. Rádi bychom poděkovali za váš zájem a těšíme se na setkání s vámi v jednom z našich showroomů.