kola-sedlec-2017

TEAMBUILDING SEDLEC 2017

Rok se s rokem sešel a celý DIAMOND DESIGN tým se znovu potkal. Nejdříve bylo nutné zapnout mozkové závity a zcela se soustředit na školení v užívání našeho nového informačního systému. Po práci následovala zábava, kterou jsme si v Sedleci, nedaleko Mikulova, užili.
 
Naši cyklisté se na své trase, delší měřila více než 60 km, kratší cca. 40 km, dostali až k našim rakouským sousedům. Kromě náročného terénu, se kterým se náležitě poprali, mohli obdivovat krásu této vinařské oblasti se vším, co přináší. Vinice, malebné vesničky s vinnými sklípky, hrady a zříceniny … Požitek z jízdy jim ovšem ve druhé polovině cesty kazil vytrvalý déšť. Na druhý den se vyjasnilo a projížďka Pálavskými vrchy byla už bez mráčku.
 

 
Pěší se prošli vinicemi českými, cestou navštívili rodinnou farmu a vinařství a občerstvili se domácími sýry místní výroby, smočili nohy v zatopeném lomu Janičův vrch a v dešti sešli Svatý kopeček u Mikulova. Druhý den se prošli Lednicko-valtickým areálem a navštívili slavnosti pořádané na Valtickém zámku.
 

 
Celá akce byla zakončena závodem ve triatlonu. Po vyhlašovacím ceremoniálu a následné zábavě začalo svítat a my se rozjeli do svých domovů.
 

Kontaktujte nás Kontaktujte nás