skoleni renson

školení renson 2017


RENSON CAMARGUE - DIAMOD DESIGNPřichází čas přesouvání aktivit do venkovního prostředí. Čas zvelebování zahrad a teras a následného relaxu v jejich středu. A my jsme připraveni.
 
Sluneční paprsky zesílí svoji intenzitu a za pár měsíců začne být jejich působení v interiéru mnohdy až nepříjemné. Zvláště během pracovního dne v kanceláři. My v DIAMOND DESIGN jsme připraveni tyto obtíže vyřešit.

.

Stavební práce se rozeběhly na plné obrátky a mnohé velkorysé stavitelské projekty si žádají unikátní řešení stínění. My jsme na tyto výzvy připraveni.
 
 
manažeři diamond design na školení rensonV minulém měsíci se naši projektoví manažeři a specialisté zúčastnili týdenního školení v belgické společnosti RENSON, jedničce v oblasti stínicí techniky.
Měli možnost seznámit se s realizací modulové pergoly CAMARGUE.

.

RENSON CAMARGUE - DIAMOND DESIGN
Kolegové si osvojili montáž pergoly včetně veškerých bočních stínicích prvků a doplňků.
Pergolám v současnosti věnujeme velkou pozornost. Do tisku jde právě páté číslo firemního magazínu Reflector, jehož první část je celá věnována pergolám.

.

SYSTÉM SKY RENSON - DIAMOND DESIGNOsvojili si sestavení této pergoly se slunci a voděodolnou střešní konstrukcí, včetně různých zabudovaných bočních elementů.

.

RENSON CAMARGUE - DIAMOND DESIGNMěli možnost konzultovat se specialisty společnosti RENSON konkrétní složité případy, způsoby řešení detailů a veškeré další aspekty montáže pergol.

.

Renson SKY / DIAMOND DESIGNPředstavena jim byla absolutní novinka, skvost mezi pergolami – modulární, zcela uzavíratelná pergola s otočnými lamelami, které lze v tomto případě dokonce stáhnout k jedné straně – PERGOLA SKYE.

.

Další zajímavostí byla prezentace a aktivní montáž dvou novinek v oblasti screenů, stínicích systémů PANOVISTA A SLIDEFIX.

.

RENSON PANOVISTA - DIAMOND DESIGNSystém PANOVISTA je určený pro rohová okna v designu „sklo na sklo“, kde by rohová vodící lišta kazila výsledný efekt. Obě části rohového screenu jsou poháněny jedním motorem a pohybují se současně. Box i vodící lišty jsou neviditelně včleněny do celkového vzezření budovy.

.

Systém horizontálně posuvné rolety SLIDEFIX je ideálním řešením pro rozměrné skleněné plochy, posuvná okna a prosklené rohy. Rovněž v tomto případě jsou box i vodící lišty lidskému oku skryty. Stejně tak je tomu se spodní vodící lištou, do níž je elegantně zakomponovaný odtokový systém.

.

RENSON SLIDEFIX-ODTOK

.

Velký důraz byl při školení kladen na SLUNOLAMY, konstrukčně náročné venkovní stínicí systémy určené převážně pro komerční využití. Slunolamy zamezují přehřívání vnitřního prostoru budov. Zastavují sluneční paprsky ještě před jejich kontaktem s prosklenými plochami budovy, a zároveň zachovávají vizuální kontakt s okolím. Kolegové se zúčastnili praktických ukázek realizací těchto systémů, včetně zaměření slunolamů, řešení rohových partií, kotvení do fasády, řešení tepelných mostů apod.

.

RENSON ICARUS - DIAMOND DESIGN

Kontaktujte nás Kontaktujte nás