NOVINKY_WEB

Historie

Logo_SAHCO_blackHistorie společnosti SAHCO sahá až do první poloviny 19. století. Samson Abraham Hesslein, který pocházel ze staré dynastie obchodníků s látkami, založil tuto značku v Bamberku nedaleko Norimberku již v roce 1831. Společnost se postupně rozšířila do celého světa a dnes najdete její pobočky ve všech hlavních městech módy a designu – Paříž, Miláno, New York, Londýn, Mnichov atd.

Společnost spolupracuje se slavnými návrháři jako ULF MORITZ z Amsterdamu a nově má také výhradní právo na celosvětovou distribuci kolekcí od návrháře BRUNO TRIPLET, kterou tvoří přímo pro firmu SAHCO. Jeho kolekce ztělesňuje eleganci, šarm a exkluzivitu. Pracuje převážně s ručně tkaným hedvábím a vytváří svou vlastní nevtíravou harmonii barev a vzorů. BRUNO TRIPLET se od roku 2016 stal novým kreativním ředitelem značky SAHCO. Máme se tedy na co těšit.

1_bruno_triplet_textile_mix_newdawn_h

Kolekce kombinují nenucenost s elegancí a citlivost s jasným prohlášením. Propojují klasické vzory s moderními, a tím se stávají nadčasovými a trvalými. Zde vám přestavujeme malý výběr z kolekcí 2015. Nechte se inspirovat.

 

Reflection by ULF MORITZ

2_sahco_2015_ulf_moritz_metal_hVelkolepá kolekce od ULF MORITZE spojuje metalické a žakárové vzory, vytváří překvapivé kompozice.

 

 

Into the Blue

3_sahco_2015_into_the_blue_living_room_hModrá je dobrá. A čím tmavší, tím lepší. Taková je filozofie této kolekce. Modrá je barva moře, oblohy … a snů. Tradiční pigment indigo, známý již 2000 let, který inspiruje lidstvo. Decentní vzory jsou zde propojeny s japonskou estetičností. Klid a pohoda. Rovnováha mezi symetrií a variací.

Shanghai Nights

4_sahco_2015_shanghai_nights_living_room_hLáká vás tajemný svět Asie nebo naopak dnešní ultramoderní Čína? Tato kolekce je odvážným splynutím západu a východu. Spojuje romantické evropské vize a moderního ducha dnešní Číny. Dokonalá alchymie zářivých barevných tónů. Jistě vás zaujme legendární postava čínského ochránce vody – draka.

Edizione Classica – Prima

Klasika se zde potkává s modernou, znovuzrození opulentnosti. Syté barvy, dokonale vyvážené proporce – to vše nabízí tato kolekce. Tento nadčasový design vás jistě nadchne a nepustí. Co více dodat.

5a_sahco_2015_edizione_classica_cushion_mix_h_komplet

 

Chalet Luxe

6_chaletluxe_divan_armchairs_h
Touto kolekcí vzdává značka SAHCO hold majestátní přírodní říši. Přírodní materiály, přírodní barvy a vzory. Kašmír je zde interpretován v moderním kontrastu. Přesto si zachovává svoje kouzlo. Kolekce je vhodná jak do přírodního prostředí, tak do moderního velkoměsta.

Pro naše klienty jsme provedli osobní výběr přímo v Paříži, kde nám byla představena kolekce roku 2016. Sledujte naše novinky, brzy vám tuto novou kolekci představíme. Věříme, že budete nadšeni stejně jako my. Vybrané produkty si můžete prohlédnout na některém z našich showroomů.