ROLETY DEN A NOC
ROLETY DEN A NOC
ROLETY DEN A NOC
ROLETY DEN A NOC
ROLETY DEN A NOC
TWINROLL
rdn/TWINROLL.pdf
TWINTEX
rdn/TWINTEX.pdf

Rolety den a noc

Fotogalerie našich realizací

Rolety den a noc
Luxusní rolety den a noc se svým čistým a jednoduchým designem řadí do kategorie látkových rolet. Svou funkčností a možnostmi regulace přílivu slunečního světla nijak nezaostávají za žaluziemi.   

Potřebujete elegantně zamezit průchodu intenzivním paprskům i nežádoucím pohledům zvenčí ve dne i v noci za pomoci jediné rolety?

   Díky střídání transparentních a polotransparentních pruhů na roletě a díky jejich vzájemnému překrývání můžete efektivně regulovat průchod slunečních paprsků, ale také omezovat pohled do vašeho interiéru nejen ve dne, ale také v noci. Proti klasickým žaluziím mají rolety den a noc jednu zásadní výhodu. Zmíněnou regulaci světla i možnosti pohledu do interiéru je možné využít v jakékoli poloze látky bez jakéhokoli přídavného aretačního prvku. Rolety den a noc se tak řadí mezi elegantní a přitom velmi praktické stínicí prvky. Pokud byste raději rolety bez podélných pruhů, vyberte si s naší nabídky látkových rolet.

     

6 DŮVODŮ, PROČ ZVOLIT ROLETY DEN A NOC OD DIAMOND DESIGN

  
 1. Spolupráce s renomovanými značkami – jednou z nejdůležitějších věcí je pro nás výběr spolehlivého profesionála se zkušenostmi. A takové dodavatele jsme pro rolety den a noc nalezli.
 2. Rozsáhlá kolekce kvalitních látek – Také látky pro rolety den a noc mají svá specifika a my vám nabízíme jejich širokou kolekci. Pokud si to budete přát, rádi je sladíme i na dalších stínicích prvcích ve vašem interiéru.
 3. Výroba na míru – Zaměříme u vás doma nebo v kanceláři daný prostor, poradíme s výběrem a na míru vyrobené rolety den a noc vám naistalujeme.
 4. Ruční nebo motorické ovládání – Rolety den a noc vám vyrobíme s manuálním nebo motorickým ovládáním – jak si budete přát. V obou případech si můžete zastavovat látku v jakékoli fázi jejího stahování či vytahování a plynule tak regulovat intenzitu zastínění.
 5. Precizní instalace – Díky dlouholetým zkušenostem navrhneme vždy to správné řešení pro vás. Ať budeme roletu umísťovat na stěnu nebo strop, vždy se můžete spolehnout na precizní práci našeho týmu.
 6. Profesionální servis – Naši projektoví manažeři vám se vším ochotně pomohou – od výběru vhodné látky pro vaši roletu den a noc až po její záruční a pozáruční servis.

SPOLUPRÁCE S RENOMOVANÝMI ZNAČKAMI

Pro naše realizace si pečlivě vybíráme zkušené a profesionální dodavatele. Pokud si u nás objednáte rolety den a noc, nainstalujeme vám rolety obchodních značek Twintex (Bematech) nebo Twinrollo (Leha).
Výrobky české společnosti Bematech jsme si vybrali pro vysokou kvalitu látek a komponentů vycházejících z koncepce látkových rolet, které také naleznete v našem sortimentu. To nám při mnoha realizacích umožňuje designově sladit v jednom prostoru rolety Twintex s látkovými roletami. Rakouský výrobce Leha se pyšní moderními výrobními postupy, mnohými výrobními inovacemi a především precizním zpracováním široké kolekce látek, které perfektně doplní každý interiér. Na rolety Twinrollo poskytujeme 5letou záruku.

ROZSÁHLÁ KOLEKCE KVALITNÍCH LÁTEK

Rolety den a noc
Látky, ze kterých si na našich showroomech můžete vybrat, se liší např. strukturou. Mohou být velmi jemné a připomínat voálové záclony, nebo mohou mít strukturu hrubší, s větším prostupem světla a zachováním větší průhlednosti. V naší kolekci látek pro tyto speciální rolety naleznete také textilie s rozdílnou šířkou pruhů, která také velmi ovlivňuje výsledný dojem z okna zastíněného roletou den a noc.    Většina námi nabízených látek je vhodná také do prostředí se zvýšenou vlhkostí, jako jsou koupelny, domácí spa a wellness. Zejména pro komerční realizace, ale nejen pro ně, je tu kolekce nehořlavých textilních materiálů.       Sladění výšky pruhů u jednotlivých rolet den a noc Velmi důležitý bod při výběru dodavatele rolet den a noc. Ne všechny rolety tohoto typu na trhu totiž tuto možnost nabízejí. Ptáte se, kdy tuto schopnost rolet využijete? Zajisté v případě, kdy v místnosti plánujete mít vedle sebe více rolet v těsné blízkosti.    Předpoklad, že budou jednotlivé pruhy všech rolet vedle sebe navazovat, není zcela správný. Vše závisí na samotném formátování a výrobě finálního produktu. I přes maximální snahu odborníků je možné najít odchylky např. na jednotlivých šaržích látek. Proto je při výrobě finálního produktu nutné postupovat velmi pečlivě a mít za sebou ověřené postupy a zkušenosti. Proto naše volba padla na značky Twintex a Twinrollo.    Doporučujeme umísťovat rolety vedle sebe s minimálním odstupem, aby se milimetrové odchylky v návaznosti jednotlivých pruhů vizuálně eliminovaly. To už je ale naše starost, tyto detaily za vás vyřeší naši projektoví manažeři.       Možnost použití látek na další stínicí prvky Protože námi používané látky pocházejí od renomovaných evropských výrobců stínicí techniky, můžeme bez váhání použít materiály také na další stínicí prvky ve vašem interiéru a vše tak vizuálně sjednotit. Běžné používáme stejné nebo podobné látky pro rolety den a noc, látkové rolety a panelové posuvné stěny. Jen je třeba myslet na fakt, že na ostatních stínicích systémech tyto látky ztrácí schopnost a efekt překrývání pruhů. Pruhované látky použité na dalších stínicích prvcích tak spíše designově doplňují hlavní stínicí prvek, tedy roletu den a noc. Na našich showroomech vám naši specialisté vše podrobně vysvětlí a na vzorcích ukážou.

VÝROBA ROLET DEN A NOC NA MÍRU

Rolety den a noc
Všechny rolety den a noc vyrábíme na míru vašeho interiéru, a to s přesností na milimetry. V případě výroby těchto specifických rolet je třeba dbát na poměr mezi šířkou a výškou rolety. To ovšem můžete nechat na našich projektových manažerech, kteří k vám přijedou, prostor pro vaše nové rolety přesně zaměří a doporučí to nejlepší řešení. Maximální rozměry rolet den a noc jsou až 240 x 300 cm.       Provedení rolet bez kazety a s kazetou Také u rolet den a noc se vám snažíme nabídnout maximální škálu provedení. Proto dodáváme tyto rolety v provedení:   
 • Bez kazety – To znamená na konzolách (vždy s montážním profilem).
 • S kazetou – V nabídce pro vás máme několik velikostí a tvarů hliníkových kazet
   Záleží tedy jen na vás, zda zvolíte pocitově vzdušnější provedení bez kazety nebo kazetu, která dodá roletě velmi čistého vzhledu. V případě provedení bez kazety je možné roletu dekorovat některou z designových konzol, jejichž nabídku naleznete na našich showroomech. Tam vám také poradíme, zda by pro daný prostor bylo užitečnější a vzhlednější umístit kazetu třeba v celé délce mezi dvě stěny nebo do stavebního otvoru. Zajímavým řešením, které také stojí za zvážení a konzultaci s našimi odborníky, je umístění několika rolet do jedné dlouhé kazety. Ovládání každé jednotlivé rolety samostatně je samozřejmostí.

Lakování do barev RAL

Jak už je u nás v DIAMOND DESIGN zvykem, záleží nám na každém jednotlivém detailu našich produktů a široké nabídce provedení. Proto tomu nemůže být u rolet den a noc jinak.
Nabízíme vám možnost lakování do barev systému RAL. V případě konzolového provedení lakování nebývá časté, ale pokud pro svůj byt či kancelář zvolíte kazetovou variantu, nejste omezeni pouze výběrem z několika základních barev. Vždy můžete zvolit barvu nejvhodnější pro váš interiér.

RUČNÍ NEBO MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ ROLET DEN A NOC

Rolety den a noc
Rolety den a noc můžete ovládat manuálně, pomocí ovládacího řetízku jako u látkových rolet, nebo elektrickým motorem.    Protože jsou naše rolety exkluzivním produktem, používáme pro jejich motorické ovládání špičkové motory společnosti Somfy. Konkrétně motory SONESSE, protože jsou obecně považovány za nejtišší motory na trhu. V případě motorického pohonu si můžete vybrat ze třech variant ovládání:
 • nástěnný vypínač
 • dálkový ovladač
 • ovládání přes smartphon nebo tablet.
Vaši volbu můžete konzultovat s našimi odborníky na showroomech DIAMOND DESIGN. Vždy se Vám budou snažit poradit na základě svých dlouholetých zkušeností a vybrat pro vás to nejlepší řešení.

Bateriový pohon

Rolety den a noc
Je vrcholným produktem v oblasti motorického pohonu látkových rolet současnosti. Díky bateriovému pohonu není nutné žádné stavební připravenosti nebo dodatečného sekání a rozvodu kabelů. Jde to i bez nich.    Důmyslný systém bateriového pohonu a pružinového systému má hned několik předností:
 • Dlouhá životnost baterií – Motor slouží pouze k rozjezdu (uvolnění) pružinového systému a zpětné aretaci (zastavení). Je tedy minimálně zatěžován. Životnost baterií se udává cca 3 roky.
 • Ovládání zajišťuje dálkový přenosný ovladač.
 • Velmi nízká hlučnost – Jedná se o jeden z nejtišších motorů na trhu.
 • Maximální rozměry – Až 240 x 260 cm dle použitého typu látky.
 • Kompaktní provedení – Zejména díky uložení celého mechanismu, včetně baterií, uvnitř navíjecí hřídele.
 • Praktické designové konzoly – Jsou nejen velmi elegantní, ale zároveň umožňují minimální odstup látky od celkové šířky rolety.
Pokud budete mít zájem, doplníme tento systém o jednotku umožňující ovládat roletu z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Ovládání pomocí tabletu či smartfonu probíhá propojením externího ovladače do vašeho stávajícího WiFi routeru, čímž získáte pro vaše rolety univerzální ovladač. Do mobilního telefonu či tabletu si poté stáhnete volně dostupnou aplikaci.    Zjistěte více o automatizované domácnosti

MONTÁŽ NA STĚNU I STROP

Rolety obou značek, Twintex i Twinrollo, instalujeme běžně na stěnu, stejně tak i na strop. Neřešíme, zda v provedení na konzolách nebo v kazetách, umíme obojí. Nevadí nám ani „neideální“ podklad, protože pro uchycení látky používáme montážní profil. Co naopak „řešíme“ a na co dbáme, je umístění rolety do vodorovné polohy, aby se mohla správně navíjet.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

V podobě naší rolety den a noc vám dodáváme exkluzivní produkt, a ten si žádá exkluzivní servis, který je pro nás v DIAMOND DESIGN samozřejmostí. Pomůžeme vám s výběrem správného provedení rolety i látky. Zaměříme vybraný prostor, připravíme podklady pro stavební připravenost. Profesionální záruční a pozáruční servis provádíme výhradně vlastními techniky s dlouholetou zkušeností.
Jednotlivé pobočky DIAMOND DESIGN jsou rozmístěné po celé republice, což nás přibližuje k našim klientům a dává možnost poskytnout profesionální servis na špičkové úrovni. Kontaktujte nás Kontaktujte nás