Realizace rolety den a noc – rodinný dům Velké Meziříčí

Praktické stínění, které řeší stínění ve dne i v noci. Realizace byla v obývacím pokoji, ložnicích a dalších místnostech domu. Prohlédněte si fotogalerii a nechte se inspirovat.

Detailní informace k realizaci

V rámci realizace byly instalovány rolety den a noc, také známe jako Twintex či Twinroll, kde stínění probíhá posuvem dvojité látky na hřídeli a následným překrytím plných a transparentních pruhů.
[spacer height=”20px”] Celkem bylo realizováno 18 ks rolet twintex, se vzorem číslo B/936 od firmy Bematech. [spacer height=”20px”]
Ovládání je všude manuální pomocí řetízku. Moderní konzole a navíjecí mechanismy zaručují pohodlné ovládání. Právě díky vlastnostem stínění, byly rolety den a noc jasnou volbou zákazníka. Vyřešil tak stínění ve dne, díky struktuře materiálu blízkému klasickým záclonám a v noci soukromí, pokud rozsvítí v interiéru.
[spacer height=”20px”]
V interiéru rodinného domu jsme dále realizovali látkové rolety v koupelně a dalších částech v počtu 7 ks z látky C/524, také z kolekce Bematech.
[spacer height=”20px”] V exteriéru za účelem ochrany před vniknutím nepříjemného hmyzu do ložnice si zákazník zvolil pevnou posuvnou síť proti hmyzu. Okenní sítě byly instalovány nejen v ložnici, ale i v dalších částech domu a to v počtu 12 ks.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás