Realizace duette rodinný dům Jihlava

Na této realizaci můžete vidět typické využití systému duet nebo plisé. V tomto případě se jedná o duet a to zejména díky tomu, že se okna nacházejí v podkroví rodinného domu, kde dochází v letních měsících k přehřívání interiérů.

Detailní informace k realizaci

Duet je díky svým termoregulačním schopnostem ideálním pro zlepšení klimatu v takovýchto prostorách. Původně byly na oknech instalovány hliníkové žaluzie, které šli ovšem vytahovat pouze do výšky zlomu šikminy okna, Díky tomu byly v podstatě stále staženy a byly využívány pouze k naklápění. Při naší prohlídce byly ovšem spíše nefunkční s přetrhanými lanky, rozlámaným ovládáním a velmi zaprášené. Oproti tomu látky používané pro plissé nebo duet mají antistatickou povrchovou úpravu, takže na nich prach neulpívá.
Duety byly řešeny všechny podkrovní prostory rodinného domu. Klienti nás dále oslovily s řešením přízemí. Zde byly použity látkové motorické rolety a závěsy. Pro ilustraci možné kombinace jednotlivých produktů jsme zde umístili i fotky přízemí. Pokud vás zajímá více podívejte se do našich realizací sekce závěsy a záclony.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás