SILHOUETTE
SILHOUETTE
SILHOUETTE
SILHOUETTE
SILHOUETTE
Raffinesse
silhouette.pdf

Raffinesse

Fotogalerie našich realizací
Rafinesse

Stínicí prvek nadčasového vzhledu, který zjemňuje přirozené světlo přicházející do místnosti a vnáší do něj harmonii a pohodu.   

Toužíte po nadčasovém stínění pro váš domov, které působí dostatečně jemně a křehce a zároveň vás ochrání před zvědavými pohledy zvenčí?

   Pak je vaší jasnou volbou Raffinesse. Látková roleta, ve které se snoubí lehkost a elegance při zachování užitné hodnoty stínicího prvku. Jemná struktura látky s dvojitou stěnou umožňuje vnímání vnějšího prostředí a přitom chrání vaše soukromí. Pokud vám stínicí vlastnosti prvku vyhovují, ale máte představu tvrdších linií, pořiďte si raději Duette.

     

6 DŮVODŮ, PROČ ZVOLIT ROLETY RAFFINESSE OD DIAMOND DESIGN

  
  1. Možnost výběru barvy látky i doplňků – i v případě tohoto speciálního a designově velice zdařilého stínicího prvku se neomezujeme pouze na světlou a tmavou barvu, ale jsme schopni vám nabídnout širší barevnou paletu.
  2. Výroba na míru – Raffinesse vyrábíme přesně na míru vašim oknům. Vždy si přitom zakládáme na profesionálním zpracování včetně pečlivého testování.
  3. Ruční nebo motorické ovládání – Raffinesse vám vyrobíme s manuálním nebo motorickým ovládáním – jak si budete přát. V obou případech si můžete zastavovat látku v jakékoli fázi jejího stahování či vytahování.
  4. Montáž na stěnu i strop – Díky dlouholetým zkušenostem navrhneme vždy to správné řešení pro vás. Ať budeme Raffinesse umísťovat na stěnu či strop, vždy se můžete spolehnout na precizní práci našeho týmu.
  5. Ochrana před UV zářením a oslněním – Do vašeho interiéru vám nenainstalujeme pouze elegantní stínicí prvek, ale také překážku výrazně tlumící průchodu paprsků UV záření.
  6. Špičkový servis – Naši projektoví manažeři jsou tu pro vás. Ochotně pomohou s výběrem vhodné bravy, velikosti a způsobem instalace elegantních rolet Raffinesse.

MOŽNOST VÝBĚRU BARVY LÁTKY I DOPLŇKŮ

Ve všech showroomech DIAMOND DESIGN se vám do rukou dostane barevnice čítající 19 odstínů barev pro látkové lamely široké 55 cm. Pro svoje okna stíněná pomocí Raffinesse můžete volit mezi měkkými tóny bílé barvy, přes béžovou a šedou. Pokud se na to cítíte, máme pro vás i několik výraznějších barevných odstínů.

Propracované detaily a doplňky

Raffinesse
Raffinesse patří co do povahy konstrukce, ovládání, instalace a užívání do kategorie látkových rolet. Látka se navíjí na křídel ukrytou v minimalistickém boxu, který nabízíme standardně ve dvou barvách, bílé a stříbrném eloxu.    Přestože je Raffinesse sám o sobě velice elegantní a designově propracovaný interiérový prvek, můžeme jej decentně zkrášlit designovým závažím řetízku a stylovým spodním zátěžovým profilem.

VÝROBA ROLET RAFFINESSE NA MÍRU

Raffinesse
Nespornou předností Raffinesse je jejich univerzální použití. Základním principem konstrukce těchto rolet je subtilní mechanismus látkové rolety a látka vycházející z principu známějšího Duette. Dvojitá látka spojená textilní lamelou vytváří stínicí zóny, které efektivně zjemňují prostup slunečních paprsků a tím zajišťují kvalitní stínění interiéru.    Raffinesse dodáváme v maximálních rozměrech šířky 270 cm a výšky 260 cm s maximální plochou 6 m2. Pro stínění větších (především širších) prosklených ploch instalujeme jednotlivé rolety vedle sebe. Díky důmyslné konstrukci navíjení s minimální spárou mezi jednotlivými látkami a díky šířce (hloubce) rolety je nežádoucí průsvit a průhled do interiéru vskutku minimální.    Stejně jako všechny ostatní produkty v naší nabídce, také Raffinesse vyrábíme na míru vašim projektům a dle našeho odborného zaměření. Velký důraz klademe na výstupní kontrolu.

RUČNÍ NEBO MOTORICKÉ OVLÁDÁNÍ RAFFINESSE

Raffinesse
Raffinesse můžete stejně jako látkové rolety ovládat jak manuálně, tak motoricky. Pro manuální ovládání se používá ovládací řetízek.    V případě motorického ovládání využíváme 24 V motory s možností ovládání dálkovým ovladačem. A to jak přenosným, tak nástěnným.    Ať už budete Raffinesse ovládat manuálně nebo motoricky, platí, že díky důmyslnému mechanismu rolety látku zastavíte v jakékoli poloze při vytahování nebo stahování. Ve spodní poloze je možné vnitřní textilní lamelu naklápět. Ještě více tak můžete regulovat intenzitu stínění, ale především si zajistíte požadované soukromí i v nočních hodinách.    Zjistěte více o automatizované domácnosti

MONTÁŽ NA STĚNU I STROP

Raffinesse vám nainstalujeme jak na stěnu, tak také na strop vašeho pokoje či do výklenku. V posledních dvou variantách je bezpodmínečně nutná naprostá rovina podkladu. Léty se nám osvědčilo domlouvat se na konečné variantě umístění až při zaměření místa realizace. Naši projektoví manažeři vám rádi pomohou s výběrem ideálního umístění s ohledem na proporce jednotlivých částí vašeho interiéru.

Profesionální ladění výšky pruhů Raffinesse

Raffinesse
Lamely vetkané mezi dvěma látkami vytvářejí v ploše Raffinesse pravidelné vodorovné pruhy. V případě instalace více kusů Raffinesse vedle sebe roletu ladíme tak, aby na sebe pruhy jednotlivých pozic maximálně navazovaly, a to i v případě rozdílné instalační výšky navíjecího mechanismu. Pokud přesto zpozorujete drobné rozdíly mezi pruhy jednotlivých pozic v řádu milimetrů, jsou způsobené výrobní distancí látky, nikoli špatným zaměřením či instalací.    Právě důrazem na tyto detaily se odlišujeme od konkurence. V případě vyměření a přípravy instalace našimi techniky se můžete i v tomto ohledu spolehnout na precizní provedení díla.

OCHRANA PŘED UV ZÁŘENÍM A OSLNĚNÍM

Raffinesse
Přes dekorativní a velice elegantní vzhled plní Raffinesse také funkci stínění a ochrany před UV zářením. Díky tvaru a umístění naklápěných lamel a speciálně navržené struktuře látky dochází k výraznému útlumu průchodu UV záření a zabránění přímého oslnění. Tato funkce je zesílena možností naklápění lamel.

ŠPIČKOVÝ SERVIS

Raffinesse
V DIAMOND DESIGN klademe velký důraz na klientský servis už od prvního kontaktu s vámi. Na našich showroomech si můžete prohlédnout a vyzkoušet většinu námi nabízených stínicích či dekorativních produktů, vybírat můžete z nekonečných kolekcí materiálů.    Především však dostanete špičkový poradenský servis. Každý klient, každý projekt má u nás svého projektového managera, který je podpořen technickým a administrativním zázemím. Tento tým je zárukou spokojenosti našich klientů. Všechny námi provedené instalační práce a servis zajišťujeme výhradně vlastními techniky s dlouholetou praxí v oboru.    Na špičkový produkt Raffinesse poskytujeme záruku 5 let. Nechejte se přesvědčit o kvalitě našich produktů a služeb a navštivte nás v příjemném prostředí našich showroomů, přinášejícím inspiraci a pohodu při výběru materiálů pro realizaci vašich snů o lepším a funkčnějším bydlení.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás