NOVINKY_WEB

PRŮVODCE BYTOVÉHO DESIGNERA

Právě v těchto dnech proběhl křest knihy „PRŮVODCE BYTOVÉHO DESIGNERA“, ve které jsou použity některé fotografie našich realizací. Je nám velkou ctí, že byla naše práce oceněna právě v této knize.

Samotný křest, nemohl proběhnout v lepším prostoru než nabízí jedna z architektonicky výrazných budov v Brně Husova Sboru Církve, dnes vyhledávaného café restaurantu Avia cafe od architekta Jana Víška. Nejen sakrální charakter prostoru, ale především jeho designová čistota přispěla ke skvělé atmosféře této slavnostní události.

 

průvodce bytového designeraKniha je výjimečná nejen svým obsahem, zabývajícím se všech prvků týkajících se bytového designu, ale také například obsahuje na 600 velmi inspirativních fotografií.

 

Autoři knihy jsou hned čtyři a právě tato skutečnost je zárukou objektivního pojetí základních pravidel bytového designu. A nebojíme se ji nazvat přímo učebnicí pro nejrůznější kurzy zabývající se bytovým designem.

průvodce bytového designera

Vždyť právě kurzy bytového designu nás spojili s dvěma autory této knihy, neboť také jejich studenti již pravidelně navštěvují naše semináře na téma stínící technika.

průvodce bytového designera

Ještě jednou děkujeme autorům knihy za projevenou důvěru a přejeme knize mnoho úspěchů stejně tak jako jejím novým majitelům, začínajícím designerům.

Kniha je samozřejmě již dnes k nahlédnutí na všech našich showroomech v Brně, Praze, Zlíně a Velké Bíteši, kde ji můžete samozřejmě také zakoupit.