NOVINKY_WEB

Prohlédněte si nové showroomy

Pro virtuální prohlídku ostravského showroomu klikněte na odkaz níže.

http://www.diamonddesign.cz/kontakty/showroom-ostrava/

Pro Velké Meziříčí pokračujte také odkazem níže.

http://www.diamonddesign.cz/kontakty/showroom-velke-mezirici/

OstravaVýběr stínící techniky jistě není snadnou záležitostí a je zapotřebí odborné rady a asistence od profesionála. Stejně tak shlédnutí různých druhů stínění prostřednictvím webových stránek může sloužit především k navnadění a utřídění svých požadavků než k finálnímu impulsu ke koupi.
Nejlepší je vidět stínící techniku, pergoly, markýzy či tapety, naživo v reálném prostředí.
velke-meziriciProto pod naši značkou provozujeme největší síť výstavních showroomů v České republice v oblasti našeho zaměření. V našich výstavních prostorách jsou vždy k vidění nejnovější trendy a technické novinky. Naši odborní specialisté s mnohaletou praxí vám zde vždy ochotně předvedou jednotlivé produkty a možná řešení právě pro váš projekt. Snahou našich technických pracovníků je nalezení nejlepšího a nejefektivnějšího technického řešení, které odpovídá individuálním představám našich zákazníků.  Součástí jsou nekonečné kolekce materiálů, ze kterých lze vybírat. 
Každý náš showroom má nyní na našich webových stránkách svou virtuální prohlídku. Níže naleznete odkazy pro další kontaktní stránky našich showroomů, kde si můžete prohlédnout příslušné virtuální prohlídky.