Realizace plissé – byt Zlín

Realizace plissé ukazuje jeden ze standardních případů současného trendu bytového designu. V oknech byly instalovány hliníkové žaluzie, které byly dodávány společně s okny. A tak jak tomu bývá, vše co je „zdarma“ nebývá příliš kvalitní.

Detailní informace k realizaci

Již po třech letech užívání žaluzie nedrželi vytažené v horní poloze. Jednotlivé lamely byly různě polámané, takže na sebe při zavření nedosedávali a neplnili tak svoji funkci stínění. Nehledě na to, že byly plné prachu. Vyslechli jsme si důvody, proč uživatelé tohoto bytu před léty zvolili právě tento typ stínění a jeden z důvodů, bylo zachování možnosti otvírání okna při zatažených oknech. Současným požadavkem bylo ovšem nahradit již ne zcela funkční žaluzie něčím s delší životností a zároveň designově vhodnějším vzhledem k velmi propracovanému stylu vnitřního vybavení interiéru. A právě plissé splnilo vše, co uživatelé bytu od stínění očekávali. V televizi se díky kompaktní ploše plissé přestali objevovat světlé pruhy způsobené pronikajícími slunečními paprsky mezi jednotlivými lamelami žaluzie. Látka sladěná barevně s interiérem jen podtrhla exkluzivitu tohoto produktu.
Pomyslnou třešničkou na dortu pro investora byla standardní pětiletá záruka na plissé, která je zárukou kvality tohoto systému.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás