Plissé a duette-vila Zlín

Realizace je ukázkou vkusné kombinace různých stínících prvků v jednom domě za účelem zajištění maximální užitné a estetické hodnoty. Těší nás, že designeři diamond design přináší našim klientům excelentní propojení designu s praktickou funkčností.

Detailní informace k realizaci

Stínící systémy plissé nebo duette byly zvoleny ve spodním patře vily zpravidla za účelem zakrytí pohledu do jednotlivých místností interiéru. Jedná se o instalaci ve vstupní hale, relaxační místnosti a tělocvičně. Díky univerzálnímu nastavení látky ve směru od spodku nahoru i obráceně, mohu uživatelé těchto prostor libovolně regulovat plochu zastínění. Vše je instalováno přímo na křídla dveří a světlíků čímž je zajištěno jejich snadné otevírání a větrání bez ohledu na polohu stínění. Barvy jednotlivých látek byly podřízeny účelu a vybavení jednotlivých místností.
V obytných částech vily byly navrženy římské rolety a závěsy, které můžete vidět na dalších fotografiích. Za zmínku stojí především kombinace dvou římských rolet za sebou s použitím voálové a dekorační látky v prostorách pracovny.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás