corradi
.

The Outdoor Alchemist – Corradi

CorradiSpolečnost Corradi se řadí mezi přední Italské výrobce programu Outdoorliving, který se specializuje na bioklimatické pergoly, pergoly s látkovou střechou a plachty. Od roku 1978, kdy začala tato firma působit na Italském trhu, se soustředí na inovaci, výzkum a komplexní vizi. V současné době je Corradi držitelem téměř 4 desítek patentů ve svém oboru. Jednou z charakteristických předností této značky je nezaměnitelný design, nadšení pro netradiční řešení a pozornost věnovaná technickým detailům. Necelou polovinu vyrobených produktů za rok prodá společnosti Corradi na lokálním trhu, zbytek exportuje do více jak 30 zemí světa, 750 autorizovaným dealerům. Jednotlivé produkty a novinky jsou prezentovány na veletrzích například v Německu, Francii, Floridě nebo Číně. Vydařené projekty můžete najít nejenom v Itálii, ale také například ve Francii, Belgii, Spojených Arabských Emirátech, Americe, Thajsku a dalších místech světa. Pergoly značky Corradi se výborně hodí jak na privátní terasy našich zákazníků, tak i pro komerční prostory jako jsou venkovní prostory hotelů a restaurací.

„We give space to your time to give you space for your life.“

ČÍM JSOU PERGOLY CORRADI VYJÍMEČNÉ?

Speciálně vyvinutá textilie Eclissi dostupná ve třech odstínech (šedá, bílá, slonovinová kost) je potažena neprůhlednou vrstvou, kombinuje vlastnosti PVC a polyesteru a je tak ideální volbou pro voděodolné zastřešení. Jako doplněk pro ochranu látky je možné na pergolu instalovat ochrannou stříšku, která chrání nerozvinutou látku před vnějšími vlivy. Systém je odolný větrnému zatížení až 75 km/h.
Jednou z možností boční výplně je průhledná krystalová folie, která je při větších rozměrech k sobě spojovaná tupým svarem. Tím pádem nevzniká zdvojení látky z důvodu překladu. Folie je po celé šířce i výšce screenové rolety a není ohraničena další látkou (výrobce nedoporučuje aplikaci této látky do klimatických podmínek s velkým výkyvem teplot). Dalším velmi zajímavým designovým prvkem je LED osvětlení pod boxem screenové rolety.
PATENTY:
 • Pohyblivý žlab – žlab je nainstalovaný přímo na konec látky, tím pádem při menších konstrukcích není třeba předního profilu mezi sloupky. Ze žlabu je vyveden chrlič, který se dojezdem látkové střechy do koncové polohy nasune na otvor v noze a odtok vody je tak důmyslně integrovaný.
 • Látka bez svaru až do 13 m – látka Eclissi umožňuje dosáhnout šířky až 13 m bez napojení/svaru.
 • Stále vypnutá látka – motory, díky kterým je zajištěn posun látky, v sobě mají zabudovaný automatický systém, který při dojezdu látky do koncové polohy (úplného roztažení) látku automaticky vypne.
 • Unikátní jezdec – jezdec je veden v bočních lištách a zajišťuje stabilnější a hladší pohyb látky ve střeše. Oproti konkurenci, která má ve většině případů pouze čtyřkolový jezdec, je jezdec značky Corradi opatřen šestikolovým systémem.
 • Impact – zatahovatelná látková střecha, kterou je možné integrovat do konstrukcí Corradi nebo do stávajících konstrukcí.
 • Antidrop systém – látka je na vrchní straně po boku opatřena gumovou zvýšenou páskou, která zabraňuje odtoku vody ven zboku pergoly
Corradi

PERGOTENDA® MILLENIUM® CELEB

CorradiCorradiV roce 2008 společnost Corradi uvedla na trh pergolu Millenium® Celeb jako svůj přední produkt v oblasti pergol. K 10-ti letému výročí prošla pergola nejen vylepšením vzhledu ale také renovací po technické stránce. Díky tomu se pergola Millenium® Celeb stává přední ikonou outdoorového designu.    Co dělá tuto pergolu tak výjimečnou? Hliníková konstrukce pergoly je doplněna baldachýnovou nakloněnou střechou, pro kterou byla od společnosti Corradi speciálně vyvinutá řada látek Eclissi. Jedná se o třívrstvou látku z PVC a polyesteru, která nejen že je neprůhledná, ale zároveň také skvěle odvádí vodu a je nepromokavá. Střecha je ovládána motoricky přes dálkový ovladač a celý systém je odolný větrnému zatížení až 75 km/h. Abyste měli možnost využít prostor pergoly i v chladnějších a větrnějších dnech, můžete pergolu uzavřít díky screenovým roletám. V přední straně pergoly jsou screenové rolety plně integrované a nenarušují tak celkový dojem. Pergola je na jedné straně kotvená do pevné zdi a z druhé strany podepřena sloupky. Baldachýnová střecha je pak ve spádu směrem od zdi. Garance záruky na hliníkovou konstrukci je 10 let, na motorizaci a látky 5 let.
Tímto ale přednosti a možnosti pergoly Millenium® Celeb nekončí. Velkou skupinou doplňků jsou světla, kde máte k výběru několik možností jejich umístění. První a nejtradičnější je možnost instalace LED světel do profilů v látkové střeše. Volit můžete mezi bílou barvou nebo variantou RGB. Speciální možností je LED osvětlení pod boxem screenové rolety a závěrečným unikátem jsou světla integrované z vnější části předních sloupku a střešních profilů. Toto jedinečné provedení je skvělou volbou pro zastřešení komerčních prostor, jako jsou terasy restaurací a hotelů. Přední sloupky a boční profily střechy je možné zvýraznit pomocí dekoru ve dřevě nebo chromu.
 • Přední ikona outdoorového designu
 • Unikátní LED osvětlení z vnější části noh a střešních profilů
 • Integrované screenové rolety v přední části pergoly
 • Odolnost větrného zatížení až 75 km/h
 • Garantovaná záruka 10 let na hliníkovou konstrukci

PERGOTENDA® MAESTRO

CorradiCorradiPergola Maestro poskytuje díky svému jedinečnému stylu řešení ochranu proti slunci a dešti. Střecha je tvořena nepromokavou látkou, kterou můžete libovolně roztahovat a zatahovat mocí dálkového ovládání. Speciálně vyvinutá látka Eclissi je dostupná ve třech odstínech a je potažena neprůhlednou vrstvou. Kombinuje vlastnosti PVC a polyesteru a je tak jednou z možností pro použití zastřešení. Konkávní prohnutí střechy svede veškerou vodu do bočních odtokových žlabů, které odvedou vodu dále do stojných sloupů.    Typ Maestro se může pyšnit možností zastřešení v délce 7m a šířce 7m bez nutnosti dodatečné středové nohy, čímž zajistí extrémně čistou linii provedení. V závislosti na velikosti dané pergoly Maestro odolá síle větru až 75 km/h. Pergolu je možné instalovat na zeď domu, stejně jako samostatně stojící uprostřed vaší zahrady.
V rámci volitelného příslušenství můžete vybírat z bočních přídavných prvků, jako jsou například screenové rolety, díky kterým můžete celý prostor pergoly kompletně uzavřít, nebo designové posuvné panely s dřevěnými lamelami z pevného a tvrdého jasanu. Velmi oblíbeným doplňkem je LED osvětlení, které je možné aplikovat z vnitřní strany obvodových profilů. Volit můžete mezi konzervativním, teplým, bílým LED osvětlením a moderním, studeným, bílým osvětlením. Garantujeme 5 let záruky na použité látky a 10 let záruky na hliníkovou konstrukci.
 • Několik možností instalace
 • Důmyslný integrovaný odtok vody
 • Jedinečné zastřešení až 7×7 m (bez dodatečných středových podpor)
 • Speciální voděodolná a zatemňující (black-out) látka Eclissi
 • Široká nabídka příslušenství

PERGOTENDA® MOVE

CorradiCorradiDesignově čistá linie pergoly Move vytváří celkový minimalistický koncept, který se hodí nejen na soukromé terasy, ale díky sdružení více pergol dokáže vytvořit přístřeší na terasách restaurací. Voděodolnou látkovou střechu je možné ovládat buď dálkovým ovladačem, nebo ručně klikou. Pergola Move poskytuje velkou variabilitu samotné instalace. Látkovou střechu, která je z jedné strany upevněna na pevný podklad, je možné instalovat do roviny nebo s náklonem. Zároveň si můžete zvolit i vychýlení předních noh z osy v rozmezí -10° až +10°, čímž vznikne opravdu zajímavý a jemně dominantní prvek vaší terasy. V závislosti na délce a šířce pergoly je systém schopný odolat síle větru od 50 km/h do 75 km/h.    Velmi oblíbeným doplňkovým příslušenství je nejen LED osvětlení umístněné v profilech fixujících látkovou střechu, ale také bílé nebo RGB LED lampy integrované v předních sloupech. Do přední strany pergoly je možné instalovat hliníkové panely s pevnými lamelami, které slouží nejenom jako dekorativní doplněk, ale zároveň dodávají pocit většího soukromí. Na hliníkové prvky poskytujeme záruku 10 let, pro látkovou střechu 5 let.    V roce 2012 byla pergola Move vybrána mezi 100 reprezentativních výrobků vyrobených v Itálii do soutěže Compasso d´Oro International Award. Jedná se o nejstarší a nejprestižnější ocenění za italský design pro výrobu, služby a výzkum. Díky svému unikátnímu designu získala pergola Move 23. místo.
 • Minimalistický a originální koncept
 • Ocenění za unikátní design v soutěži Compasso d´Oro International Award
 • Široká variabilita instalace
 • Integrované LED osvětlení
 • Využití pro privátní i komerční prostory

PERGOTENDA® FLUX

CorradiCorradiPokud hledáte atypické zastřešení vaší zahrady, které bude zároveň moderním doplňkem vašeho domu, naše doporučení zní pergola Flux. Tato pergola se svými elegantně zaoblenými bočními profily střechy vás vedle zástupu klasických hranatých pergol jistě hned zaujme. Celý systém na jedné straně kotven k fasádě domu může přestavovat subtilní, ale přitom velmi funkční přístřeší před sluncem a deštěm, který je integrovaným odtokem sveden do předních nohou. Barvu hliníkové konstrukce, na kterou je poskytnuta záruka po dobu 10 let, můžete zvolit dle vlastního přání. Díky sdružením několika pergol vedle sebe dokáže pergola Flux zakrýt na šířku až 13 m. A dle zvolené šířky pergoly můžete vybírat ovládání, manuální či motorické.    Samotná střecha může být potažena nepromokavou látkou z řady Eclissi od Corradi, která je tvořena třemi vrstvami, které společně tvoří neprůhledný a voděodolný celek. Pergola dle své velikosti odolává síle větru až 75 km/h.    Nabízíme také možnost rozšíření pergoly o boční přídavné doplňky, jako jsou například screenové rolety s 5 letou zárukou na látky, díky kterým můžete kdykoli celý prostor kompletně uzavřít. Boční „trojúhelníkový“ díl je možné vyplnit pevnou screenovou látkou či plexisklem.
 • Elegantní designové řešení
 • Zastřešení až 13 m x 6,5 m pomocí sdružení více střech
 • Manuální či motorické ovládání
 • Důmyslný integrovaný odtok
 • Kvalitní zpracování a dlouholetá záruka

PERGOTENDA® PALLADIA®

CorradiCorradiPergola Palladia® s jasným a charakteristickým designem je nejoblíbenější a nejprodávanější pergolou od značky Corradi. Konstrukce je vyrobena z hliníku a konstrukční oceli, na ní je pomocí patentovaného 6 kolového systému vedena stropní látka. Voda poté odtéká do žlabu, který ji dále odvádí do integrovaného odtoku v předních podpůrných nohách. Pergola je na jedné straně kotvena do zdi a dle kompozice vaší terasy a domu si můžete vybrat z rovné střechy nebo střechy s náklonem. V obou dvou případech pergola odolává síle větru až 75 km/h dle zadaných rozměrů. Sdružením několika pergol můžete dosáhnout zakrytí plochy až 13 m na délku a 6,5 na šířku. Palladia® nabízí možnosti jak manuálního ovládání, tak ovládání přes dálkový ovladač.    V naší nabídce najdete několik možností, jak tuto pergolu ještě vylepšit. Vychutnáte si tak nejenom potěšení ze skvěle designově vyřešeného stínění terasy, ale také příjemně funkční prostředí pro vaše společné chvilky s rodinou. Konstrukci pergoly je možné doplnit o screenové rolety, které v případě vaší potřeby terasu kompletně uzavřou, včetně trojúhelníku pod střechou, kde je látka pevnou výplní. Vybírat můžete z několika barev a druhů látek.
Jednou z možností je krystalová průhledná folie, díky které ochráníte klidné posezení před větrem a deštěm a zároveň zachováte nerušený výhled na krajinu (výrobce nedoporučuje aplikaci této látky do klimatických podmínek s velkým výkyvem teplot). Screenovou roletu je možné doplnit o zajímavý designový prvek v podobě LED pásku umístěným pod okrajem boxu. Pokud byste rádi prozářili také vnitřní prostor pergoly, doporučujeme LED osvětlení, které je zabudované ve střešních profilech.    Garantujeme 5 letou záruku na použité látky a 10 let záruky na hliníkovou konstrukci.
 • Nejprodávanější typ pergoly s charakteristickým designem
 • Kombinace hliníku a konstrukční oceli pro vyšší pevnost a stabilitu
 • Zastřešení až 13 m x 6,5 m pomocí sdružení více střech
 • Speciální voděodolná a zatemňující (black-out) látka Eclissi
 • Široká nabídka příslušenství

PERGOTENDA® EXYL

CorradiCorradiVzdušná, minimalistická, účelová a jednoduše ladná. Těmito slovy by se dala charakterizovat pergola od společnosti Corradi s názvem Exyl. Jedná se o hliníkovou konstrukci, která má sloupky zpevněné konstrukční ocelí pro lepší mechanickou pevnost pergoly. Díky tomu si pergola zachovává jemné linie při použití pevné a silné konstrukce. Střecha je vyrobena z unikátní látky Eclissi od Corradi, která nejen že nepropustí světlo, ale je také voděodolná. Střechu je možné ovládat dálkovým ovladačem nebo ručně za pomocí kliky.    Pergola Exyl má dvě možnosti instalace – samostatně stojící nebo kotvená na zeď, kde již není nutná podpora sloupků u zdi. U samostatně stojící varianty může být látková střecha při kompletním rozvinutí zcela vypnutá nebo můžete využít designovou variantu symetricky prověšených obloučků. Prozářit toto zastření můžete za pomocí zabudovaných LED světel v profilech látkové střechy – dostupné v bílé barvě nebo RGB provedení. Na hliníkové prvky poskytujeme záruku 10 let, pro látkovou střechu 5 let.
 • Vzdušně minimalistické provedení
 • Variabilita provedení a instalace
 • Vysoká pevnost konstrukce a stabilita
 • Široký výběr barevných variant konstrukce a látek
 • Dlouholetá garance záruky – 10 let na hliníkovou konstrukci

PERGOTENDA® B-SPACE

CorradiCorradiVíce prostoru pro život venku… Díky pergole B-space můžete získat krytý prostor až 13 m na šířku a 9 metrů na výsuv. U tohoto typu pergoly není třeba pro výsuv 9 metrů dodatečné středové podpory. Tím pádem získáte nerušený výhled, čistou linii a design, včetně konstrukční pevnosti, kterou tato pergola poskytuje. Pohyb látkové střechy je zajištěn přes patentovaný systém pojezdových 6 kol, který můžete ovládat z pohodlí křesla pomocí dálkového ovladače. Jistě oceníte speciálně vyrobenou látku Eclissi od společnosti Corradi, která se skládá ze 3 vrstev a je voděodolná a neprůhledná. Z jedné strany je pergola kotvená ke zdi, na protilehlé straně jsou sloupky, do kterých je odvedena voda ze střechy při dešti. Technické provedení pergoly nabízí možnost rovné střechy nebo střechy se sklonem. Abyste si mohli vychutnat venkovní posezení pod pergolou i při chladnějších měsících, je možné boky pergoly doplnit o screenové rolety či posuvná skla. Pro designové osvěžení doporučujeme pohledovou desku z boku pergoly, která je vyrobená z hliníku či metakrylátu (v tomto případě má deska bílý satin povrch). B-space dle svých rozměrů dokáže odolat síle větru až 75 km/h. Garantujeme záruku 5 let na použité motory a látky, dále 10 let na hliníkovou konstrukci.
 • Čistá linie pro více prostoru pro život venku
 • Maximální rozměr neuvěřitelných 13 m na 9 m
 • Vysoká odolnost proti větru – až 75 km/h
 • Patentovaný systém pojezdu látky
 • Možnost designových prvků

PERGOTENDA® IMPACT®

CorradiCorradiCorradi
V případě, že potřebujete zastřešení na stávající konstrukci nebo zastínění prostoru mezi dvěma zdmi, vřele vám doporučujeme patentovaný produkt Impact® od společnosti Corradi. Díky variabilitě šířky a délky pojezdového systému s látkou, je schopný produkt Impact® zakrýt nejenom soukromou terasu, ale také například fotbalový stadion. Systém je složený z voděodolné a neprůhledné látky Eclissi (dostupné barvy: bílá, šedá a slonovinová kost) vyrobené exklusivně od Corradi, která je vedena ve vodicích lištách díky patentovanému 6 kolovému systému. Primárně se pohyb látky ovládá pomocí dálkového ovladače, u menších rozměrů můžete ovládat i ručně klikou. Systém Impact® může být instalovaný jak se sklonem, tak v rovině s podkladem a odolává větru o síle až 75 km/h. Voda díky střídavému mírnému sklonu jednotlivých průvěsů volně odtéká zboku látky. Možné je také vodu shromažďovat do žlabu, na jehož konci je umístěn chrlič.    Střechu je možné doplnit o LED světla v bíle barvě nebo variantě RGB. Garantovaná záruka na látku a motorické části je 5 let.
 • Patentovaný produkt od společnosti Corradi
 • Nekonečné možnosti zastřešení
 • Speciální voděodolná a zatemňující (black-out) látka Eclissi
 • Využití jak pro privátní tak pro komerční prostory

DŘEVĚNÉ PERGOLY

CorradiCorradiVedle pergol z hliníkové konstrukce se společnost Corradi zabývá také pergolami dřevěnými. V této kategorii lze vybírat ze samostatně stojících pergol nebo pergol kotvených na zeď. Střecha je tvořena z baldachýnové, třívrstvé, voděodolné a neprůhledné látky, která je pomocí patentovaného 6 kolového systému vedena ve vodicích lištách. Střechu je možné ovládat manuálně přes kliku nebo pomocí dálkového ovládání. Samotná konstrukce je vyráběna ze severské borovice, která obsahuje větší podíl pryskyřice a dává tak dřevu přirozenou ochranu zevnitř a prodlužuje tím životnost pergoly. (Doporučená údržba: každé 2-3 roky použití neutrálního čisticího prostředku. Jakmile je dřevo suché, aplikujte jednu až dvě vrstvy transparentního nebo barevného činidla na bázi vody pro obnovení ochrany dřeva před UVA zářením.)    Podobně jako u hliníkových pergol je možné i dřevěné pergoly doplnit o boční výplně, jako jsou screenové rolety či posuvné panely. Do profilů ve střeše můžete vybírat ze dvou typů LED osvětlení – bílého nebo RGB. Poskytovaná záruka na dřevo, látky a motorické části je 5 let.
 • Široká nabídka typů a možnosti instalace
 • Vysoce kvalitní použité materiály
 • Manuální nebo motorické ovládání
 • Rozsáhlý výběr barev
Kontaktujte nás Kontaktujte nás