Pergoly

[new_royalslider id=”96″]
.
PŘEDNÍ EVROPSKÁ ZNAČKA RENSON, NEKOMPROMISNÍ KVALITA
ŠIROKÁ NABÍDKA VÝJÍMEČNÝCH PERGOL
TŘI MOŽNOSTI ŘEŠENÍ STÍNĚNÍ STŘECHY PERGOL
DŮMYSLNÝ ODTOKOVÝ SYSTÉM STROPNÍHO ZASTŘEŠENÍ
ORIGINÁLNÍ BOČNÍ PŘÍDAVNÉ PRVKY
PORADÍME S TYPEM INSTALACE
ŠIROKÁ NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ A BAREV
ALGARVE – ALGARVE ROOF
Pergola CAMARGUE – SKYE
Pergola LAGUNE – LAPURE
TOSCANE
DEKLAROVANÉ TESTY NOSNOSTI A ODOLNOSTI PROTI VĚTRU
PROFESIONÁLNÍ SERVIS PERGOL

PŘEDNÍ EVROPSKÁ ZNAČKA RENSON, NEKOMPROMISNÍ KVALITA

Fotogalerie našich realizací

Renson logoRenson companyV naší nabídce naleznete kompletní nabídku pergol jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců, belgické společnosti Renson.
  
Společnost RENSON byla založena v roce 1909 jako firma zabývající se komerční stavební činností a postupně přidávala činnosti v oblasti oceli a hliníku. V roce 1968 zahájila výrobu ventilačních mřížek a dveřních závěsů a na základě rozsáhlého vývoje v této oblasti představila v roce 1999 koncept “zdravých budov”. Tedy systému přirozeného větrání a klimatizace budov.
  
Později rozšířila tento koncept o stínicí techniku v podobě venkovních rolet a pergol, čímž získal koncept zdravých budov na komplexnosti. Společnost RENSON se pyšní vlastním vývojem, opírající se o spolupráci s předními evropskými vývojovými a vědeckými středisky. Většina komponentů pro jednotlivé produkty je zde vyráběna již od prvovýroby – tedy od zpracování průmyslové hmoty. Výrobky RENSON jsou dodávány do celého světa a jsou držiteli celé řady patentů.

ŠIROKÁ NABÍDKA VÝJÍMEČNÝCH PERGOL

Renson CamarguePergola diamond design instalaceSpolečnost DIAMOND DESIGN přináší na český trh vysoce kvalitní produkty, vždy v široké škále modelů, ze které si vybere každý.
  
Nejinak je tomu v případě pergol RENSON. V nabídce naleznete celou řadu modelů, které skvěle využijete pro vytvoření krytého posezení na vaší zahradě či terase. Pergoly se od sebe liší nejen materiálem, ale také systémem zastřešení stropu a svislých stěn, či samotným provedením vlastní konstrukce. Předností těchto pergol je kombinace prvotřídního technického řešení s vysokou kvalitou a především vytvoření prostoru pro společné chvíle strávené s rodinou.
  
Je na vás, jaký způsob instalace zvolíte. Buďto samostatně stojící zahradní pergolu, nebo ji necháte přisadit k fasádě domu. Jednotlivé moduly jsou vyráběné na míru a dají se různými způsoby spojovat a kombinovat. Vzniká tím pro vás možnost vytváření neomezeného vnitřního prostoru a otevírají se vám široké možnosti, jak zastřešit vaši terasu.

TŘI MOŽNOSTI ŘEŠENÍ STÍNĚNÍ STŘECHY PERGOL

Renson střecha pergolyRenson střecha pergolyJednou z nejdůležitějších částí pergoly je střecha. Správně zvolený typ zastřešení vám zajistí celoroční obyvatelnost pergoly – s výběrem vám samozřejmě pomohou naši odborníci, kteří jsou pravidelně školeni a díky tomu vám mohou nabídnout tu nejlepší variantu právě pro vaši terasu. Vytvoří se vám tak komfortní prostor pro relaxaci za každého počasí.
  
Oproti klasickým střechám ze skla či polykarbonátu nabízíme řešení stropu, které je nejen dešti a větru odolné, ale zároveň velmi účinně chrání před slunečním zářením. Naše řešení je variabilní a díky tomu si sami nastavujete strop do nejrůznějších poloh, jak právě v dané chvíli potřebujete.
  
Dnes nejčastější možností zastřešení je použití hliníkových lamel, které jsou zajímavé svým designem. Perfektně se hodí k moderním domům s osazenými venkovními žaluziemi. Jejich hlavní výhodou je sklon, pod kterým jsou schopny odvádět vodu, a který může být menší, než je tomu u stropu baldachýnového nebo roletového.
  
  
Oproti baldachýnu nelze lamely v případě určitých modelů shrnovat mimo plochu střechy a regulace světla se tak omezuje pouze na jejich naklápění.
  
Naše systémy umožňují otáčení lamel až o 150°, což umožňuje dostatečnou regulaci světla i tepla vnitřního prostoru.
Možné jsou dvě varianty, jak mohou lamely svým otáčením ovlivňovat jižní slunce, přičemž jedna sluneční paprsky co nejvíce blokuje a druhá je propouští dovnitř.
  
Stropní hliníkové lamely jsou profilované a osazené těsněním tak, aby při dosednutí na sebe vytvořily monolitickou nepropustnou plochu stropu.

Renson střecha pergolyRenson střecha pergoly

Renson baldachýnyRenson látkový roletový stropBaldachýny se využívají spíše pro klasické provedení pergoly. Hodí se jak pro stínění privátních zahradních pergol, tak pro zastřešení větších ploch jako jsou menší sportovní tribuny či terasy restaurací. Jsme tedy schopni splnit přání jak soukromých klientů, tak i klientů s komerčními prostory.
  
Třetí možností zastřešení jsou speciální rolety, které jsou žádané především architekty pro svůj jednoduchý a minimalistický vzhled. Roletu tvoří speciální, patentovaná textilie Renson Waterproof vypnutá mezi dvěma vodícími lištami. Polyesterová látka je opatřena transparentní vrstvou PVC, která zajišťuje její voděodolnost, ale zároveň umožňuje částečný prostup světla dovnitř.
  
Renson látkový roletový stropOproti baldachýnu se rolety neskládají pod stříšku, ale navíjí se na trubku subtilního, hliníkového boxu. Jejich předností je velká plocha jednoho kusu, a to až 4,5 x 6,5 m, tedy 30m2, precizně vyřešený odtok vody a možnost tvořit celky z více modulů. Díky těmto možnostem se často využívají také v komerčním sektoru kaváren a restaurací.

DŮMYSLNÝ ODTOKOVÝ SYSTÉM STROPNÍHO ZASTŘEŠENÍ

Odtokový systémOdtokový systémRenson látkový roletový stropBaldachýnové stropní řešení má propracovaný systém odvodu, kdy je voda svedena do dešťového systému ukrytého uvnitř konstrukce. Součástí je samozřejmě hliníková ochranná stříška, která chrání látku před sněhem a případnými nečistotami.
  
U stropu tvořeného naklápěcími hliníkovými lamelami je odtok vody vyřešen pomocí speciálního tvaru lamely. Jejich hrany jsou opatřeny nepropustným těsněním. Při uzavření stropu vytvoří lamely souvislou plochu a díky mírnému sklonu jejich umístění po nich voda stéká. Sklon lamel není viditelný, neboť jej zakrývá vodorovný pilíř konstrukce. Po obvodu lamelového stropu je odtokový žlab, který je vyspádován do jedné nebo více svislých nohou, kudy je voda svedena do země nebo vytéká nohou do strany. Díky tomuto propracovanému vodnímu odtoku si můžete užívat pohodu pod pergolu také za deštivých dnů a večerů.

Renson střecha pergolyRenson střecha pergolyJedinečným odtokovým systémem je pak řešen roletový strop, který je svým provedením opravdu ojedinělý. Voda jde odváděna vždy, i když je systém částečně otevřený, přes boční vodící lišty do přední části rolety. V tomto místě je roleta napojena na systém drenáže, popřípadě se voda nechá volně vytékat ven.

ORIGINÁLNÍ BOČNÍ PŘÍDAVNÉ PRVKY

Renson pergolyRenson pergolyRádi byste svoji pergolu obohatili a vylepšili si tak prostor pro relaxaci?
Většina našich modelů pergol umožňuje instalaci bočních přídavných prvků. V současné době se nejčastěji používají screenové rolety nebo rolety s transparentní fólií. Další možností jsou posuvná skla.
  
Renson pergoly
Rolety jsou oblíbené především pro svoji vzdušnost a zároveň velkou odolnost proti větru a částečně i dešti. U některých pergol jsou dokonce vsazeny přímo do její konstrukce tak, že při jejich vytažení jsou zcela neviditelné, a celá konstrukce tak získává na designové čistotě. Speciální textilie kromě vytvoření soukromí při zachování pohledu ven také kvalitně odstíní sluneční paprsky a vytvoří tak komfortní prostředí pro vaši relaxaci. Pokud si nevyberete z barevné škály látek, nabízíme možnost tisku vzoru/obrázku na screenovou látku dle vašeho přání. Komerční prostory jistě ocení tuto možnost pro potisk loga.
  
Všechny rolety jsou poháněny motorem s možností ovládání dálkovým ovladačem, ale také s možností napojení na inteligentní ovládání domu. Řízení IO od společnosti Somfy je relativní novinkou na českém trhu. Díky ní můžete prostřednictvím aplikace ovládat nejen screeny v pergole, ale také samotné lamely, či další prvky ve vašem domě.
  
Zjistěte více o automatizované domácnosti

Renson pergolyRenson pergolyRolety s transparentní fólií jsou zcela nepropustné větru a dešti a zároveň zcela průhledné oběma směry. Nemají žádný stínicí efekt, ale naopak zvyšují intenzitu slunečních paprsků. Tyto rolety se používají především v komerčním sektoru nejrůznějších předzahrádek v kavárnách, ale také v pergolách rodinných domů, kde jsou využívané převážně ve večerních či ranních hodinách, kdy je žádoucí udržet teplo
  
Další možností výplně bočních polí jsou posuvné skleněné stěny. Oproti roletám však vždy, i v odsunutém stavu, zasahují částečně do plochy pole a celá konstrukce se tím stává méně vzdušná. Často doporučujeme kombinaci rolet a zasklených posuvných křídel tak, aby skla byla pro svoji jednoduchou manipulaci umístěna v poli, které slouží ke vstupu dovnitř pergoly, a rolety do polí ostatních.

Renson pergolyRenson pergolyRenson pergolyPosuvná skla jsou ovládána vždy manuálně. Samozřejmostí je možnost kombinace skla a rolety ve stejném poli, kdy sklo umožňuje využití pergoly také v zimních měsících a roleta zajišťuje komfortní posezení v horkých letních měsících. Posuvná skla jsou bezrámová, což zajišťuje zachování celkové lehkosti designu.
  
Zasklení dodáváme samozřejmě také pro již stávající pergoly nebo jiná polo-uzavřená místa. Ať už zahradní pergoly dřevěné, zděné, ocelové nebo z jiných materiálů a konstrukcí.
V případě instalace skleněných posuvných stěn je třeba dbát na perfektní rovinnost podlahy. I v tomto případě dbáme na kvalitu a funkčnost, takže i zde poskytujeme pětiletou záruku na celý systém.
  
V poslední době jsou stále více oblíbené hliníkové posuvné panely s dřevěnými nebo hliníkovými lamelami, které je možné nejen libovolně posouvat, jako je tomu u skleněných stěn, ale především lze lamely naklápět. Díky naklápění lamel můžete ještě více regulovat prosvětlení nebo uzavření vaší terasy. V současné době jsou stále více poptávány hliníkové posuvné panely s výplní ze screenové látky, která je napnuta na hliníkovém rámu. V tomto případě zůstává rám elegantně skryt látkou dle vašeho výběru a plocha panelu není ničím rušena.

PORADÍME S TYPEM INSTALACE

Renson pergolyRenson pergolyInstalace zahradní pergoly je možná dvěma způsoby, a to buď jako samostatně stojící nebo přisazená k domu. Ne každý model je univerzální a umožňuje oba dva způsoby instalace. Proto jsou na našich showroomech vyškolení profesionálové, kteří procházejí pravidelnými školeními u našich dodavatelů. Mají perfektní přehled o nabízených pergolách a účastní se i samotné instalace pergol u našich klientů.
  
Samostatně stojící konstrukce je třeba instalovat na vhodný a zpevněný podklad, který musí vyhovovat nosnosti konkrétního modelu a zároveň umožnit pevné spojení nosných svislých konstrukcí. Jejich větrná odolnost spadá zpravidla do 11. stupně Beaufortovi stupnice, která odpovídá větru o síle 103 km/h při uzavřených lamelách.
Některé modely jsou dokonce testovány až na rychlost větru 320 km/h.
  
Všechny pergoly dodáváme na míru. Jejich zaměření a návrh provádějí naši vyškolení specialisté, kteří znají limity jednotlivých modelových řad. Můžete si tak vybrat rozměr dle vašich požadavků ve třech směrech. Modulární pergoly lze seskupovat do sestav různých tvarů. Vyhovět tak dokážeme těm nejrůznějším požadavkům, kde se opíráme o naše dlouholeté znalosti a zkušenosti. K pergolám lze také dodávat další prvky řešící například přechod mezi domem a vaší pergolou a mnohé jiné.

ŠIROKÁ NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ A BAREV

Renson pergolyPro získání skutečného komfortu a plného využití těchto lehkých staveb je zapotřebí doplňků a příslušenství, které udělají z vaší pergoly to pravé místo pro relaxaci. V naší nabídce naleznete doplňky přímo spojené s konstrukcí, jako je například osvětlení, které může být řešeno formou designových světel či zabudovaných LED pásků s možností RGB a funkcí stmívání.

Renson pergoly
Velmi zajímavým prvkem jsou integrované LED pásky v lamelách stropu, což navodí ten správný světelný efekt nejen ve dne, ale především v nočních hodinách.

Renson pergolyRenson pergolyRenson pergolyVýbavu hliníkové pergoly je možné rozšířit o infrazářiče. Tyto sálavé panely vám umožní používat pergolu také v chladnějších měsících. Je ovšem velmi důležité zvolit správné umístění zářiče a pergolu uzavřít bočními prvky, které jsou schopny udržet teplo uvnitř. Infrazářiče se instalují do profilu, který je možné opatřit také reproduktory.

Vysoce kvalitní outdoorové reproduktory mohou být vybaveny zesilovačem s technologií bluetooth. Díky tomu můžete přehrávat nebo streamovat hudbu přímo z chytrého telefonu nebo tabletu bez dodatečného zdroje zvuku.

Profil pro instalaci zářičů a reproduktorů nabízíme v konfiguraci:
►Infrazářič či kombinace Infrazářič & Repro
►Infrazářič & Repro + Bluetooth zesilovač
►Repro
►Repro + Bluetooth zesilovač
Na obrázku výše můžete porovnat vytápěcí efekt při jednostranném vytápění (rozměr 6x4m – vlevo) a vytápěcí efekt při oboustranném vytápění (6x4m – vpravo).

Renson pergolyRenson pergolyPokud cítíte potřebu nechat proniknout do vaší pergoly více světla a nestačí vám možnosti otáčení lamel, máme pro vás unikátní řešení v podobě prosklených lamel. Prosklených lamel můžete mít až pět na jeden segment střechy s maximální šířkou 4m. Prosklené lamely se chovají úplně stejně jako hliníkové, pouze s tím rozdílem, že jsou průhledné.
  
Perfektní řešení jak vpustit do vašeho krytého posezení více světla v případě uzavřených stropních lamel.
Všechny námi dodávané modely pergol nabízíme s možností lakování do jakékoli barvy RAL. Jednotlivé barvy nabízíme ve dvou strukturách, hladké a hrubé. Dále můžete volit mezi matnou a lesklou povrchovou úpravou.
Všechny viditelné komponenty jsou barevně doladěny k základní či speciální barvě hlavní konstrukce a profilů. Současně si bez příplatku můžete vybrat barvu pro rámovou konstrukci a odlišnou barvu pro lamely, a docílit tak unikátního efektu.

Pro lakování konstrukcí se používají vysoce kvalitní laky předních evropských výrobců odolné nejen mechanickému poškození a UV záření, ale také odolné vůči agresivnímu mořskému podnebí a soli. Velký důraz je kladen na maximální barevnou stálost použitých materiálů.
včetně dřevěného vzhledu.

ALGARVE – ALGARVE ROOF

Renson pergolyRenson pergolyAlgarve – jednoduchá, praktická střecha s otočnými hliníkovými lamelami, které chrání proti slunci a dešti. Maximální rozměry střechy jsou 4,5 x 6,05 m. Délka pergoly je předem daná a lze ji volit pouze v rastru lamel.
  
Lamely z extrudovaného hliníku lze natáčet až o 150°, s možností určit si vzájemný poměr žádoucího stínění a větrání. Když jsou lamely uzavřeny, tvoří vodě-odolnou plochu, kdy je voda odváděna z povrchu střechy pryč přes výřezy ve spodní části nosných sloupků.
  
V případě sdružené střechy Algarve dojde ke spojení dvou střech pouze se čtyřmi nosnými sloupky. Pokryjete tak plochu až o rozměru 6 x 6,05 m. Variantou Algarve je střecha Algarve roof. Jedná se o alternativní řešení, které umožňuje instalaci na již stávající konstrukci nebo přímo instalaci do otvoru, který je možné tímto způsobem zastřešit.

Pergola CAMARGUE – SKYE

Renson pergolyRenson pergolyPergola Camargue jedná se o vlajkovou loď společnosti Renson. Jde o vysoce inovativní, modulární střechu s otočnými hliníkovými lamelami. Tyto lamely po uzavření tvoří nepropustnou plochu, ze které je voda odváděna důmyslným odtokovým systémem, schovaným v rámu, do nosného sloupku. Ten je standardně opatřen PVC trubkou a dává možnost bočního odtoku vody nebo napojení pergoly na systém drenáže.
  
K tomu to typu pergoly doporučujeme boční přídavné prvky, díky nimž ještě více podtrhnete tento vydařený produkt. Pergolu lze ovládat pomocí dálkového ovladače, nebo ji lze připojit k inteligentnímu systému domu. Integrovat lze také řadu světel LED, například do nohy, lamely a rámového profilu. Je možné vybrat si ze dvou barev osvětlení – teplého a studeného. Velmi zajímavým prvkem je možnost osazení integrovaných LED pásků do jakékoli lamely stropu, což navodí ten správný světelný efekt nejen ve dne, ale také v nočních hodinách.
  
Díky širokým možnostem doplňkových konstrukcí lze pergolu Camargue použít k jakémukoliv architektonickému stylu. Velkou výhodou tohoto modelu je, že důmyslná
konstrukce pergoly dovoluje schovat většinu spojů, takže linie pergoly působí čistě a nejsou ničím rušeny. Také veškerá elektronika a kabeláž zůstává skryta uvnitř rámu. Velikost jednoho modulu může být až 4,5 x 6,2m. Moduly lze na sebe vzájemně napojovat, vždy za zachování pouze jednoho rámového profilu a jednoho sloupku. Výhodou tohoto modelu je možnost volby libovolného rozměru, což vám umožní pergolu plně přizpůsobit vašim požadavkům.

Renson pergolyRenson pergolyLibí se vám pergoly, které jsme představili, ale stále vám ještě něco chybí? V tom případě vám můžeme nabídnout naprosto unikátní řešení kombinace otočných lamel a stahovací střechy.
Shrnování hliníkových lamel do strany řeší model pergoly Sky. Speciální systém lamel umožňuje otáčení a shrnování lamel současně.
  
Pergola má obdobné možnosti integrací jako Camargue. Ovládání probíhá v tomto případě přes aplikaci na vašem androidu nebo iOS tabletu.
  
Stahování střechy ke straně je praktické zejména v případě pergoly přisazené k fasádě domu. Ve chvíli stažené střechy ke straně je slunci umožněno svítit až do interiéru bez jakýchkoli překážek.

Pergola LAGUNE – LAPURE

Renson pergolyRenson pergolyPergola Lagune je klasická pergola se sešikmenou látkovou střechou. Skládá se z hliníkové konstrukce a integrované střešní stínicí rolety. Díky vysoké modularitě je jednoduché sestavu rozšířit o další modely i dodatečně. Dostatečné vypnutí látky, které je zajištěno patentovaným zipovým systémem ve vodících lištách, poskytuje ideální podmínky k tomu, aby byla voda odvedena přes důmyslný systém nosným sloupkem pryč. Velká pozornost je věnována vizuální úrovni systému, veškeré spoje a kabely jsou prakticky neviditelné. Její klasický šikmý vzhled dovoluje její využití v jakémkoliv architektonickém stylu a díky jejím odvážným rozměrům může jedna sestava pokrýt šířku až 12 m s vyložením až 6 m. To z ní činí ideální řešení jak do rezidenčního bydlení, tak do komerčního sektoru.
Pergola dovoluje zcela integrovat screenové rolety do rámových profilů tak, že po vytažení zůstanou vaším očím zcela skryté. Integrovat lze také boční hliníkové posuvné panely s dřevěnými či hliníkovými lamelami či skleněné posuvné stěny. Za zmínku stojí možnost instalace LED osvětlení do spodní části rámové konstrukce.
  
Ve snaze přijít s ještě minimalističtějším řešením roletového typu zastřešení přichází Renson s téměř neviditelnou variantou pergoly s názvem Lapure. Lehká a elegantní konstrukce pergoly Lapure poskytuje ochranu před sluncem a deštěm pro vaši terasu. Diskrétní boční hliníkové sloupky nijak opticky nenarušují design terasy. Stínění střechy je realizováno látkovou roletou, která je vedena v bočních lištách, se zajištěným odtokem vody.Výhodou je možnost praktického přesahu střechy a možnost nastavení nosných sloupků v rozsahu a tím se přizpůsobit nerovnostem v profilu terasy.Pergola má maximální šířku 6 m a vyložení až 5 m. Je možné spojit tři moduly k sobě, až do celkové šířky 18 m.

TOSCANE

Renson pergolyPergola Toscane s posuvnou shrnovací střechou efektivně zastřeší a zastíní vaši terasu. Pergola Toscane je elegantním doplněk vašeho venkovního obytného prostoru, díky čemuž budete chráněni před sluncem, deštěm, větrem a chladem a budete si moci užívat příjemných chvil odpočinku s vaší rodinou či přáteli, nezávisle na počasí. Stahování střechy je řešeno na principu baldachýnu.
  
Látka je prověšena mezi tažnými hliníkovými profily, které se při zatažení střechy posouvají, a tím napínají látku mezi nimi. Pergola Toscane má integrovaný drenážní systém. Po zatažení baldachýnové střechy vytváří napnutá látka souvislou plochu, ze které je voda odváděna přes žlab.
  
Pergola byla vyvinuta pro rozlehlé terasy a zahrady. Je částečně kotvená do zdi domu a je možné sdružit moduly vedle sebe, až do celkové šířky 13m a vyložení 6,5m. To z ní dělá ideální řešení pro použití v restauračních provozech a hotelnictví.

DEKLAROVANÉ TESTY NOSNOSTI A ODOLNOSTI PROTI VĚTRU

Renson pergolyRenson pergolyPergoly jsou vystavovány různým vnějším silám, např. sněhu. Nosná kapacita pergol se stanovuje za použití statických výpočtů předními inženýry společnosti Renson a je ověřována interními testy. Jednou z hlavních předností hliníkových střech některých modelů je jejich nosnost až 200 kg/m2, což využijete především v zimním období při napadaném sněhu. Za určitých pravidel můžete svoji zastřešenou terasu používat i v tomto období.
  
Vysoká je odolnost vůči větru. U některých modelů až 12° Beaufortovi stupnice, což odpovídá rychlosti větru přes 118 km/h. U všech modelů je garantováno min. 6° Beauforta. Uvedená větrná odolnost se vztahuje pouze na konstrukci v případě použití bočních výplní je doporučeno větrné čidlo a větrná odolnost je limitována maximální nastavenou hodnotou použitého čidla.
  
POZOR: Vždy je nutné dbát na riziko nenadálého nárazového větru, který může v daném krátkém okamžiku překročit intenzitu déle trvajícího větru nebo jiných přírodních živlů, jako jsou například kroupy a jiné. Nezapomeňte proto na vaši pergolu v pojistné smlouvě vašeho domu či bytu.
Při posouzení odolnosti větru je třeba brát v potaz také umístění konstrukce a použitý způsob jejího kotvení a použitého kotevního materiálu. V tomto směru jsou naší devizou dlouholeté technické zkušenosti v oboru stínicí techniky.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS PERGOL

Renson pergolyRenson pergolyPergolu považujeme za investici a zároveň prvek designově ovlivňující vaši terasu či zahradu. Současně jde o produkt k dlouhodobému užívání. Proto na našich showroomech naleznete vybrané modely v životní velikosti, a to plně funkční, včetně nejrůznějšího příslušenství. Pokud by pro vás nebyla tato ukázka dostatečná, rádi pro vás domluvíme prohlídku realizované stavby pergoly u některého z našich klientů.
Nabídku pergol vám rádi představíme, ukážeme jednotlivé funkce a detaily provedení. Následně můžete při šálku kávy v příjemném prostředí našeho showroomu nerušeně vybírat ze všech vzorníků látek, barev a příslušenství. Technické záležitosti a návrhy vám připraví naši technici na základě zaměření a konzultace na místě případné realizace. Součástí konzultace je vypracování nezávazné nabídky. A to vše samozřejmě zdarma, v rámci našeho prodejního servisu.
  
Profesionální servis a záruka 5-7-10 let
  
Naše nabídka pochází výhradně od renomovaných evropských výrobců s dlouholetou tradicí a kvalitním zpracováním. Ne vždy je ovšem kvalitní produkt zárukou bezproblémového užívání a spokojeného klienta. V tomto ohledu je velmi důležitý kvalitní servis, prováděný techniky s profesionálními znalostmi a několikaletou praxí.
  
A právě na kvalitní servis týkající se nejen instalace a provozu, ale také správného poradenství a návrhu pro naše klienty, se naše společnosti značky DIAMOND DESIGN soustředí. Proto na našich showroomech naleznete vždy ochotný, a profesionálně vyškolený personál, schopný zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se našich produktů a kvalitní poradenský a technický servis.
Naši technici mají dlouholeté zkušenosti v oblasti stínicí techniky a pergol, a to nejen s jejich návrhy a instalací, ale také záručním a pozáručním servisem.
Díky spojení kvalitního produktu a profesionálního servisu poskytujeme na pergoly záruku 5 let. Na ZIP systém 7 let a na povrchovou úpravu 10 let.

This entry was posted in Outdoor Living Diamond design. Bookmark the permalink.