NOVINKY_WEB

Nový showroom v Praze je otevřen

V současné době jsme dokončili proměnu našeho showroomu v Praze. Po třech letech provozu nastala změna především v oblasti textilu a tapet.

Představení evropských značek

interiér pražského showroomuNadále jsme se soustředily na představení funkčních vzorků stínící techniky od významných evropských výrobců, jako jsou Bematech, Leha, Brustor a další i se všemi jejich novinkami.

interiér pražského showroomuHlavním důvodem přestavby však byla potřeba představení nových značek a jejich kolekcí v textilu a tapetách. Z těch nejvýznamnějších například CastellodelBarro, Moral, Mahieu či Vatos….

Funkční vystavené vzorky

interiér pražského showroomuVše je navrženo tak aby bylo nejen inspirací pro vaše domovy nebo kanceláře, ale také plně funkční aby si každý mohl vyzkoušet ovládání, funkčnost nebo charakteristiku povrchu jednotlivých produktů a materiálů.

 

 

interiér pražského showroomuJednotlivé prvky jsou navrženy tak aby svým charakterem, strukturou a barevností vytvářeli propracovaný designový prvek. Zároveň je vše velmi odvážné a netradiční. Hlavním cílem je ukázat všechny možnosti kombinace materiálů a jejich použití.

interiér pražského showroomu

3D prohlídky našich showroomů

interiér pražského showroomu

Proměna nebyla pouze v produktech a materiálech, ale také vybavení showroomu. Položily jsme novou vinylovou podlahu a osadily bodová světla, která podtrhují výjimečnost představovaných materiálů a napovídají jak pracovat se světlem ve vašich interiérech aby vše podstatné nenásilně vyniklo. Posuďte sami, kam se naše společnost Diamond Design posunula za tři roky svého úspěšného působení v Praze:

Před realizací rekonstrukce

Před realizací rekonstrukce

Po realizaci rekonstrukce

Po realizaci rekonstrukce

 

Nově jsme pro vás také připravily 3D prohlídky nejen pražského showroomu, ale také brněnského a Zlínského. Pro shlédnutí 3D prohlídky showroomu, navštivte náš odkaz kontaktů a vybere si příslušný showroom.