somfy_slide

Somfy
Automatizace a řízení nejen stínicí techniky
NOVINKA
Inteligentní řízení Tahoma
somfy/tahoma.pdf

NOVINKA

logo_Somfy_BHlogo dd
  
Novinka Somfy One Vaše “All-In-One” (vše v jednom) bezpečnostní řešení včetně sirény, bezpečnostní kamery a pohybového čidla.
SomfyOne01SomfyOne02
– Dostupné ve dvou varianátch Somfy One (černá)
a Somfy One+ (bílá)
– vestavěná HD kamera s nočním viděním
– vestavěná siréna 90+ dB
– okamžité zasílání upozornění při detekci poplachu
– kompatibilní s příslušenstvím Somfy Protect
– kompatibilní s TaHoma
– vzdálené upozornění na přítomnost kouře detekované
externím kouřovým čidlem
– vestavěná baterie (pouze Somfy One+).
    
 
 
 
 
• Pokud je v domě zjištěno vniknutí, siréna o výkonu 90 + dB se automaticky zapne, aby odradila narušitele. Pokud chcete, můžete mít nastaven tichý režim a sirénu spouštět ručně jednoduchým kliknutím z chytrého telefonu.
• Fotografie a video jako důkaz. Jakmile fotoaparát detekuje vetřelce, fotografie se okamžitě uloží a kamera natočí a uloží několikasekundový záznam pohybu.
• Sdílejte přístup k vašemu systému se svými sousedy, přáteli nebo rodinou. Při nízkém stupni varování budou moci na místě zasáhnout, pokud nejste zrovna k dispozici.
• Chcete-li chránit vaše soukromí, motorizovaná clona kamery se při návratu domů automaticky zavře a otevře se, když domov opustíte. Můžete ji ovládat ale i z aplikace.
• Umístěte Somfy One na požadované místo a připojte jej. Stačí pouze několik kliknutí z vaší aplikace a váš systém začne fungovat. Přemisťování Somfy One je snadné, protože jej nemusíte znovu instalovat.
• Díky své kompatibilitě s Amazon Echo* můžete svůj Somfy One jednoduše ovládat i hlasem. Máte plné ruce, když opouštíte domov? Jednoduše řekněte Amazon Echo, aby aktivoval alarm, když jste na cestě z domu.
  
Logo_Somfy_ExpertmapkaskoleniSíť DIAMOND DESIGN je certifikovaným partnerem společnosti Somfy. Na všech showroomech naleznete ochotný a profesionálně vyškolený personál, který vám funkci systémů dle potřeby vysvětlí, popřípadě také ukáže možnosti systémů io homecontrol, Tahoma a Connexoon na vystavených vzorcích. Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni odborníky společnosti Somfy, a tím se značka Diamond Design řadí mezi největší odborníky na českém trhu.
  

Kontaktujte nás Kontaktujte nás