NOVINKY_WEB

Představujeme naše nové obchodní zástupce

Tomáš BednářTomáš Bednář – project manager
V DD jsem zaměstnán na pozici projektového manažera a mým úkolem je prodej produktů, starání se o své klienty a přinášet jim vždy ty nejčerstvější informace ze světa stínící techniky a bytových doplňků, které nabízíme.

Mé profesní zkušenosti začínali v energetice, kdy jsem byl zaměstnán na pozici obchodního manažera, po té jsem byl zaměstnán ve stejném oboru jako technik a dále jako přípravář projektů. V této době jsem občas zabředl do světa stínící techniky díky výpomocem na montážích pro mého kamaráda a nyní i kolegy. Tímto jsem se prakticky dopracoval na nynější pozici. Profesní a snad ani životní krédo nemám. Jediné co mě tohoto ražení napadá je věta mého kolegy, který říká: “Kdo v noci spí, tomu se práce hromadí.” To asi mluví za vše. Tímto vám děkuji a těším se na naši případnou spolupráci.

Marek BiersákMarek Biersák – project manager
Díky technickému vzdělání skloubenému s designem zastávám pozici projektového managera na showroomu v Praze. Každodenní náplní mé práce je hledat a přinášet elegantní a funkční řešení potřeb klientů při respektování jejich záměrů a vkusu.

Díky našim novým kolegům vám můžeme poskytovat více profesionální, rychlejší a širší portfolio služeb pro váš domov a firmu.

Právě služby a jejich kvalita jsou důležité při výběru dodavatele stínící techniky. Není důležité jen dodat produkt, ale umět ho správně instalovat, správně vybrat vzhledem k požadavkům projektu a rychle a odborně servisovat.

Doufáme, že náš rozšířený tým vám bude k užitku a budete s našimi službami a produkty spokojeni.