NOVINKY_WEB

Nové tapety Fazowski

Jednou z novinek pro rok 2014, kterou jsme přivezli z výstavy Heimetextile konané ve Frankfurtu nad Mohanem je nová kolekce tapet německé značky FAZOWSKI.

ORLOVTato nová kolekce tapet vznikla na základě předlohy belgického výrobce Asanderus jehož kolekce VEGAS je již několik let v nabídce Diamond design avšak jedná se o velmi exklusivní a drahé provedení kombinace semiše s krystaly.

 

ASHBERGA právě spolupráce výše zmíněných společností vedla k vytvoření cenově přijatelných tapet s krystaly na vliesovém podkladu.

I přes vyšší cenu tapet z kolekce Vegas se setkáváme s velmi pozitivními ohlasy našich klientů a designerů, často vedoucích k realizace těchto exklusivních materiálů. A právě proto nás těší, že v těchto dnech můžeme našim klientům nabídnout i cenově přijatelnější variantu podobných tapet. Již v tuto chvíli jsou na všech našich showroomech a u našich partnerů značky Diamond design vzorové knihy těchto nových kolekcí.

Neváhejte a přijďte se nechat okouzlit jedinečným designem a zpracováním těchto výjimečných tapet. Těšíme se na setkání s vámi. Váš tým DIAMOND DESIGN.