NOVINKY_WEB

Nové showroomy Hradec Králové a Zlín

Díky úspěchu našich showroomů v Praze, Brně, Vysočině a Zlíně, jsme rozšířili naše působení také do Hradce Králové. Nově showroom ve Zlíně jsme přesunuli do prostor blíže centru.

Nový showroom Hradec Králové


Zvětšit mapu

Nový showroom jsme otevřeli nejen se stínící technikou, ale také tapetami a naším outdoorovým programem do kterého patří, pergoly, stínící plachty, markýzy a v neposlední řadě originální zahradní nábytek.

Showroom_diamond_design_Hradec_Kralove_8Nový showroom naleznete na adrese Hradec Králové, Collinova 421, v přízemí nádherné moderní budovy společnosti Gist. Showroom je otevřen již od prvního dubna 2014 a i po tak krátké době se těší velké návštěvě nejen našich potencionálních klientů, ale také architektů a designerů. Příjemné je také bezproblémové parkování na přilehlém parkovišti kongresového centra Aldis.


 

Nová adresa showroomu ve Zlíně


Zvětšit mapu

Showroom_diamond_design_Zlin_1V letošním roce jsme díky úspěšnému předchozímu roku a velkému zájmu našich klientů, přestěhovali náš Zlínský showroom do větších prostor které se nacházejí blíže centru tohoto krajského města a to přesně na adresu: Zlín, Kvítková 3678. Tyto nové prostory skýtají větší možnosti prezentace našich produktů. Velkou výhodou je také bezproblémové parkování v blízkosti tohoto výstavního prostoru.

Díky těmto novým zázemím se stává naše značka diamond design jednou z nejsilnější sítí v oblasti stínící techniky a tapet na českém trhu. Vedle kvalitního pokrytí českého trhu našimi showroomy přinášíme také kvalitní servisní zázemí a originální produkty.

Tým diamond design