NOVINKY_WEB

Nové pergoly italské značky Corradi

Pergoly Corradi patří mezi nejmodernější řešení zastínění a zastřešení terasy, které je na našem trhu dostupné. V nabídce naleznete hliníkové i dřevěné konstrukce v mnoha variantách designu. Klikněte na více informací pro detailnější přehled.

Pergola CorradiCílem značky Diamond design je přinášet komplexní řešení stínění a ochrany před nepřízní počasí pro Váš interiér i venkovní obytné prostory. Když trávíme volné chvíle venku, tak většinou jen za nejlepšího slunečného počasí a bezvětří. Ale přiznejme si, že ideální počasí nebývá stále a volný čas k odpočinku najdeme většinou až po práci.

Když chceme, ale prodloužit náš pobyt venku při chladných večerech, silnějším větru či dešti tak je zapotřebí kvalitní exteriérový prvek v podobě pergoly, která Vás před vším zmíněným ochrání.

Od nového roku dodáváme a instalujeme pergoly od Italské značky Corradi.

Logo CorradiCorradi začala jako malá dílna pro výrobu stínicí techniky v italské Boloni už v roce 1978. Rodinná tradice a italská vášeň pro dokonalost dokázali značku Corradi vytáhnout na světovou úroveň a v současné době má již pobočky po celém světě, v americkém Dallasu, francouzském Lyonu a Arabských emirátech. Po celou dobu existence se Corradi soustředilo na neustálý vývoj a v současné době jejich pergoly disponují 35 registrovanými patenty, které Vám žádná jiná značka nenabídne.

Výrobní plocha v Boloni poskytuje 26000 m2 plochy, na které pracuje 220 zaměstnanců. Celosvětová distribuční síť čítá více jak 1000 autorizovaných prodejců v 30 zemích světa. Hlavní doménou značky je široký rozsah modelových řad, materiálů a povrchových úprav a systémů.

Hliníkové konstrukcePergoly od značky Corradi jsou nabízeny ze dvou základních materiálů a to hliníku a dřeva. Stínění je převážně realizováno pomocí látkových baldachýnů, kde látka je vyrobena ze speciální PVC tkaniny, která zaručuje dlouholetou odolnost a barevnou stálost. Látkové baldachýny jsou v zabaleném stavu kryty speciální stříškou.

U některých modelů je možné, ale také stínění pomocí lamelové střechy. Obecně pergoly jsou vyráběny s ohledem na modulárnost a snadnou rozšiřitelnost. Základní konstrukce (model) lze rozšiřovat dle typu v horizontální směru. Například můžete mít tři moduly vedle sebe a dosáhnout tak šířky až 13 m (záleží na typu modelu). Z pohledu stínění je možná délka výsuvu až do devíti metrů.

Z pohledu instalace Corradi nabízí pergoly, které nejsou samostatně stojící a vyžadují připevnění ke stěně budovy, ale také samonosné konstrukce.

Dřevěné konstrukce pergolyPergoly zaručují ochranu, také před bočním větrem a nízkým sluncem. Boční pole pergoly je možné vybavit roletami ze screenové látky či PVC fólie, která má navíc funkci tepelnou a udrží Vám teplo v pergole při využití plného denního světla. Hliníkové konstrukce pergoly mnohou být také vybaveny posuvnými dveřmi. Dřevěné pergoly navíc mohou být vybaveny různými ploty či lamelovými stěnami a květináči. Pergola může také mít celou řadu dalšího příslušenství v podobě infra-vytápění, led-sovětlení a venkovného nábytku značky Corradi. Venkovní nábytek nabízíme také od značky Manutti.

Povrchové úpravy konstrukcí v podobě lakování jsou realizovány s ohledem na agresivní slané přímořské prostředí. Každý model pergoly je v mnoha základních barvách. Hliníkové konstrukce jsou většinou v základních barvách hnědá , bílá , šedá , slonová kost, titan , COR 10 , antracit a aluinox s matnou povrchovou úpravou. Dřevěné pergoly pak v kaštan (standard), ořech, antracit , bílá , šedá , slonová kost. Oba materiály je možné také lakovat do kterékoli barvy RAL dle vzorníku K7.
Ovládání pergol obecně je dle druhu modelu možné ručně (většinou ale pouze pro základní modely s malou délkou výsuvu), dálkově a nástěnným spínačem s využitím elektrického pohonu a také inteligentními systémy, které Vám umožní ovládání pomocí Vašeho tabletu či smartfonu.

Pokud Vás naše novinka pergol značky Corradi zaujala, tak navštivte některý z našich showromů nebo se podívejte na naši stránku věnující se pergolám kde se dozvíte mnoho dalších informací.