NOVINKY_WEB

Nová značka látek Castello del Barro

Dnešním dnem jsme rozšířili naši nabídku látek o značku Castello del Barro. Rodinná Italská značka cílí na originální a osobité provedení. V kolekcích naleznete látky z hedvábím, kovovým vláknem, ale také nejrůznější krešované úpravy a mnoho dalších…

Závěsy Castello del BarroCastello del Barro bylo založeno v roce 1975 a od té doby se zabývá nejen vlastním návrhem a vývojem v oblasti tkanin, ale také vlastní výrobou.

Vše je vyráběno dle originálních návrhů od předních designerů a 100% v Itálii. Castello del Barro se specializuje na vysoce dekorační tkaniny a často experimentuje s nejrůznějšími přírodními materiály jako je bavlna, len či hedvábí.

V jejich kolekcích ovšem naleznete i velmi zdařilé produkty z polyesteru a jiných technických materiálů. Všechny kolekce jsou doplněny o celou řadu dekoračních doplňků, stuh, šperků či speciálních povrchových úprav dodávajících materiálům na exkluzivitě.

Závěsy Castello del Barro

Závěsy Castello del Barro

Závěsy Castello del Barro

Závěsy Castello del Barro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Společnost působí přímo ve velkých světových metropolích jako je Miláno, Londýn, Moskva či Malaysia…..

Závěsy Castello del Barro       Závěsy Castello del Barro

Závěsy Castello del Barro

Hlavní devizou této společnosti jsou její zakladatelé Lelly, Gio a Mario díky kterým je tato značka celosvětově úspěšná:

Lelly: dokonalá syntéza mezi vrozeným smyslem pro krásu a hluboké znalosti látky je nejlepším podkladem pro vývoj a návrh. Definuje trendy a vzory v našich látkách což vede k nezaměnitelné barevné škály Castello del Barro.

Vše je originální a udávající směr módnímu designu. Její technický, dlouholetý, ale zejména stále probíhající výzkum inovativních materiálů rodí právě ty tkaniny které si zákazník přeje a konkurence se snaží napodobit. Díky ní přichází Castello del Barro každý rok s novými kolekcemi látek mezi nimiž najdete hladké lehké tkaniny, tištěné, žakárové, ale také fantasy modely…

Závěsy Castello del BarroZávěsy Castello del Barro

 

 

 

 

 

 

Gio: generální ředitel společnosti a vynikající manager snažící se o co nejlepší servis pro naše klienty po celém světě. Stále se snaží mít dobře zásobený sklad, kde najdete více než 250 000 m skladových zásob látek. Za jeho úspěchem je také schopnost spolehnout se na specializované pracovníky v naší společnosti a snimi realizovat konkrétní požadavky našich klientů. Díky tomu je Castello del Barro ideálním partnerem pro vaše projekty, jelikož všechny produkty jsou naší vlastní produkce „Made in Italy“ čímž se dokážeme přizpůsobit konkrétním projektovým požadavkům. Díky našim produktům a úspěšnému exportu jsme ve světě známi nejen díky pizza…..

Mario: je tou správnou osobou která podporuje naši značku a vychovává jednotlivé prodejce a designery našich produktů. Pracuje s architekty a podíly se na organizaci expozic naší značky na světoznámých výstavách jako je například Maison& Objet vPaříži, na Salone del Mobile v Miláně, a také Index v Dubaji nebo DecoRus v Moskvě.

Závěsy Castello del Barro

A co budoucnost? Je v rukou co nejvíce dynamického a nadšeného personálu, ale to je jen příběh!

Značka Castello del Barro