NOVINKY_WEB

Moderní zapuštěná markýza W700S

V moderní architektuře je vyžadováno čistých linií až minimalistických řešení. V případě stínění exteriérů moderních budov nemusí být pohledové kazetové markýzy vhodným estetickým řešením. Zachování čistoty architektury řeší integrovaná kapsová markýza W700S.

Parametry markýzy W700S

markyza W700S_1Systém navíjení látky, napínacích ramen a další příslušenství je kompletně ukryto ve vysekané kapse v obvodovém zdivu budovy a je zakončeno krycím předním plátem, který je díky možnosti lakování dle vzorníků RAL lehce kombinovatelný se všemi barvami fasád moderních budov.
Markýza W700S je plně integrovaná v kapse zdiva budovy a je dodávána s kompletním systémem instalačního materiálu, které zaručuje perfektní stabilitu a funkčnost ve vaší fasádě.

markyza W700S_4V případě tohoto řešení není látka a ramena kryta pohledovou kazetou, ale celý systém je ukryt v kapse ve venkovním zdivu.
Maximální šířka stínění markýzy je 6m při možném výsuvu 3.5m, markýzu W700S není možné ovládat ručně, ale pouze za pomocí dálkového či vypínačového ovládání s využitím elektrického motoru. Ovládání je možné za pomocí inteligentních systémů značky INELS, které vám umožní ovládání markýzy za pomocí vašeho smartphonu či tabletu. Funkčnost může být i více rozšířena s využitím meteostanice, která bude automaticky ovládat markýzu na základě změny počasí.

markyza W700SMarkýza může být také vybavena přídavným extrudovaným plechem s umístěním v kapse, který chrání narolovanou látku a ramena.
Ramena markýzy jsou vyrobena z extrudovaných profilů napínaných za pomocí integrovaných ocelových kabelů nebo řetězů.
Na základě typu fixace v kapse zdi je odolnost vůči větru do třídy větru 2. Je také možnost integrovaného senzoru vůči větru, který při vyšší intenzitě větru markýzu automaticky schová.
Pokud by vás zajímaly jiné možnosti a typy markýz, tak si prohlédněte naši hlavní prezentaci markýz.

Látky pro markýzu

Barvy látek se snaží přibližovat přírodě. Cílem je ,aby vás látky dokázali inspirovat k novým nápadům jak přinést požadovanou atmosféru pro vaši terasu. Barvy zelené pastelové, žluté jako zářící slunce, rozdílné odstíny šedé evokující pohled na horizont oceánů a třeba zářivě květinově oranžové, jsou jen zlomkem toho co jsme vám schopni nabídnout. Látky jsou odolné vůči UV záření a zaručují stálobarevnost po mnoho let.
Na naše markýzy dodáváme odolné acrylové látky s dvojitou impregnací, které jsou o poznání odolnější vůči ušpinění. Látky jsou odolné vůči lehkému dešti, díky čemuž po nich voda lehce stéká.
K dosažení vašich individuálních představ je markýza rozšiřitelná nejen barvou samotné látky, ale také možností potisku i většími obrazci, např. logem vaší firmy či oblíbeným vzorem dle vašich přání.

Pokud Vás zaujalo řešení markýzy W700S integrované v kapse, tak si můžete vyhledat kontakt na nejbližší showroom vašemu bydlišti kde vám náš vyškolený personál u šálku vynikající kávy vysvětlí vše potřebné a odpoví na vaše konkrétní dotazy k vašemu projektu.