NOVINKY_WEB

Nová kolekce tapet Casamance – Francouzský design

První designovou kolekci představila značka v roce 2000. Svojí originalitou přináší skutečnou vizi do dnešních moderních interiérů. Moderní pojetí, nádherné barvy a různé materiály vytvářející rozpoznatelný rukopis.

Svou inspiraci bere především z lásky ke kráse. Kombinuje moderní vzory, které umocňuje propracovaností barev a vzory klasické čímž dosahuje vrcholového designu a stává se velmi žádanou po celém světě.

Nové tapety a textilie značky CasamanceJednotlivé kolekce jsou inspirovány rozmanitými prvky, které nás obklopují v každodenním životě aniž bychom je vnímali. Tím se kolekce Casamance stávají jedinečné a přitom jednoduché. Najdete zde jak abstraktní, geometrické prvky, tak motivy vycházející z přírodních materiálů. Fantastická a místy až odvážná kombinace barev přináší nový rozměr mnohým interiérům.

Nové tapety a textilie značky CasamanceVelmi praktické je pak kombinování textilních materiálů s tapetami. Ne vždy se musí jednat o použití stejné barvy a vzoru. Jde spíše o propracované kombinace, které se vzájemně doplňují a rozvíjejí naši fantazii. Také díky použití nejrůznějších povrchových úprav jednotlivých materiálů, hru matů a lesků povrchů textilií se stávají tyto kolekce jedinečnými svou rozmanitostí.

 

Speciálně vytvořené kolekce pro větší projekty jsou zdokonalovány každý rok, tak aby splňovali nejnáročnější požadavky trhu. Pokud projekt vyžaduje speciální parametry, lze přizpůsobit stávající kolekce na míru jednotlivých požadavků a norem.

Nové tapety a textilie značky Casamance

Nové tapety a textilie značky Casamance

Například požární odolnost dle norem jednotlivých zemí, péče a omyvatelnost, odolnost povětrnostním vlivům u textilií, úprava nebo vytvoření nového designu či barvy. Pro tyto účely je sestaven speciální tým techniků a designerů aby byly vždy splněny všechny požadavky projektů.

Nové tapety a textilie značky Casamance

 

 

 

Nechejte se inspirovat a navštivte jeden z našich showroomů, kde vám naše designérky pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího právě pro váš interiér.