franchisa-2-1440x600
franchisa-1-1440x600
franchisa-3-1440x600
Franchisový koncept

Vize

Společnost DIAMOND DESIGN se chce stát značkou uznávanou na českém trhu se zastoupením ve všech krajích republiky. Díky naší práci chceme neustále pozvedávat kulturu bydlení.   To na nás klade nárok pružně reagovat na nejmodernější designové i technické trendy bydlení a současně maximálně porozumět dosavadnímu vývoji v oblasti a historickým stylům v designu a bydlení.

Mise

DIAMOND DESIGN je skupinou nadšených lidí se zájmem o kulturu bydlení na nejvyšší úrovni. Při naší práci co nejdokonaleji reflektujeme individuální styl všech našich zákazníků.   Proto poskytujeme nejen kvalitní produkty, ale i profesionální poradenskou a servisní službu. Garantem kvality naší práce je tým projektových manažerů, designerů a techniků, kteří pro zákazníky zajišťují originální, individuální a perfektní řešení.

Koncept

franchisaLidem je geneticky dáno budovat si vlastní bydlení s největší péčí. Je to pochopitelné, protože soukromý prostor znamená komfort a bezpečí pro nás i naše nejbližší. V DIAMOND DESIGN jako odborníci na interiér i outdoor living hluboce rozumíme tomu, že každý domov, aby mohl být plně funkční a vyhovující, musí být originální a na míru. Značka DIAMOND DESIGN nabízí franchisové řešení podnikání, pro všechny, kteří chtějí, aby jejich práce byla zábavou a nemuseli řešit některé administrativní zátěže, které bezchybně poskytuje svým franchisantům franchisor.     Koncept je zajímavý tím, že nabízí:
 • přibližně dva tisíce privátních a komerčních realizací ročně,
 • řízení každé zakázky projektovým managerem od začátku až do konce,
 • řízení vnitřních procesů moderním informačním systémem,
 • provozování největší sítě showroomů v ČR,
 • spolupráce s tuzemskými i zahraničními výrobci,
 • nabídka prověřených a kvalitních produktů,
 • kladení důrazu na kvalitu, design, dlouhou životnost a funkčnost,
 • technické zázemí tvořené odborníky s mnohaletou praxí,
 • využívání nejmodernějších technologií a řemeslných postupů v oblasti vlastní výroby.

DIAMOND DESIGN TVŮJ PARTNER PRO
FRANCHISOVÉ PODNIKÁNÍ

Co vám nabízíme

 • silný a propracovaný marketing jako podporu vašeho podnikání,
 • předávání poptávek od potencionálních klientů,
 • zisk více jak 1000 referenčních realizací,
 • výhodné a stabilní dodavatelské podmínky,
 • územní exkluzivitu,
 • pomoc s hledáním prostor k podnikání,
 • pomoc s výběrem zaměstnanců,
 • pravidelná školení a vzdělávání,
 • pravidelné franchisové meetingy,
 • poradenství a servis v oblasti obchodu, technického řešení zakázek a produktů,
 • kompletní vedení účetnictví,
 • zprostředkování veškerého právního poradenství a administrativní podporu,
 • chytrý informační systém pro podnikání.

Počáteční investice

 • do vybavení a provozu v rozmezí 0,- až 750.000,-
 • vstupní poplatek za značku 0,-
 • měsíční franchisový poplatek 0,- až 20.000,- (účetnictví, marketing, administrativní služby, poradenství, it podpora …),
 • možnost financování počátečních investic a poplatků,
 • návratnost vstupní investice max. 2 roky.

NAŠE SHOWROOMY

showroom diamond designNaše výstavní studia aktuálně naleznete ve většině krajských měst na území České republiky. Všechny showroomy spolu vzájemně spolupracují a tím vytváříme kvalitní zázemí, které je vždy tam, kde jej naši klienti potřebují. Klienti v nich naleznou vedle vřelého přijetí a profesionálního přístupu unikátní kolekce materiálů a produktů, které si mohou na vlastní kůži vyzkoušet a osahat.   Samozřejmostí je to, že personál to doplní odborným výkladem a pomůže vybrat nejlepší řešení pro každého. Vydejte se s námi na inspirující cestu designem a technikou pro všechny komerční a společenské prostory.   Každý franchisant navíc dostane podporu ze strany franchisora s výběrem prostor, které preferujeme v širším centru větších měst. Váš nový showroom podpoříme tím, že vám pomůžeme vybrat lokalitu, vybavení provozovny a také Vám pomůžeme s nákupem vzorků, které nabízíme z velké části dotované.

FUNGUJÍCÍ FRANCHISY

The map ID you have entered does not exist. Please enter a map ID that exists.

Chcete začít snadno a rychle podnikat a stát se tak součástí sehraného týmu profesionálů? Nabízíme Vám ozkoušený koncept franchisového podnikání, který funguje a vy tak můžete přijít velmi rychle k hotovému.   Důkazem toho jsou naše fungující franchisy, které můžete i sami navštívit a sami se o tom přesvědčit. Mrkněte na seznam našich zavedených a fungujících showroomů a dohodněte si schůzku s námi.   Aktuálně hledáme nové franchisanty pro Plzeňsko a Liberecko. V případě zájmu o náš franchísový koncept nás kontatujte na franchisa-dd@diamonddesign.cz nebo 773 799 290
Existující showroomy Existující showroomy
Místa našeho zájmu Místa našeho zájmu

PŘÍBĚHY NAŠICH FRANCHISANTŮ

Lukáš Ráček – VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Pro franchisu DD jsem se rozhodl z důvodu rychlého skoku do podnikání bez zdlouhavého řešení dodavatelů a ostatní administrativní zátěže. Okamžité zviditelnění. Dostal jsem se do podvědomí zákazníků po celé ČR díky týmu, který stojí za mnou, a díky značce, která už má vybudované jméno. Oceňuji i podržení ze strany franchisora v oblasti cash flow a pomoc s vybavením showroomu vzorky za výborné ceny dotované franchisorem. Aktuálně mě nejvíc trápí personál pro obchod – aktivně to řeším s franchisorem a dostávám tak jistotu v tom, že na to nejsem sám. Dál se pak poohlížím po možnostech investice do skladových prostor.

Lucie Malárová – OLOMOUC

Přitáhla mě důvěra v silnou značku. Interiérový design je mojí srdeční záležitostí a růst a inovace jsou mým hnacím motorem. S týmem skvělých profesionálů za zády to byla jasná volba. Mně podnikání ve franchise přineslo podporu a zázemí, dostala jsem jasný směr a mohla jsem jít jenom vzhůru. V osobní rovině mi to pak přineslo smysl, a to mě naplňuje. Nejvíce se teď snažím soustředit na výsledky a systematičnost v obchodě, chtěla bych také rozšířit tým o specialistu na venkovní nábytek, a hlavně dneska soupeřit se svojí včerejší verzí.

Martin Fikr – PRAHA

V oboru jsem byl zběhlý a měl jsem zkušenosti. Bohužel mi chyběly managerské dovednosti důležité pro organizaci chodu vlastní firmy – franchisor mi podal pomocnou ruku, pomohl mi najít v sobě vlohy pro vlastní podnikání a díky systému a pravidlům jsem velmi rychle zapadnul do fungující značky. Dostal jsem velkou svobodu ve svém čase, protože plynulý chod ozkoušených procesů a systém fungování mi umožnil získat více volnosti. Také oceňuji kontakty, které mi podnikání přineslo. Hledáme nové skladovací prostory a řešíme nový montážní vůz.

Miroslava Burianová – ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pro podnikání ve franchise jsem se rozhodla kvůli možnosti dělat si vlastní věci, mít vlastní prostor. Značka mi nabídla podporu a pomoc při zařizování toho všeho. Franchisa mi umožnila rozvíjet svoji lásku k designu a neřešit jen starosti s vlastním podnikáním. Každý nový projekt je díky individuálnímu řešení a profesionální podpoře velkou výzvou, která mě baví a naplňuje, nejsem ve stereotypním koloběhu. Začínám se rozrůstat, a proto je mým největším úkolem najít si odborníka na outdoor.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás