NOVINKY_WEB

Návštěva výstavy Heimtextil 2014

Již tradičně jsme na začátku nového roku navštívili mezinárodní výstavu Heimtextil 2014 ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se každoročně prezentují nejnovější trendy v oboru stínící techniky, bytového textilu, tapet a koberců.

Vedle osobního setkání s většinou našich zahraničních dodavatelů jsme uzavřeli kontakt s několika novými značkami, které bychom během letošního roku rádi uvedli na českém trhu.Na celé výstavě nás nejvíce potěšil vzestup jednotlivých značek ve smyslu představení nejrůznějších nových kolekcí, materiálů a nápadů, ale především pozitivní atmosféra odrážející zapomenuté časy “ekonomické krize”.

hemtextil

Oproti předchozím dvěma ročníkům vzrostl počet vystavovatelů i exkluzivita jejich prezentace. Na výstavě jsme strávili tři dny, abychom vám dovezli co nejvíce nových nápadů a informací ze současných trendů bytového designu.

maison

Nyní se již aktivně připravujeme na ještě komplexnější výstavu v Paříži Maison&Object, která se věnuje bytovému designu ještě v širším kontextu. Věříme, že i odtud přivezeme nejen nové materiály, ale především nápady jak oživit bydlení v České republice. Buďte s námi světoví….