NOVINKY_WEB

Na jaké výstavy se chystáme v roce 2015?

Leden a únor každého roku bývá měsícem výstav a impulsem nových nápadů nejen pro nás, ale také pro naše zákazníky, kteří prostřednictvím nás získavají unikátní doplňky pro svůj domov.

V roce 2015 navštívíme výstavy technicky i designově zaměřené. Pro nový rok načerpáme správnou kombinaci nových nápadů a věříme, že vám díky tomu nabídneme ještě kvalitnější služby a aktuální “trendy” produkty. Na následujících řádcích jsme pro vás připravili seznámení s výstavami, které se chystáme navštívit. Po ukončení výstav se můžete těšit na novinku na našem webu, která shrne vše nejdůležitější.

Výstava Maison Objet Paříž 23-27 ledna 2015

maison objetNejznámější veletrh bytového designu slaví 20 let. Výstava bude významná v mnoha směrech, nejen díky významnému výročí, ale také novými nápady z celého světa.

Maison&Objet je multikulturní výstava, kde se setkávají špičky v oblasti bytového designu z celého světa a vyměňují si získané zkušenosti za uplynulý rok.
Dalo by se říct, že Maison&Objet je o výstavě “života” a věcí, které potřebujeme… .
Najdete zde mnoho úchvatných druhů dekorací, nábytku, textilu, nádobí a dalších doplňků pro váš život.
Tato výstava oslavuje jako každý rok, světové talentované designery, kteří se svými nápady snaží utvořit váš domov unikátní.
I mi zde načerpáme nové nápady a informace, které našim zákazníkům přineseme v roce 2015 s rozšířením naší nabídky produktů a služeb.

Pro bližší informace navštivte http://www.maison-objet.com/

Paris Déco Off výstava 22-26 ledna 2015

Paris deco offVýstava konající se v podobném termínu jako Maison&Objet je specifická především místem svého konání, které je umístěno do centra Paříže na různá místa (showromy). Pojetí je designové a dekorační a naleznete zde mnoho úchvatných doplňků pro vaši domácnost, v podobě textilií, osvětlení a mnoho dalšího.

Výstava byla poprvé realizována před pěti lety. Hlavní místa konání jsou zasazena do 4 historických oblastí v Paříži: Bastille, Saint Germain des Prés, Place des Victoires a Palais Royal.
Výstava je otevřená pro veřejnost, tak i pro profesionály. Při vaší návštěvě zde naleznete více jak 70 značek z celého světa.

Mezi nejznámějšími jmenujme např. Aldeco, C&C Milano, Dedar, Création Baumann, Dominique Kieffer, Donghia, Edmond Petit, Gaston y Daniela, Harlequin, John Boyd Textiles, Kinnasand, Larsen, LeManach, Mark Alexander, Nobilis, Nya Nordiska, Osborne & Little, Quodeus, Robert Allen, Rosello, Rubelli, Sonia Rykiel Maison, Stark, Tassinari & Chatel, Treca de Paris,Veraseta, Villa Nova, Zinc, Zoffany.

Pro bližší informace navštivte http://www.paris-deco-off.com/en/

Heimtextil 14-17 ledna 2015

heimtextil
HEIMTEXTIL je největší mezinárodní veletrh textilií pro domácí a firemní využití.
Jedná se o roční výchozí bod pro výrobce a odbornou veřejnost z celého světa.
Naleznete zde nové dodavatele a nové trendy, které určí na nacházející rok nabídku v mnoha odvětvích, kde je využíván textil. Na Heimtextilu objevíte vždy novinky, které ještě nikdo nespatřil.

Heimtextil slouží pro navázání nových kontraktů a výměnu ideí mezi odbornou veřejností. Dalo by se říci, že je více technický než designové výstavy M&O a Paris Déco Off.

Pro bližší informace navštivte http://heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/willkommen.html

R+T Messe 24 – 28 února 2015

RT MesseR + T je hlavní výstava pro firmy z celého světa. Jde o hlavní místo setkání odborníků z průmyslu se zaměřením na rolety, vrata / brány a systémy protisluneční ochrany a outdoor living v podobě pergol a markýz. Nově vyvinuté produkty jsou především prezentovány na R + T. Odborníci z celého světa se setkají k vytváření nových podnětů ke spolupráci a úspěšnému podnikání. Koná se jednou za tři roky. Je čistě pro odbornou veřejnost. Jde o kontraktační veletrh, kde si firmy vybírají své dodavatele na následující 3 roky. V minulém ročníku 2012 bylo hlavním stěžejním tématem energetická účinnost a bezpečnost budov, která se setkala s velkým zájmem návštěvníků, a lze tedy říci, že toto téma nastaví trend znovu v roce 2015.

Pro bližší informace navštivte http://www.messe-stuttgart.de/en/r-t/