LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi moderní prvek stínící techniky, který je dostupný v nesčetném množství variant instalace, designů, látek a ovládání.
LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi moderní prvek stínící techniky, který je dostupný v nesčetném množství variant instalace, designů, látek a ovládání.
LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi moderní prvek stínící techniky, který je dostupný v nesčetném množství variant instalace, designů, látek a ovládání.
LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi moderní prvek stínící techniky, který je dostupný v nesčetném množství variant instalace, designů, látek a ovládání.
LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi moderní prvek stínící techniky, který je dostupný v nesčetném množství variant instalace, designů, látek a ovládání.
Nejširší nabídka látkových rolet na trhu
Více jak 500 typů, vzorů, barev a individuálních potisků látek
Vysoce kvalitní (nehořlavé) látky a komponenty
Designové i praktické doplňky
Plně zatemňující látkové rolety – black-out
Provedení pro stropní světlíky a střešní okna
Provedení mini a nano rolet
Široká nabídka ovládání, manuální i motorické
Bateriový pohon – Enero
Výroba na míru, maximální rozměry 6×6 a plocha až 22m2
Možnost lakování do barev RAL
Profesionální servis a záruka až 5 let
Látkové rolety
lr/latkova-roleta-obecne.pdf
Roleta Enero
lr/latkova-roleta-enero.pdf
Roleta Nanorolo
lr/latkova-roleta-nanorolo.pdf
minikazeta
lr/latkova-roleta-minikazeta.pdf
Plně zatemňující
lr/plne-zatemnujici-rolety.pdf
Stínění světlíků
lr/stineni-stropni-svetliky.pdf
Design doplňky
lr/prakticke-designove-doplnky.pdf

Nejširší nabídka látkových rolet na trhu

Dodavatelé pro diamond designLátkové rolety jsou co do počtu modelů a provedení jedním z největších prvků stínící techniky.

Proto na všech showroomech diamond design naleznete ucelenou nabídku látkových rolet od významných světových výrobců, jako je například Bematech, Leha, Rolease a mnohých dalších…

Můžete vybírat nejen ze široké nabídky látek a jejich vzorů a barev včetně možnosti potisku, ale také provedení a způsobu ovládání rolet. Široká nabídka je také v podobě rozměrů a to od 50 x 50 cm (min. plocha 0,25m2) až po 600 x 600 cm (max. plocha 32 m2).

Pro látkové rolety máme bohatou nabídku designových konzol, spodních zátěžových lišt, provedení řetízků a jejich závaží, ale také nejrůznější tvary a velikosti kazet, které perfektně splynou s vaším interiérem. Vše je vyráběno v několika standardních barevných provedeních, ale také s možností lakování do barev RAL.

Detail řetízku látkové rolety

Dalším parametrem látkových rolet je vedení látky. Ty mohou být volně visící, ale také vedeny vodícím lankem nebo vodící lištou.

Druhy látkových rolet

Za zmínku stojí také možnost pohonu a to manuálně – řetízkem nebo za pomoci pružinového mechanismu a nebo motoricky – vypínačem, dálkovým ovladačem, smartphonem nebo kombinací všech možností.

Mezi látkové rolety se také řadí některé modifikace, kterým věnujeme na našich stránkách samostatnou sekci, jako jsou například tyto:

 • Rolety den a noc,
 • – Blackoutové rolety – s možností plného zatemnění,
 • – Screenové rolety – pro optimální stínění pracoven a komerčních prostor,
 • – Enero – roleta s bateriovým pohonem bez nutnosti přívodu el. proudu.

Látkové rolety Twintex

Více jak 500 typů, vzorů, barev a individuálních potisků látek

Velký výběr látekNeméně důležitým faktorem látek je vedle jejich technických (stínících vlastností) především jejich design. Tedy struktura, vzor, barva, povrch. V naší nabídce naleznete nekonečné množství jednobarevných, ale také vzorovaných látek.

Tkaná a potištěná látkaVzory jsou buď tištěné nebo tkané – Jacqurové látky. Je to stále málo? Nevadí. Oslovte naše zkušené projektové managery a pojďme tisknout. Díky speciálnímu barevnému digitálnímu tisku, je možné vytvářet látky dle vlastních představ a požadavků.

Potištěná látková roleta

Velkou výhodou těchto materiálů je jejich použitelnost pro další stínící produkty z naší nabídky. Stejné látky používáme pro panelové posuvné stěny, vertikální žaluzie, rolety do střešních oken a v některých případech také baldachýny pro stínění stropních světlíků.

Jeden typ látky pro více druhů stínící techniky

Naše látky splňují především stínící požadavky, ale také zabezpečují vaše soukromí. Jejich základní rozdělení dle průsvitnosti je:

Transparentnost látky úroveň 1transparentní – nahrazují funkci záclony. Lehce tkané látky působí vždy velmi elegantně a často jsou vzorované. Do této kategorie spadají také screenové látky. Hlavní výhodou těchto materiálů je jejich průhlednost z interiéru směrem do exteriéru při zajištění soukromí (zabránění pohledu dovnitř). Ovšem když je v exteriéru větší šero nebo tma než v interiéru stávají se látky průhlednými a jsou tedy velmi často kombinované s dalším stínícím prvkem ať už v interiéru nebo exteriéru.
Transparentnost látky úroveň 2polotransparentní – do této kategorie patří látky, které propouští velké procento přirozeného denního světla do interiéru, avšak zadržují oslnivé sluneční paprsky a jsou neprůhledné. Za jistých okolností (ve velmi malé vzdálenosti objektu) znázorňují siluetu. Často se používají jako jediný stínící prvek a to zejména v čistých moderních interiérech. Jejich průsvitnost je různá a je ovlivněna barevným odstínem dané látky.
Transparentnost látky úroveň 3zatemňující – neboli také black-out látky. Jsou zcela neprůhledné a to jak po stránce světla tak pohledu. V nabídce naleznete tyto materiály také s bílou zadní stranou, která umožňuje kombinovat různé barvy v jednotlivých místnostech
při zachování jednotného rázu při pohledu z exteriéru, ale především má nejlepší odrazivou schopnost slunečního záření. V kombinaci s black-out systémem vytváří plné zatemnění interiéru.

Vysoce kvalitní (nehořlavé) látky a komponenty

Hlavní částí látkové rolety je látka, která zajišťuje stínící schopnost produktu a má dominantní vliv na design rolety. Nabídka látek pod značkou diamond design je pečlivě vybírána a obsahuje jen kvalitní materiály pocházející od renomovaných světových výrobců.

symbol prachuVšechny tyto látky jsou bezúdržbové. To znamená, že jsou upraveny, aby neumožňovaly usedání prachu a jiných volně poletujících částí na jejich povrch. Díky této vlastnosti jsou vhodné nejen pro alergiky, ale pro nás všechny, kteří chceme žít v čistém prostředí.

symbol časuPříjemná je pak především úspora času (nákladů) na pravidelné praní těchto látek.

Většina látek používaných v interiéru je ze 100% polyesteru, a to především kvůli odolnosti materiálu proti slunečnímu záření a malým tvarovým změnám. Jejich povrch však často připomíná přírodní materiály, jako je len, bavlna a jiné, a to díky dlouholetému vývoji našich dodavatelů.


Díky různým úpravám mohou mít látky různé vlastnosti:

 • symbol nehořlavostinehořlavost – ať už díky povrchové úpravě nebo vyrobení ze speciálního nehořlavého vlákna “trevira cs” splňují tyto látky potřebné evropské normy M1, B1, ASTM-G21, ASTM-G22 .
  symbol nehořlavosti

 • symbol odolnosti vůči vlhkostizvýšená odolnost proti vlhkosti – díky teflonové povrchové úpravě jsou některé látky více vhodné do vlhkého prostředí jako jsou koupelny a okna s výskytem rosení – například rolety do střešních oken. Díky této úpravě jsou také odolnější proti ušpinění.
 • httpss://www.youtube.com/watch?v=yl4YtDXAbbw

 • symbol odolnosti vůči sluncinapařený hliník – používá se jako úprava rubové strany látky pro zvýšení odrazuschopnosti slunečního záření. Tyto látky se velmi často využívají v kancelářských prostorách.

  Látka s napařeným hliníkem

Designové i praktické doplňky

Jelikož nám vždy jde o perfektní výsledek, nejinak je tomu i u látkových rolet. Proto se i zde soustředíme na detailní provedení všech jejich částí. Na showromech diamond design naleznete velké množství nejrůznějších designových doplňků. Přijďte si sami nakonfigurovat svoji ideální látkovou roletu.

Můžete vybírat z největší nabídky:

 • konzoly – vedle rozměru dle velikosti rolety se liší také svým tvarem, který může být zaoblený nebo hranatý. Dále dle povrchové úpravy jakou je například uni barva, chrom, nikl, starobronz a jiné. Většina konzol lze instalovat jak na stěnu, tak na strop.

  Konzoly látkových rolet

 • spodní lišty – jsou výrazným designovým prvkem. Podporují rovinnost volně visící látky.


 • Rozlišujeme dva základní typy:

 • A. pohledové – často korespondující s provedením konzol nebo zcela odlišné (kontrastní)

  Pohledové spodní lišty látkových rolet
 • B. skryté– vložené uvnitř tunýlku zhotoveného z látky

  Skryté spodní lišty látkových rolet
 • řetízky a jejich závaží – řetízky mohou být plastové nebo kovové v různých barevných provedeních. Kovové jsou hlučnější, ale visí více rovně než plastové. Jejich závaží pak ozdobí každou roletu a zajistí jejich rovinnost.

  Řetízky a závaží látkových rolet
 • montážní profil – hodí se všude tam, kde se očekává problém s kotvením, ať už kvůli vedoucím kabelům či jiným rozvodům pod omítkou, tak ve starých domech s velkou vrstvou omítky či nejasného složení stěny. Jeho přidání k látkové roletě umožní možnost kotvení mimo konzoly.

  Montážní profil rolet

 • kazety (boxy) – Velmi často se používají v prostředí se zvýšeným výskytem prachu a nečistot, ale výborně poslouží také jako designový prvek, který může buď splynout s okolním prostředím nebo být naopak zvýrazněn. Jejich velikost se řídí požadovanou velikostí rolety. Ovšem jejich tvar je volitelný. Základní rozdělení je na hranatý a zaoblený.

  Kazety a boxy látkových rolet

  Některé kazety jsou celo-uzavřené a jiné jen krycí převážně v přední a horní části (jedná se o garnýže). Tyto krycí kazety (profily) se často používají s hranatými konzolami, se kterými vytvářejí kompaktní celek. Kazety lze samozřejmě lakovat do všech odstínů RAL.

 • sdružení – díky tomuto komponentu je možné ovládat více rolet v řadě jedním ovládáním. Je zde však problém s ideálním sladěním spodních lišt v jednotlivých polohách navíjení a odvíjení rolet. Využívá se tam, kde by manuální ovládání (řetízek) zasahovalo například do čisté prosklené plochy, nebo v případě motorického pohonu lze přivést elektrické napájení jen k první roletě v řadě. Použití tohoto komponentu je velmi individuální, pro více informací je vždy třeba konzultovat s naším projektovým managerem.

  Sdružení látkových rolet

Plně zatemňující látkové rolety – black-out

Blackout látkové roletyV sekci látky jsme hovořili o zatemňujících neboli black-outových látkách, které jsou zcela nepropustné jak světlu, tak pohledu. Je však třeba si uvědomit, že při použití s běžnou konstrukcí dochází k průsvitu světla kolem látky. Pokud tedy potřebujete plné zatemnění, musíme tyto látky použít s plně zatemňujícím systémem. A jak takový systém vypadá?

Zjednodušeně řečeno se jedná o kazetový systém s vodícími lištami, které slouží pro vedení látky. Aby byl systém zcela zatemňující, je třeba osadit spodní dojezdovou hranu U profilem s těsnícími kartáčky, do kterého zajede spodní lišta umístěná na spodní hraně látky. Tento profil se standardně nedodává a řeší se vždy individuálně v případě potřeby co největšího zatemnění. U většiny systémů postačí, když látka přejede o několik centimetrů přes hranu parapetu.

Blackout systém látkových rolet v lištách schéma

Blackout systém látkových rolet v lištách

Pro kvalitní zatemnění je také třeba odborné instalace a utěsnění všech instalačních spár. Systém není vhodné umisťovat do otvoru s ohledem na předpokládanou křivost špalety. Jeho standardní umístění je na stěnu před okenní otvor.

Pozor! v žádném případě nehovoříme o 100% zatemnění. Pod pojmem “plně zatemňující systém se skrývá systém vyhovující zatemnění projekčních místností a některých laboratoří s nárokem na 100% zatemnění.

Pro tyto účely slouží zcela jiné systémy, které jsou konstruovány na míru daného projektu. Pro více informací se obraťte na některého z našich projektových managerů.

Total blackout systém látkových rolet v lištách

Provedení pro stropní světlíky a střešní okna

Látkové rolety do střešních oken
Látkové rolety do střešních oken topfix
Látkové rolety nemusí mít jen klasickou podobu, ale také lze je využít pro fasádní okna či jiné svislé prosklené konstrukce.

Častého využití nacházejí především jako systémy pro stínění střešních oken. Jedná se o malé kazetové systémy s vodícími lištami ve dvou základních provedeních, stříbrný elox pro dřevěná okna, nebo bílá pro plastová okna. Jejich použití je možné pro většinu standardně dodávaných střešních oken na českém trhu, jako jsou Velux, Roto a další….
Jejich hlavní předností je snadné zaměření (postačí kód okna) a snadná a rychlá instalace cca. 15 min. Velkou výhodou našich rolet pro střešní okna je možnost výběru látek téměř z celé kolekce i pro ostatní produkty. Díky tomu můžete všechny stínící prvky ve vašem interiéru sladit do stejné podoby.

Rolety - stropní světlíky

Další modifikací jsou pak rolety pro střešní světlíky. Jedná se o velmi sofistikované systémy, které musí zajistit navíjení a odvíjení látky ve vodorovné poloze. Zároveň tento systém zajišťuje napnutí látky, aby nedošlo k jejímu prohnutí. Na pohled se jedná o kazetový systém s vodícími lištami umístěný vodorovně. Jeho konstrukce je však mnohem složitější. Vzhledem k umístění se dodává pouze v motorickém provedení. Maximální rozměry jsou 500 x 600 cm s maximální plochou 30m2.

Provedení mini a nano rolet

Minimalizace provedení rolet je jednou z dalších modifikací látkových rolet. Přesto že se jedná o dvě odlišné provedení, jedno mají společné. Obě varianty se instalují přímo na křídlo okna či dveří, čímž umožňují jejich otevření bez nutnosti vytažení látky mimo rádius otevření okenního nebo dveřního křídla.

Mini roleta

Mini roleta detail
Je ve své podstatě kazetová roleta na řetízkové ovládání. Horní polokazeta je směrem ke sklu otevřená tak aby byl využit maximální prostor pro návin látky. Tím je dosaženo minimalistického provedení kazety, která tak při standardním usazení okna do špalety nebrání jeho otevření. Minikazeta je doplněna o boční krycí lišty, které slouží ke snížení průsvitu světla kolem látky, ale především drží látku rovnoběžně s okenním křídlem v případě jeho pootevření do větrací polohy. Látku lze zastavit v jakékoli poloze.

Nano roleta

Nano roleta
Je unikátní systém kazetové roletky s možností ovládání dvěma směry. Vytahovat látku tak můžete buď klasicky z horní kazety ale také spodní – tedy směrem nahoru. Naprosto skvělá je pak varianta ovládání v obou směrech současně a nastavení pruhu látky do jakékoli části okna v obou směrech. Nano roleta se instaluje nalepením vodících lišt na sklo okenního nebo dveřního křídla. Při její instalaci tedy nedochází k žádnému narušení rámové ani jiné části okna či dveří.

Široká nabídka ovládání, manuální i motorické

Pohánět lze dvěma základními způsoby, a to buď manuálně, nebo motoricky.

Manuální pohon lze ovládat:

 • Ovládání rolety řetízkemřetízkem – který tvoří nekonečnou smyčku, kdy při tahu za jednu nebo druhou stranu lze měnit směr chodu rolety. Speciální sponky řetízku většinou slouží pro nastavení spodní a horní koncové polohy rolety. Roletu lze zastavit v jakékoli poloze.
 • Ovládání rolety pružinoupružinou – kdy při trhavém pohybu dochází k jejímu odblokování a navinutí látky. Stažení látky je pak prováděno tahem za spodní profil umístěný na látce a zpomalením chodu látky je zajištěna její aretace. Tento systém není však příliš spolehlivý. Přesto je pro některé případy vhodný.
 • Ovládání rolety kombinací pružiny a řetízkukombinací řetízku a pružiny – kombinace těchto dvou způsobů přináší jistý komfort pro uživatele. Pro pohyb látky ve směru dolů (zataženo) se využívá tahu za řetízek a pro její navinutí do horní polohy (roztaženo) stačí jen trhavý pohyb za řetízek a pružina roletu navine sama.
 • Ovládání rolety kombinací inteligentního motoru a pružiny kombinací inteligentního motoru a pružiny – systém Enero je sofistikovaný bateriový pohon kombinovaný s pružinovým mechanizmem. Lze jej ovládat jak dálkovým ovladačem, tak tahem za látku.

Motorický pohon lze ovládat:

 • Ovládání rolety nástěnným vypínačemnástěnným vypínačem – drátový systém, který musí být připraven již v době stavebních prací. Může být buď jednoduchý: jedna roleta = jeden vypínač nebo centrální = systémový rozvod s možností určení nadřazenosti jednotlivých ovladačů s nejrůznějšími automatickými vlastnostmi, kterými jsou například pevné doby pohybu rolet, centrální ovládání a mnohé další….
 • Ovládání rolety dálkovým ovladačem RTSdálkovým ovladačem RTS – tento systém umožňuje kombinovat, nastavovat a měnit uživatelské potřeby ovládání jednotlivých rolet a skupin dle aktuálních potřeb. Lze využít jak přenosné ovladače tak nástěnné. Ovladače mají celou řadu nejrůznějších automatických nastavení.
 • Ovládání rolety chytrým telefonem nebo tabletemchytrým telefonem nebo tabletem – stále více využívaný způsob ovládání. Častěji využíván jako jedna z částí inteligentního ovládání domu, dnes však také s možností napojení na wifi v takzvaném systému RF, který lze bezdrátově spustit bez nutnosti většího zásahu do elektroinstalace.
 • kombinací všech možností včetně manuální – jednotlivé výše vyjmenované možnosti ovládání lze jednotlivě kombinovat. To však vyžaduje odborný návrh některého z našich projektových managerů a v některých případech i konzultaci přímo s výrobcem jednotlivých systémů, kterou pro vás rádi zajistíme.

Pro naše rolety používáme kvalitní a především tiché motory Sonesse od největšího světového výrobce těchto pohonů společnosti SOMFY.

httpss://www.youtube.com/watch?v=70vPlWbBmUQ

Logo somfyNašimi hlavními partnery v oblasti motorických pohonů a ovládání látkových rolet je světová jednička ve výrobě těchto pohonů společnost SOMFY a český výrobce inteligentních systémů, společnost ELKO EP pod značkou INELS.Logo inels

Somfy osvědčení

Bateriový pohon – Enero

Je vrcholným produktem v oblasti motorického pohonu látkových rolet současnosti. Díky bateriovému pohonu není nutné žádné stavební připravenosti či dodatečného sekání a rozvodu kabelů. Jde to i bez nich. Hlavní předností je sofistikovaný systém bateriového pohonu a pružinového systému, který má hned několik předností:

Látková roleta ENERO

 • 1. Dlouhá životnost baterií – motor slouží pouze k rozjezdu (uvolnění) pružinového systému
  a zpětné aretaci (zastavení) a je tedy minimálně zatěžován. Životnost baterií se udává cca 5 let.
 • 2. Ovládání zajišťuje dálkový přenosný ovladač s dokovací stanicí instalovanou na stěnu.
  Lze tak využít jako nástěnný vypínač i jako přenosný dálkový ovladač.
 • 3. Hlučnost je velmi nízká. Jedná se o jeden z nejtišších motorů na trhu.
 • 4. Maximální rozměry až 300 x 300 cm dle použitého typu látky.
 • 5. Twinrolo lze také osadit tímto typem motoru.
 • 6. Kompaktní provedení zejména díky uložení celého mechanismu včetně baterií uvnitř navíjecí trubky.
 • 7. Praktické designové konzoly jsou nejen velmi elegantní, ale zároveň umožňují minimální odstup látky od celkové šířky rolety.

V současné době lze doplnit tento systém o jednotku umožňující ovládat roletu Enero z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu


httpss://www.youtube.com/watch?v=DHL0zvwFoEU

Ovládání pomocí tabletu či smartfonu probíhá propojením externího ovladače do Vašeho stávajícího WiFi routeru, a tak získáte universální ovladač látkových rolet Enero, který jsou v dosahu vašeho WiFi. Do mobilního telefonu či tabletu si poté stáhnete volně dostupnou aplikaci Qmotion

Aplikace Qmotion

Výroba na míru, maximální rozměry 6×6 a plocha až 22m2

Vše dodávané pod značkou diamond design se vyrábí na míru. Lze je tak tedy přizpůsobit potřebám a požadavkům našich klientů, a to nejen v rozměrových parametrech, ale především těch designových.

Výroba na míru

Každá látková roleta od nás je tak originálem, který ozdobí každý interiér. Záleží jen na vás jak svoji roletu poskládáte. Abychom vám váš výběr ulehčili a především zpříjemnili, nabízíme vám prostředí našich útulných showroomů rozmístěných po celé české republice.

Showroom diamond design Hradec Králové

Zde v se vám budou vždy věnovat naši projektoví manažeři, kteří vám poskytnou všechny potřebné informace, a po vyslechnutí vašich požadavků pomohou s výběrem toho správného provedení celého systému.

Maximální možná plocha roletyZa zmínku pak stojí především maximální možné rozměry, které jsme schopni připravit pro vaše projekty, a to až do rozměru 600 x 600 cm s maximální plochou 22m2. Vždy však záleží na vhodném výběru systému a látky.

Lepení spojůU větších rozměrů je vždy třeba dbát na základní rozměr vybrané látky (šíři role). V případě, že je šířka role menší než jeden z rozměrů, musí se látka napojovat, což nemusí být vždy považováno za čisté provedení. Poraďte se tedy vždy s vámi osloveným projektovým managerem diamond design, zda je danou roletu možné provést bez napojování látky.

Detail lepeného spoje

Snad největší výhodou látkových rolet je velikost mechanismu (navíjecí trubky a konzol). Malé interiérové rolety mají navíjecí trubky od průměru 25mm a ty velké s maximální plochou 78mm. Oproti jiným systémům schopným zastínit tak obrovskou plochu se jedná o velmi subtilní provedení.

Subtilní velikost rolet

Možnost lakování do barev RAL

Ral věnecJednotlivé komponenty látkových rolet jsou standardně v několika barevných odstínech a většinu z nich lze na přání zákazníka lakovat do barev RAL.

Další barvyPokud ani to nestačí, namícháme barvu přesně dle vašich požadavků, včetně perleťových a metalických barev. Taktéž volba matu či lesku záleží jen na vás.

Profesionální servis a záruka až 5 let

Všechny části rolet jako jsou látky a komponenty pocházejí výhradně od renomovaných evropských a světových výrobců.

Používané motory pochází z dílny jedničky na světovém trhu společnosti SOMFY.
Avšak ani to nestačí, aby byl výsledek perfektní.
Proto klademe také velký důraz na samotné zpracování jednotlivých částí při výrobě finálního produktu dle vašeho zadání.

Ultrasonový řezací stůl

Látky jsou formátovány ze všech čtyřech stran tak, aby bylo zajištěno jejich perfektní zaúhlování.
Formátování látek probíhá na automatických a poloautomatických ultrasonových a laserových formátovacích strojích.
Tyto stroje zajišťují nejen přesnost a rovinnost řezu, ale především úpravu hrany látky, aby nedocházelo k jejímu pozdějšímu třepení.

Přísná kontrola kvalityPři skládání mechanizmu jsou používány propracované pracovní a technologické postupy. Všechny námi dodávané rolety prochází náročnou výstupní kontrolou kvality. Kontroluje se především kvalita látky, rozměr rolety, kvalita navíjení a jiné parametry. Rolety jsou přepravovány v takových obalech a takovým způsobem, aby nedošlo k jejich poškození. Taktéž při instalaci, kterou provádíme výhradně vlastními techniky je kladen důraz na precizní provedení.

Jak dálPokud jste se pročetli až sem, jistě jste pochopili, že látkové rolety nejsou jen jednoduchým základním stínícím prvkem, ale designovou skládačkou vašich představ o tomto produktu. Proto klademe velký důraz nejen na záruční a pozáruční servis, ale především na servis poradenský, vedoucí k správnému výběru látkových rolet pro váš interiér.

Jsme jedničkySoučástí tohoto servisu není jen správný výběr provedení, ale především volba umístění a zaměření přímo u vás doma. A to vše zcela bezplatně – jde nám totiž především o spokojenost našeho klienta.

Součástí našeho profesionálního servisu je také provedení instalace, kterou zajišťujeme výhradně vlastními techniky, s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Tito profesionálové, kladou velký důraz nejen na precizní provedení instalace, ale především na ochranu a ohleduplnost k vašemu interiéru a vašemu soukromí.

5 let zárukaTěší nás, že můžeme svým klientům nabídnout produkty té nejvyšší kvality. V nabídce diamond design naleznete produktovou řadu od rakouského výrobce LEHA se zárukou 5 let.