kvadrat

kvadrat2

kvadrat4

KVADRAT

KvadratKvadratKvadratKvadrat pochází z dánského městečka Ebeltoft. Společnost byla založena v roce 1968. Dnes je mezinárodní uznávanou značkou, která na poli textilního designu neustále posouvá hranice estetického, tvůrčího a technologického pokroku. Značka je vyhledávána uznávanými světovými architekty, designery, umělci, výrobci nábytku a samozřejmě nejrůznějšími investory. Kvadrat má hluboké kořeny ve skandinávské designové tradici, která je neustálým zdrojem inspirace. I přesto, že je dnes značka Kvadrat kosmopolitní společností s globální perspektivou a celosvětovou klientelou.      
KvadratKvadratKvadratKvadratKvadratKvadrat představuje pět velmi odlišných, produktově specializovaných značek. KVADRAT vyrábí vysoce kvalitní čalounění, záclony a textilní výrobky; KVADRAT / RAF SIMONS nabízí exkluzivní textilie a doplňky pro domácnost; KVADRAT SOFT CELLS vytváří akustické panely; DANSKINA vyrábí prémiové koberce a KINNASAND zásobuje domovy prvotřídními záclonami a koberci. Kombinací těchto produktových řad si můžete vytvořit pohodlné, osobité a nadčasové prostředí ve vašich domácnostech i kancelářích.   
KvadratKvadrat

Kvadrat vnímá a mistrně pracuje s estetickými, technologickými a funkčními vlastnostmi textilií. Jejich univerzální kolekce v sobě nesou inovaci a sází na čistotu, jednoduchost a příjemné kombinace barev. Při vývoji i testování textilií spolupracují s nejlešími světovými tvůrci a talenty.    Kvalita produktů Kvadrat začíná u surovin. Pro své tkaniny získávají ty nejlepší příze. Upřednostňují výrobce s vysokými odbornými znalostmi a dovednostmi. Proto je většina vlněných tkanin Kvadrat vyráběna v Anglii a tkaniny s nehořlavým vláknem Trevira CS v Nizozemí. Tedy v dílnách, které díky schopnostem svých řemeslníků dosahují produkce textilních výrobků vysoké kvality a technologické vyspělosti, která je v Kvadrat požadována.    Výrobky Kvadrat se dodávají s 10letou zárukou a splňují všechny příslušné právní předpisy a normy.

   KvadratKvadratVelká část textilií Kvadrat je vyrobena z přírodní vlny.    Vlna je úžasný materiál: přírodní, obnovitelný, odolný a recyklovatelný. Toho si jsou v Kvadrat vědomi a plně využívají všechny jeho kvality. Jejich zájem o tuto surovinu začíná ještě před tím, než se přeměňuje na textil. Začíná u dodavatele vlny, v tomto případě u ovčáka v Jižní Austrálii nebo na Novém Zélandu, pak pokračuje v celém následujícím zemědělském a výrobním procesu.      
Designéři značky Kvadrat KvadratKvadratKvadratKvadratZnačka Kvadrat usiluje o rozvoj udržitelných, vysoce kvalitních výrobků – produktů, které přinášejí hodnotu veřejným a soukromým prostorům. Práce s nejtalentovanějšími světovými designéry tak neustále posunuje hranice možnosti textilního designu. Kvadrat se aktivně podílí na současném umění a designu. Často spolupracuje s mezinárodními umělci a designéry – na významných výstavách, projektech, instalacích a individuálních uměleckých a designových pracích. Tento tvůrčí výraz je důležitou součástí toho, kým společnost Kvadrat je.    Rukopis značky Kvadrat je zajímavou kombinací návrháře a jeho DNA. Spolupráce je vždy založena na dialogu mezi oběma stranami, přičemž vážnost a důležitost je přikládána každému originálnímu nápadu. Šířka sortimentu Kvadrat odráží rozmanité dovednosti a znalosti návrhářů, kteří pocházejí ze světa textilu, módního designu, architektury a umění.      
KvadratKvadratKaždý nový projekt, každá nová spolupráce posouvají hranice textilní výroby a další zajímavá využití textilu. Kvadrat textilie naleznete v dílech umělců Olafura Eliassona, Aamu Song, Thomase Demand a designérů jako jsou Anton Alvarez, Ronan & Erwan Bouroullec a Patricia Urquiola.    Více informací o spolupráci s mezinárodními umělci a designéry najdete zde.

FOTOGALERIE

Fotogalerie na webových stránkách dodavatele zde. Kontaktujte nás Kontaktujte nás