kvadrat

kvadrat2

kvadrat4

KVADRAT

KvadratKvadratKvadratPochází z dánského městečka Ebeltoft a byla založena v roce 1968 jako designer a výrobce textilního designu. Dnes je mezinárodní uznávanou značkou, která se zavázala neustále posouvat hranice estetického, tvůrčího a technologického pokroku v textilním designu. Značka je vyhledávána uznávanými světovými architekty, designery, umělci, výrobci nábytku a samozřejmě nejrůznějšími investory. Kvadrat má hluboké kořeny ve skandinávské designové tradici. Jejich dlouhodobé dědictví je zdrojem neustálé inspirace, i když je dnes kosmopolitní společností s globální perspektivou a celosvětovou klientelou.
  
  

KvadratKvadratKvadratKvadratKvadratVýrobky Kvadrat přispívají k lepšímu vnitřnímu prostředí a tím i k vyšší kvalitě života.
  
Tyto vysoce kvalitní designové textilie a textilní výrobky pomáhají architektům a designerům tvarovat prostory a spotřebitelům přinést svou osobnost a identitu v jejich domovech.
  
  
Kvadrat ve skutečnosti představuje pět velmi odlišných produktově specializovaných značek. Kvadrat vyrábí vysoce kvalitní čalounění, záclony a textilní výrobky; Kvadrat / Raf Simons nabízí exkluzivní textilie a doplňky pro domácnost; Kvadrat Soft Cells vytváří akustické panely; Danskina vyrábí prémiové koberce; a Kinnasand dodává první třídu záclony a koberce pro současné domovy. Pomocí různých produktových řad můžete vytvořit pohodlné a produktivní prostory, které vyhovují jakémukoli designu.
  

KvadratKvadrat

Kvadrat důsledně prosazuje estetické, technologický a funkční vlastností textilií. Jejich univerzální sbírka odráží závazek k barvě, jednoduchosti a inovaci. Pravidelně spolupracují s nejlepšími tvůrci a talenty na světě, při zkoumání používání textilií.

  
Jejich kvalitní produkt začíná nejlepším surovinami: získávají nejlepší příze pro každou z jejich tkanin. Taky, upřednostňují, aby jejich výrobky byly vyráběny těmi, kteří mají největší odborné znalosti a dovednosti. Proto vyrábí většinu vlněných tkanin v Anglii a jejich Trevira CS produkty v Nizozemsku, kde jsou schopnosti místních řemeslníků osvědčeni a kde jsou schopni dosáhnout vysoké kvality, kterou vždy požadují. Jejich vysoce kvalitní textilní výrobky jsou technologicky vyspělé.
  
Dodávají se s 10letou zárukou a splňují všechny příslušné právní předpisy a normy.

  
KvadratKvadratMnoho jejich textilií je vyrobeno z přírodní vlny. Výroba této důležité suroviny proto hraje zásadní roli v jejich kultuře udržitelnosti.

  
Vlna je úžasný výrobek: přírodní, obnovitelný, odolný a recyklovatelný. Na Kvadratu plně využívají všechny jeho kvality. Ale jejich zájem o tuto surovinu začíná dlouho, než se přeměňuje na textil. Začíná to s dodavatelem vlny, v tomto případě ovčákem v jižní Austrálii nebo na Novém Zélandu, a pak pokračuje v celém zemědělském a výrobním procesu, který následuje.
  
  

Designéři značky Kvadrat

KvadratKvadratKvadratKvadratKvadrat usiluje o rozvoj udržitelných vysoce kvalitních výrobků – produktů, které přinášejí hodnotu veřejným a soukromým prostorům. Práce s nejtalentovanějšími světovými designéry neustále posiluje hranice možnosti textilního designu. Kvadrat se aktivně podílí na současném umění a designu. Často spolupracujeme s mezinárodními umělci a designéry na významných výstavách, projektech, instalacích a individuálních uměleckých a designových pracích. Tento tvůrčí výraz je důležitou součástí toho, kdo jsme.
  
Kvadrat rukopis je kombinací návrháře a jeho DNA. Spolupráce je založena na dialogu mezi oběma stranami. V rámci tohoto dialogu je úcta ke každému jinému originálnímu nápadu. Šířka sortimentu odráží rozmanité dovednosti a znalosti návrhářů, kteří pocházejí ze světa textilu, výrobků, módního designu, architektury a umění.

  
  

Bližší informace o spolupráci s mezinárodními umělci a designéry
KvadratKvadratKaždý nový projekt a spolupráce tlačí hranice výroby a aplikace textilu. Kvadratové textilie se používají v díle umělců Olafura Eliassona, Aamu Song, Thomas Demand a designérů jako jsou Anton Alvarez, Ronan & Erwan Bouroullec a Patricia Urquiola.

FOTOGALERIE

Fotogalerie na webu dodavatele zde

Kontaktujte nás Kontaktujte nás