©Houles 2016

HOULÈS 2016 - kouzlo nejen v detailech

©Houles 2016

©Houles 2016

HOULÈS Paris je světoznámá francouzská společnost. Hlavní sídlo má nedaleko Paříže, ale její obchodní síť a věhlas je rozšířen do celého světa. Nechte se vtáhnout do světa dokonalých detailů, které ozdobí každý interiér a dodají mu jedinečnost a originalitu.

HISTORIE

Společnost byla založena v roce 1928 Felixem Houlès a jeho synem Andrém přímo v srdci Paříže v oblasti Faubourg Saint-Antoine, v tradiční čtvrti čalouníků, interiérových designérů a architektů. Již ve 30. letech 20. století firma získala světové jméno, ale stále si až do dnešních dnů zachovává rodinnou tradici. Společnost je řízena v současné době s velkou vášní a nadšením jejím předsedou Philippem Houlès, který se světu dekorace a designu věnuje už od mladého věku.

PRODUKTY

Firma se kromě látek specializuje také na zdobné doplňky k těmto látkám, čalounění a závěsné systémy. Výrobky je možné spatřit na světoznámých místech jako je zámek Versailles nebo prezidentský palác v Paříži. Společnost se také podílí na mnoha restaurátorských projektech prestižních historických památek po celém světě.

ÚVAZY, STŘAPCE A DALŠÍ OZDOBNÉ PRVKY

HOULÈS nabízí opravdu širokou škálu těchto doplňků – úvazy, střapce, bordury, paspule, lemování, pásky a mnohé další. Můžete si vybrat z klasických moderních i extravagantních. Barevná škála je inspirovaná současnými trendy. Přijďte a vytvořte si třeba polštáře dle vašich představ.

zdobeni ©Houles 2016

©Houles 2016

LÁTKY A TKANINY

Tady si opravdu vyberou i ti nejnáročnější. Používá nejrůznější materiály a tvoří širokou paletu vzorů a barev. Najdete zde látky z vysoce kvalitního hedvábí, sametu, hladké, žakárové a mnohé další. Navštivte některý z našich showroomů či webové stránky a přesvědčíte se sami.

latky ©Houles 2016

©Houles 2016

ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

Pro dotvoření celkového vzhledu můžete vybírat také z nejrůznějších závěsných systémů, které jsou doladěny stylovými koncovkami. Jsou zde klasické, moderní i nadčasové styly. Vše na co si vzpomenete.

zavesne_systemy ©Houles 2016

©Houles 2016

ČALOUNICTVÍ A ČALOUNICKÉ DOPLŇKY

Značka HOULÈS se věnuje čalounické tématice ze všech směrů. Od vysoce kvalitních nástrojů, přes vlastní látky a zdobné prvky jako lemování, třásně, střapce a copy.

calouneni ©Houles 2016

©Houles 2016

Fotogalerie