Duette - novinka

Dokonalé stínění má jméno DUETTE®

Duette  - detail Pokud hledáte stínění, které Vám esteticky oživí interiér, sníží tepelné ztráty a současně zlepší akustický komfort interiéru při zachování variability ovládání, hledejte kouzelné slovíčko DUETTE® od rakouského výrobce LEHA.

Díky promyšlené konstrukci klimatických zón chrání DUETTE® před slunečními paprsky a redukuje prostup tepla okenních tabulí až o 78%.

V zimě sníží klimatické zóny DUETTE® o více než 46% tepelné ztráty, čímž uspoří až 12% nákladů na vytápění. To jsou údaje, které potvrdili i ve zkušebních laboratořích „Fraunhofer IBP“.

DUETTE® rovněž zpříjemní pocitově akustiku místnosti. Účinky vlivu na akustiku místnosti jsou i měřitelné. Zvláště v těch interiérech, kde je velkou měrou použit materiál jako například sklo, beton, keramika a kov, působí nasazení DUETTE® pozitivně na zlepšení akustiky interiéru.

Mimořádné formy okna v zimních zahradách a štítech domů, trojúhelníková nebo oblouková okna, to vše zvládá DUETTE® zastínit s bravurností stejnou, jako u oken klasických tvarů. Systém se upíná na rám okna, do zasklívací lišty, na stěnu, strop nebo do výklenku.

Duette  - detail– Na výběr je k dispozici na 200 různých vzorů látek
– Šňůry probíhají skrytě bez viditelných otvorů v látce
– 7 různých barev profilů
– Kovové madlo barevně sladěné s profilem
– Vyrobeno z kvalitních látek v rakouském Breitenaichu

Více informací nejen o produktu Duette, ale také příbuzném Plissé na odkaze http://www.diamonddesign.cz/plisse-a-duette/

Kontaktujte nás Kontaktujte nás