cyklotourbizon-web

Cyklotour vysočinou

gopr7641_60025Další ze seriálů cyklotour DD 2016 nás zavedl do malebné krajiny Českomoravské Vysočiny, kde jsme si užili spoustu legrace. Padesátikilometrová trasa vedla převážně po lesních, lučních a potočních cestách. Nezbývá nic jiného než vzdát hold všem zúčastněným, kterým se podařilo dojet až do konce, přestože se někteří vraceli až v nočních hodinách.

 

gopr7637_20325Profil trasy byl tentokrát velmi náročný a to nejen výškovým profilem s převýšením 845 m, ale především místy nepropustným terénem vedoucím po pěších turistických cestách a nespočtu potočních brodů. Na cestě jsme absolvovali tři zastávky, z nichž první na Ranči u Bizona posloužila k převlečení mokrého oblečení.

 

gopr7667_3138Následovala zastávka u tatínka jednoho člena našeho týmu, který nás prohřál skvěle servírovaným Jagermeisterem až po příjemné posezení na kiosku v Níhově, kde jsme se občerstvily domácími klobásami a nakládaným hermelínem.

 
 

Opět se prověřil charakter, morálka, týmová hra a především tělesná zdatnost našeho týmu a opět nelze udělit jinou známku než výbornou! Děkuji všem za účast a těším se na další výjezd, výšlap či posezení u dobrého vínka…

 

Kontaktujte nás Kontaktujte nás