PERGOLY

Pergoly

Zastřeší terasu a zajistí pohodlí v exteriéru. Načerpejte novou energii odpočinkem v pergole a buďte chráněni před změnami počasí.
PERGOLY

Pergoly

Zastřeší terasu a zajistí pohodlí v exteriéru. Načerpejte novou energii odpočinkem v pergole a buďte chráněni před změnami počasí.
PERGOLY

Pergoly

Zastřeší terasu a zajistí pohodlí v exteriéru. Načerpejte novou energii odpočinkem v pergole a buďte chráněni před změnami počasí.
PERGOLY

Pergoly

Zastřeší terasu a zajistí pohodlí v exteriéru. Načerpejte novou energii odpočinkem v pergole a buďte chráněni před změnami počasí.
PERGOLY

Pergoly

Zastřeší terasu a zajistí pohodlí v exteriéru. Načerpejte novou energii odpočinkem v pergole a buďte chráněni před změnami počasí.

Široká nabídka hliníkových a dřevěných pergol

HLINIKOVÉ PERGOLY | DŘEVĚNÉ PERGOLY | ALTÁNY

Spojování více modulůNaše společnost přináší na český trh nejen vysoce kvalitní produkty, ale také širokou škálu modelů pergol pro každého z vás. Nejinak je tomu u naší nabídky, která se pyšní širokou řadou modelů, které se od sebe liší materiálem, ale také systémem stínění stropu, svislých stěn, či provedením vlastní konstrukce.
V neposlední řadě pak možností instalace a to buď jako samostatně stojící zahradní pergola nebo přisazené k fasádě domu. Jednotlivé moduly, které jsou vyráběny na míru se dají různě spojovat a kombinovat, čímž vzniká možnost vytváření neomezeného vnitřního prostoru a široké možnosti jak zastřešit vaši terasu.

Pergola Brustor B200Pro ty co milují spíše bezúdržbové a technicky propracované produkty, nabízíme pergoly hliníkové s lamelovým stropem a integrovanými screenovými roletami. Jedná se o velmi propracované a minimalistické provedení s obrovským důrazem na řešení detailů. Právě důraz na detail a funkčnost, dělá z těchto modelů unikátní produkt mezi pergolami. Všechny konstrukční části jsou zhotoveny z vysoce kvalitních hliníkových extrudovaných profilů, spojeny výhradně nerezovým kováním. Právě použití kvalitních materiálů umožňuje poskytnutí záruky na jednotlivé modely až 5 let.

Konstrukce B200 samostatně stojící

V naší nabídce hliníkových pergol samozřejmě najdete i klasičtější provedení a to v mnoha variantách konstrukce od těch propracovanějších s možností využití nejrůznějšího příslušenství.

Pergola - další konstrukcePergoly - další rozdílné konstrukce

Dřevěné pergoly vyráběné ze systémových prvků nejsou v české republice zcela známé a častěji se setkáte s konstrukcí vyráběnou na zakázku od nejrůznějších tesařských či truhlářských dílen. Přitom systémová dřevěná konstrukce je speciálně vyvinuta pro její účel a je vyráběna na míru. Díky systémovému řešení jsou jednotlivé detaily řešeny profesionálně a vše je dlouhodobě odzkoušeno ve vývojových dílnách. Konstrukce se vyrábějí z lepených hranolů ze skandinávské borovice a dodávají se více jak ve 200 barevných odstínech. Dřevěné pergoly také mohou být ve variantách samostatně stojících zahradních pergol či efektivně zastřeší vaši terasu domu instalované k jeho fasádě.

Dřevěné pergoly Corradi

Především pak přesnost, se kterou jsou vyrobeny umožňuje instalaci nejrůznějšího příslušenství jakým jsou například svislé rolety, osvětlení, stínění stropu s odtokovým systémem a mnohé další…. Důraz je kladen také na spojovací materiál, který je výhradně nerezový.

Nerezové spojovací díly

Další modelovou řadou jsou pak nejrůznější lehké konstrukce sloužící ke stínění menších teras, balkonů a jiných zahradních prostor určených k relaxaci.

Move a Arko od Corradi

Kompletní přehled jednotlivých modelů naleznete v levém menu pod tlačítkem “KE STAŽENÍ”.

Tři možnosti řešení stínění střechy pergoly

Jednou z nejdůležitějších částí střecha, která určuje jakým způsobem zastřešíte vaší terasu. Zvolená střecha zaručuje celoroční obyvatelnost a vytváří komfortní prostor pro vaši relaxaci za každého počasí. Oproti klasickým střechám ze skla či polykarbonátu, nabízíme řešení stropu, které je nejen dešti a větru odolné, ale zároveň velmi účinně chrání před slunečním zářením. Současně s těmito vlastnostmi je naše řešení variabilní a lze jej tedy dle potřeby nastavovat do nejrůznějších poloh dle požadavku uživatele.

Stínění střechy lamelami

První, dnes nejčastější možností je použití hliníkových lamel, které jsou zajímavé především designově. Perfektně se hodí k moderním domům s osazenými venkovními žaluziemi. Jejich hlavní výhodou je sklon, pod kterým jsou schopny odvádět vodu, a který může být menší než je tomu u stropu baldachýnového nebo roletového. Zároveň je tento sklon ukrytý za vodorovnou atikou, která je nosnou konstrukcí stropu a zároveň v sobě může ukrývat svislé rolety.

Lamelová střecha pergoly

Oproti baldachýnu nejdou v případě určitých modelů shrnovat mimo plochu střechy a regulace světla se tak omezuje pouze na jejich naklápění. V našem případě je ovšem možné otočení lamel o 160°, což umožňuje dostatečnou regulaci světla i tepla vnitřního prostoru. Stropní hliníkové lamely jsou profilované a osazené těsněním tak, aby při dosednutí na sebe vytvořili monolitickou nepropustnou plochu stropu.

Naklápění lamel střechy pergoly

Shrnování hliníkových lamel do strany ovšem řeší model B600. Díky speciálnímu tvaru lamely S tvoří bal pouze 12% plochy střechy. Více informací se můžete dozvědět v produktovém listu v sekci ke stažení v levém menu.

Velmi zajímavým prvkem je pak možnost osazení integrovaných led pásků do jakékoli lamely stropu, což navodí ten správný světelný efekt nejen ve dne, ale také v nočních hodinách.

Osvětlení LED páskem v nočních hodinách

Pergola v zimním obdobíJednou z velkých výhod hliníkových střech některých modelů je jejich nosnost až 130 kg/m2, což využijete především v zimním období při napadaném sněhu a vy tak můžete za určitých pravidel svoji zastřešenou terasu používat i v tomto období.

Mapa sněhových oblastí v ČR
tabulka sněhových oblastí

Dalším možným řešením je baldachýn. Jedná se o systém textilního zastínění vyráběného z třívrstvého vodotěsného PVC, které je odolné vůči UV záření. Textilie je vedena ve vodících lištách, které jsou součástí konstrukce a umožňuje tak stažení celého stropu k volitelné stěně. Právě možnost stažení baldachýnu zcela mimo plochu konstrukce je jeho hlavní výhodou a to zejména v případě přisazení konstrukce k fasádě domu, kdy je žádoucí aby její strop nestínil oknům domu.
Stínění střechy pomocí baldachýnu
Baldachýny se využívají spíše pro klasické provedení. Hodí se jak pro stínění privátních pergol tak zastřešení větších ploch například menších sportovních tribun a dalších komerčních prostor.

Zastínění veřejných prostor pomocí baldachýnů

Třetí možností je pak řešení zastřešení speciálními roletami, které jsou žádané především architekty a to pro svůj jednoduchý vzhled tvořený vypnutou látkou mezi dvěma vodícími lištami. Oproti baldachýnu se neskládají pod stříšku, ale navíjí se na trubku do hliníkového boxu, který je velmi subtilní. Jejich předností je velká plocha jednoho kusu a to až 5 x 6 m, tedy 30m2 a precizně vyřešený odtok vody. Díky těmto vlastnostem se často využívají také v komerčním sektoru kaváren a restaurací.

Balachýny na pergole

Častěji se používají tyto systémy pro zastřešení teras se skleněnou střechou nebo jako výplň například v dnešní době oblíbených betonových prstenců teras.

Zastínění betonového prstence terasy

Pro tyto účely lze samozřejmě využít i další dva typy stropního stínění hliníkových lamel a baldachýnů. Ovšem v těchto dvou případech se jedná o nákladnější řešení než je roletový systém.

Nákladnější stínění pergoly

Stínění baldachýny Corradi

Pokud se ovšem jedná o stínící prvek schovaný pod skleněnou plochou stropu, tak je možné použít jednoduchý manuálně ovládaný baldachýn, která perfektně odstíní sluneční paprsky.

Další ukázka stínění střechy pomocí baldachýnů

Důmyslný odtokový systém stropního stínění

Námi dodávaný systém baldachýnů má zároveň velmi propracovaný systém odvodu dešťové vody, který je sveden do dešťového systému ukrytého uvnitř konstrukce. Současně je zde myšleno také na ochranu baldachýnu před sněhem a to pevnou krycí stříškou umístěnou v místě jeho stažení.

Odtokový systém pergoly s baldachýny

Také u stropu tvořeného naklápěcími hliníkovými lamelami je vyřešen odtok vody speciálním tvarem lamely a to tak, že při uzavření stropu vytvoří monolitickou nepropustnou plochu stropu. Hrany lamel jsou zároveň opatřeny těsněním, které zajišťuje jejich nepropustnost. Lamely jsou ve střeše umístěny pod mírným sklonem, který však není viditelný jelikož jej zakrývá vodorovný pilíř konstrukce. Po obvodu lamelového stropu je odtokový žlab, který je vyspádován do jedné ze svislých nohou, kudy je voda svedena do země.

Odtokový system vody ve střeše pergoly

Jedinečným odtokovým systémem je pak řešen roletový strop TOPFIX MAX F, který je svým provedením opravdu ojedinělý.
A nejen to, oproti baldachýnům, kde lze použít pouze blackoutové materiály je možné zastřešit terasu screenovou látkou propuštějící světlo do vnitřního prostoru pergoly a přitom odstiňující sluneční záření. Díky speciální povrchové úpravě jsou tyto látky zcele vodě nepropustné.

Odtokový systém do sloupku pergoly

Utěsnění přechodu mezi pergolou a fasádouDůležitým detailem při stavbě pergoly přisazené k domu je také utěsnění přechodu mezi fasádou (jenž nebývá vždy zcela rovná) a konstrukcí. Především je třeba mít na paměti, že oba dva materiály mají odlišnou roztažnost a smrštivost a je tedy třeba použít pro toto utěsnění vhodné systémové prvky a materiály.

Integrované screenové rolety, skleněné stěny nebo posuvné dřevěné okenice

Většina našich modelů umožňuje instalaci výplní svislých polí mezi nosnými sloupy. V současné době se nejčastěji používají screenové rolety nebo rolety s transparentní fólií. Další možností jsou posuvná skla.

Posuvna skla v bočních polích pergoly

Rolety jsou oblíbené především pro svoji vzdušnost, ale zároveň velkou odolnost proti větru a částečně i dešti. U některých pergol jsou dokonce vsazeny přímo do její konstrukce tak, že při jejich vytažení jsou zcela neviditelné a celá konstrukce tak získává na designové čistotě. Na jiné jednodušší konstrukce se pak rolety dají montovat dodatečně, kdykoli se klient rozhodne. Všechny rolety jsou poháněny motorem s možností ovládání vypínačem, dálkovým ovladačem, ale také s možností napojení na inteligentní ovládání domu či jednoduchou aplikací pro mobilní telefon či tablet s androidem nebo iOS. Speciální látka kromě vytvoření soukromí při zachování pohledu ven, také kvalitně odstíní sluneční paprsky a vytvoří tak komfortní prostředí pro vaši relaxaci.

Integrované screenové rolety využité v Pergole B200

Screenové rolety v pergole

Bývají často instalovány na již stávající konstrukce nejrůznějších zahradních, terasových či balkonových staveb.

Screenové rolety využité na dřevěné pergole

Rolety s transparentní fólií jsou oproti nim zcela nepropustné větru a dešti a zároveň zcela průhledné oběma směry. Nemají žádný stínící efekt, ale naopak zvyšují intenzitu slunečních paprsků. Tyto rolety se používají především v komerčním sektoru nejrůznějších předzahrádek v kavárnách, ale také v pergolách rodinných domů, kde je využívána převážně ve večerních či ranních hodinách, kdy je žádoucí udržet teplo.

průhledné screenové rolety na pergole Brustor

Skleněné stěny pergolyDalší možností výplně bočních polí jsou posuvné skleněné stěny. Oproti roletám však vždy i při odsunutém stavu zasahují částečně do plochy pole a celá konstrukce se tím stává méně vzdušná. Často doporučujeme kombinaci rolet a zasklených posuvných křídel tak, aby skla byla umístěna v poli, které slouží ke vstupu dovnitř pro svoji jednoduchou manipulaci a rolety do polí ostatních.
Posuvná skla jsou ovládána vždy manuálně. Samozřejmostí je možnost kombinace skla a rolety ve stejném poli, kdy sklo umožňuje využití pergoly také v zimních měsících a roleta zajišťuje komfortní posezení v horkých letních měsících. Posuvná skla jsou bezrámová, což zajišťuje zachování celkové lehkosti designu.

Zasklení dodáváme samozřejmě také pro již stávající pergoly nebo jiná polouzavřená místa, ať už dřevěné, zděné, ocelové nebo z jiných materiálů a konstrukcí. I v tomto případě dbáme ne kvalitu a funkčnost, takže i zde poskytujeme pětiletou záruku na celý systém.

Zasklení nestandardních míst

V poslední době jsou stále více oblíbené hliníkové posuvné okenice s dřevěnými (cedr) lamelami, které je možné nejen libovolně posouvat jako je tomu u skleněných stěn, ale především naklápět lamely. Díky naklápění lamel můžete ještě více regulovat prosvětlení nebo uzavření vaší terasy.

Dřevěné okenice použité v bočních polích pergoly

Zastoupení předních výrobců

V naší nabídce naleznete nabídku od významných evropských výrobců a to belgické společnosti Brustor a Renson, ale také Italské společnosti Coraddi.

Společnost RENSON

Logo společnosti RENSONSpolečnost RENSON byla založena v roce 1909 jako firma zabývající se komerční stavební činností a postupně přidávala činnosti v oblasti oceli a hliníku. V roce 1968 zahájila výrobu ventilačních stěnových a okenních mřížek a na základě rozsáhlého vývoje v této oblasti představila v roce 1999 Concept “zdravých budov”. Tedy systému přirozeného větrání a klimatizace budov.
Později rozšířila tento koncept o stínící techniku v podobě venkovních rolet a pergol, čímž získal koncept zdravých budov na komplexnosti. V současné době zde na ploše 75 000m2 pracuje přibližně 500 kmenových zaměstnanců. Společnost RENSON klade velký důraz na vlastní vývoj, opírající se o spolupráci s předními evropskými vývojovými a vědeckými středisky. Většina komponentů pro jednotlivé produkty, je zde vyráběna již od prvovýroby – tedy zpracování průmyslové hmoty. Výrobky RENSON jsou dodávány do celého světa a mohou se chlubit celou řadou patentů.

společnost BrustorSpolečnost Brustor leží ve městě Gullegem 25KM od Lille a 100 km od Bruselu. Kromě pergol se zabývá výrobou markýz, které také naleznete v naší nabídce. Produkty společnosti Brustor jsou expedovány do 30 zemí světa. Tato výrobní společnost se specializuje především na využití nejmodernější technologie výroby s minimálním počtem podílu manuální práce. V současné době zde na ploše 26 000m2 pracuje pouze 150 lidí. Většina komponentů pro výrobu vychází z vlastního vývojového centra, kde jsou dlouhodobě testovány před začleněním do výroby. A právě proto patří produkty Brustor k těm nejlepším na trhu.

Sídlo firmy Brustor

Společnost CorradiSpolečnost Coraddi byla založena v Italské Boloni jako malá řemeslná dílna pro výrobu stínící techniky v roce 1978. V současné době má pobočky po celém světě. Například v americkém Dallasu, francouzském Lyonu, Abu dhabi ve spojených arabských emirátech či australském Sydney.
Coraddi investuje velké prostředky do vývoje a těží z více než 35-letých zkušeností výroby. V současné době má na kontě 35 registrovaných patentů.

Výroba v Boloni zahrnuje 26 000m2 výrobní a skladovací plochy, na které pracuje více než 220 zaměstnanců. Celosvětová distribuční síť čítá více než 1000 autorizovaných prodejců ve 30 zemích světa. Hlavní doménou této značky je vedle kvality, především velký rozsah modelových řad. Přitom jsou všechny pergoly a materiály navrženy tak, aby odolávali silnému větru a dešti a v neposlední řadě UV slunečnímu záření.

italská firma Corradi a její sídlo

Instalace samostatně stojící zahradní pergoly i přisazené k domu

Instalace je možná dvěma způsoby a to buď jako samostatně stojící nebo přisazená k domu. Ne každý model je univerzální a umožňuje oba dva způsoby instalace. Proto jsou na našich showroomech vyškolení profesionálové, kteří prochází pravidelnými školeními u našich dodavatelů, aby měli perfektní znalost námi nabízených pergol. Současně se účastní samotné instalace, aby byly jejich znalosti nejen teoretické, ale také praktické.

Samostatně stojící konstrukce je třeba instalovat na vhodný a zpevněný podklad, který musí vyhovovat nosnosti konkrétního modelu a zároveň umožnit pevné spojení nosných svislých konstrukcí. Důležité je to proto, aby nedošlo k jejímu poškození například vlivem větru. Obecně jsou však samostatně stojící konstrukce méně odolné větru než pevně spojené se stěnou domu. Jejich větrná odolnost spadá zpravidla do 6. stupně Beaufortovi stupnice, která odpovídá větru o síle 50KM/HOD.
V případě instalace skleněných posuvných stěn je třeba dbát na perfektní rovinnost podlahy nebo použít spodní vynášecí profily.


Instalace pergol volně stojících

Konstrukce přisazené k domu se vyznačují především větší odolností povětrnostním vlivům a to až do 8 stupňů Beaufortovi stupnice což odpovídá 75 KM/HOD. Některé modely jsou dokonce testovány až na rychlost větru 90 KM/HOD. V případě požadavku na osazení všech bočních polí roletami nebo skly je třeba instalovat i u stěny domu svislé nosné profily.

Přisazení pergoly k domu - model B200 od značky Brustor

Pokud ovšem požadujete pouze stropní a přední stínění stačí na stěnu domu zakotvit vodorovný nosný profil podobně jako je tomu u kazetové markýzy. Tím se stává pergola velmi jednoduchou a vzdušnou konstrukcí. Při tomto způsobu instalace je však třeba dbát na kvalitní izolaci mezi konstrukcí a stěnou domu. Právě zde využíváme zkušeností našich vlastních montážních techniků s dlouholetou praxí a bezpočtu realizací.

Pergola instalovaná u zdi domu

Široká paleta barev s možností lakování RAL

vzornik ralVšechny námi dodávané modely nabízíme zhruba v deseti základních barvách a některé modely dokonce ve všech barvách RAL bez příplatku. Samozřejmostí je také stříbrný elox a možnost lakování do jakékoli barvy RAL. Jednotlivé barvy nabízíme také ve dvou strukturách a to hladké a hrubé. Dále můžete volit mezi matnou a lesklou povrchovou úpravou.
Všechny viditelné komponenty jsou barevně doladěny k základní či speciální barvě hlavní konstrukce a profilů.

Základní paleta barev pro lakování pergolPro lakování konstrukcí se používají vysoce kvalitní laky odolné nejen mechanickému poškození a UV záření, ale také odolné vůči agresivnímu mořskému podnebí a soli. Velký důraz je kladen také na maximální barevnou stálost použitých materiálů.

Kolekce látek pro baldachýnový strop, látkové stropní rolety nebo svislé screenové rolety obsahují více než 200 možností barevných odstínů a hustoty určující prostupnost světla.

Vysoká odolnost větru až 8° Beaufortovi stupnice, odpovídající rychlosti větru do 75 KM/HOD což je silný bouřlivý vítr.

VítrUvedená větrná odolnost se vztahuje na kompletní systém, tedy včetně baldachýnového či lamelového stropu a svislých screenových nebo transparentních rolet.

DOPORUČENÍ: Vždy je ovšem nutné dbát na riziko nenadálého nárazového větru, který může v daném krátkém okamžiku překročit intenzitu déle trvajícího větru nebo jiných přírodních živlů jako jsou například kroupy a jiné. Nezapomeňte proto na vaši pergolu v pojistné smlouvě vašeho domu či bytu.

Pergola Corradi ve větru

Při posouzení odolnosti větru je třeba brát v potaz také umístění konstrukce a použitý způsob jejího kotvení a použitého kotevního materiálu. V tomto směru jsou naší devizou dlouholeté technické zkušenosti v oboru stínící techniky.

Výroba pergol na míru

Všechny pergoly dodáváme na míru. Zaměření a návrh provádějí naši vyškolení prodejní poradci, kteří pravidelně navštěvují technická školení. Každá modelová řada má ovšem své maximální rozměry.

Pergoly se vyrábí na míru

Lze je vyrábět nejen v nejrůznějších rozměrech ve třech směrech, ale také seskupovat do sestav nejen přesně navazujících. Lze vytvářet nejrůznější tvary a sestavy. Variabilita jednotlivých modelových řad se liší a právě díky našim znalostem a zkušenostem u nás vždy vyberete ten správný model pro vás.

Výroba na míru pergol Corradi

K pergolám lze také dodávat další prvky řešící například přechod mezi domem a Vaší pergolou či mnohé jiné… .
Zakrytí prostoru mezi pergolou a domem pomocí rolet

Široká nabídka příslušenství a doplňků

Pro získání skutečného komfortu a plného využití těchto lehkých staveb, tak je zapotřebí doplňků a příslušenství, které udělají z Vaší pergoly to pravé místo pro Vaši relaxaci.

V naší nabídce naleznete doplňky přímo spojené s konstrukcí jako je například osvětlení, které může být formou designových světel či zabudovaných led pásků s možností RGB a funkcí stmívání. Dále tepelné sálavé panely nebo nejrůznější automatiky, které za pomoci jednotlivých čidel konfigurují stropní systém či svislé rolety dle aktuálních klimatických a povětrnostních podmínek.

Samostatným segmentem jsou pak doplňky přímo nesouvisející, jako jsou například venkovní koberce, samostatně stojící světelné lampy, květináče, ale především venkovní nábytek.

Široká nabídka příslušenství

Pro bližší informace o doplňcích navštivte jeden z našich showroomů v Praze, Brně nebo Zlíně.

Venkovní nebo chcete-li také zahradní nábytek tvoří samostatnou kategorii. V naší nabídce naleznete dvě značky venkovního nábytku od předních světových výrobců a to Corradi Arredi specializující se na výrobu elegantního stylového zahradního nábytku navrhovaného předními italskými designery. U této značky je kladen velký důraz na použití přírodních a klasických materiálů.

A dále pak značku Manutti, která je známá především obrovským rozsahem svých kolekcí a různorodostí použitých materiálů a stylů. Hlavní podstatou tohoto nábytku je ovšem kvalita zpracování a použité materiály pocházející výhradně z Evropské unie. Naprosto jedinečné jsou zde pak textilní materiály sedáků a opěráků dodávající tomuto venkovnímu nábytku vzhled a pohodlí jako interiérový sedací nábytek, skvěle tak doplňují zahradní pergoly a venkovní zastřešené terasy.

Funkční vzorky na našich showroomech

Pergolu považujeme za investici a zároveň prvek designově ovlivňující vaši terasu. Současně se jedná o věc k dlouhodobému užívání. Proto na našich showroomech naleznete vybrané modely v životní velikosti a to plně funkční včetně nejrůznějšího příslušenství. Pokud by pro vás nebyla tato ukázka dostatečná, rádi pro vás domluvíme prohlídku realizované stavby pergoly u některého z našich klientů.

Funkční vzorek pergoly na showroomu v Brně

Nabídku pergol vám rádi představíme, ukážeme jednotlivé funkce a detaily provedení. Následně můžete při šálku kávy v příjemném prostředí našeho showroomu nerušeně vybírat ze všech vzorníků látek, barev a příslušenství. Technické záležitosti a návrhy vám připraví naši technici na základě zaměření a konzultace na místě případné realizace. Součástí konzultace je vypracování nezávazné nabídky. A to vše samozřejmě zdarma v rámci našeho prodejního servisu.

Profesionální servis a záruka 5-7-10 let

Záruka 5 letNaše nabídka pochází výhradně od renomovaných evropských výrobců s dlouholetou tradicí a kvalitním zpracováním. Ne vždy je ovšem kvalitní produkt zárukou bezproblémového užívání a spokojeného klienta. V tomto ohledu je velmi důležitý kvalitní servis, prováděný techniky s profesionálními znalostmi a několikaletou praxí.

dobrá rada je důležitáA právě na kvalitní servis týkající se nejen instalace a provozu, ale také správného poradenství a návrhu pro naše klienty se naše společnosti, značky DIAMOND DESIGN soustředí. Proto na našich showroomech naleznete vždy ochotný a profesionálně vyškolený personál, schopný zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se našich produktů a kvalitní poradenský a technický servis.

Zkušenosti našeho týmuNaši technici mají dlouholeté zkušenosti v oblasti stínící techniky a pergol, a to nejen s jejich návrhy a instalací, ale také záručním a pozáručním servisem.

Právě tito lidé jsou pro Vás velmi důležití, jelikož samotný produkt je sám o sobě jen částí realizace. Kompletní pergola vzniká až samotnou instalací na kvalitní podklad, ať už jako samostatně stojící nebo přisazená k domu, kde je třeba dbát na správné provedení přechodu fasády domu na pergolu. Jednotlivé části, jako je strop, rolety, světla, topení a jiné prvky jsou napájeny elektrickým proudem a ovládané nejrůznějšími ovladači od drátových vypínačů, přes dálkové ovladače až po nejrůznější inteligentní systémy. Z toho důvodu mají naši technici elektro vzdělání a zkoušky pro instalaci a servis těchto zařízení. Dále se pak vzdělávají v oboru ovládacích technologií, aby byly vždy schopni uspokojit požadavky našich klientů.
Díky spojení kvalitního produktu a profesionálního servisu poskytujeme na kompletní screenové rolety záruku 5 let. Na ZIP systém 7 let a na povrchovou úpravu 10 let.