web-dd-home-1
franchisa-1
web-dd-home-2
franchisa-2
web-dd-home-3
franchisa-3
web-dd-home-4
web-dd-home-5
web-dd-home-6
DIAMOND DESIGN je česká obchodní značka zajišťující návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínicí techniky, interiérových tapet a programu outdor living.

Síla naší společnosti tkví především v individuálním přístupu, originálním portfóliu produktů a špičkovém servisu. Dokážeme být velice flexibilní k požadavkům a potřebám i pro toho nejnáročnějšího klienta. Spolupracujeme s významnými designerskými a architektonickými studii v České republice.

Provozujeme největší síť výstavních showroomů v České republice v oblasti našeho zaměření. V našich výstavních prostorách jsou vždy k vidění nejnovější trendy a technické novinky. Naši odborní specialisté vám zde vždy ochotně předvedou jednotlivé produkty a možná řešení právě pro váš projekt. Součástí jsou nekonečné kolekce materiálů, ze kterých lze vybírat.

Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními výrobci. Do naší nabídky zařazujeme jen prověřené a kvalitní produkty. Při jejich výběru klademe důraz především na kvalitu, ale také design, dlouhou životnost a funkčnost.

Naší chloubou je technické zázemí tvořené výhradně odborníky s mnohaletou praxí. Snahou našich technických pracovníků je nalezení nejlepšího a nejefektivnějšího technického řešení, které odpovídá individuálním představám našich zákazníků.

Značka diamond design je dynamickou značkou s nepřetržitým vývojem. Reagujeme na nejnovější trendy a požadavky trhu, hledáme neustále nejnovější cesty pro zkvalitnění našich služeb a dbáme na vzdělávání a profesní růst svých zaměstnanců. Pravidelně se účastníme významných evropských výstav zasahujících do spektra naší činnosti.

pdf ke stažení

INTERIÉR STÍNÍCÍ TECHNIKA

Látkové rolety jsou praktické a elegantní zastínění před sluncem a zvědavými pohledy sousedů.

Římské rolety nabízí jedinečnou atmosféru a dotváří design vašeho interiéru. Jen na vás záleží pro jaký způsob ušití se rozhodnete.

Panelové posuvné stěny vyřeší stínění velkých prosklených ploch a také skvěle poslouží k variabilnímu rozdělení místností.

Dřevěné žaluzie dodají vašemu interiéru duši přírodních materiálů. Okouzlí vás nekonečná nabídka vzorů lamel v horizontálním i vertikálním provedení.

Plissé a duet elegantně vyřeší zastínění libovolné části okna s možností shrnování ve dvou směrech. Duet má navíc skvělé termoregulační schopnosti.

Vertikální žaluzie nemusí být jen s látkovou lamelou, ale také moderními plastovými lamelami nejrůznějších dekorů.

Silhouette je nadčasovým a velmi elegantním stínícím prvkem, který působí velmi jemně, ale zároveň vás ochrání před zvědavými pohledy.

Závěsy a záclony jsou klasickým a přesto stále často využívaným stínícím a dekoračním prvkem klasických, ale také moderních interiérů.

Rolety den a noc jinak také Twintex nebo Twinrolo zajistí vašemu interiéru kvalitní stínění a ochranu před nežádoucími pohledy. Navíc jsou velmi elegantní a jednoduše ovladatelné.

Stínění střešních oken je nezbytnou součástí každé podkrovní místnosti. Je jen na vás, jaký systém z naší nabídky zvolíte, zda rolety, žaluzie, plissé nebo duet.

Interiérová stínící technika
Tapety diamond design

TAPETY

Vinylové tapety jsou vzhledem ke svojí cenové dostupnosti a dobré odolnosti velmi oblíbené. Naše vinylové tapety jsou zpravidla na vliesovém podkladu a mají gramáž 300 g/m2, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu. V našich kolekcích naleznete vinylové tapety navržené známými módními návrháři jako je Roberto Cavalli, Christian Lacroix a další….

Vliesové tapety přesněji tapety z netkaného textilu patří mezi nejpoužívanější druh tapet. Díky spojení s nejrůznějšími materiály (drcené sklo, semiš a jiné..) vytváří fantastické vzory a povrchy s nejrůznějšími efekty. Oproti vinylovým tapetám jsou méně odolné vlhkosti a oděru. Přináší však dobrou prostupnost vzduchu.

Textilní tapety nejlépe odrážejí historii vzniku tapet. V této kategorii najdete tapety cenově srovnatelné s vliesovými tapetami, ale také vysoce luxusní tapety. Vyrábí se z nejrůznějších materiálů rostlinného (bavlna, len sisal, konopí), živočišného (vlna, hedvábí), ale také chemického (viskóza, polyester) původu.

Přírodní tapety pro všechny, kdo jsou přesvědčeni, že jen příroda dokáže vyrobit ušlechtilé a dokonalé materiály. V případě tapet se používá slída, hedvábí, sisal, papirus, kůže, kovová vlákna a další.

Papírové tapety se velmi často používají všude tam, kde dochází k jejich časté obměně. Jejich hlavní výhodou je nízká cena, i když i v tomto segmentu naleznete luxusní papírové tapety kombinované například s drceným sklem nebo ruční malbou.

Dětské tapety ponoří vaše děti do světa pohádek a snů. Díky těmto tapetám bude každý pokojíček jako stvořený k dětským hrám nebo klidnému usínání. Dopřejte svým dětem prostředí pro rozvoj jejich tvořivosti.

OUTDOOR LIVING

Pergoly přináší komfort na vaše zahrady, terasy, balkony, ale také komerční prostory. Dnes jsou tyto lehké a variabilní stavby nedílnou součástí kaváren, restaurací, ale také nejrůznějších firemních prostor. V naší nabídce naleznete pergoly z hliníku, ale také klasického dřeva. Strop pergoly může být lamelový, baldachýnový nebo roletový. Výplně svislých polí řešíme screenovými roletami, posuvnými skly nebo posuvnými okenicemi.

Markýzy diamond design se vyznačují především pevnou a přitom subtilní konstrukcí s vysokou odolností větru. V naší nabídce naleznete především kazetové markýzy. Kolekce látek obsahují na 500 vzorů a barev. Samozřejmostí je dvojitá impregnace látek, což zajišťuje jejich velkou odolnost a dlouhou životnost.

Slunečníky tak trochu jinak. Oproti běžně dostupným slunečníkům na českém trhu jsou naše slunečníky odolné vůči větru a především nabízejí celou řadu technických a designových detailů od nejrůznějších tvarů, vzorů látek až po možnost sdružování, motorického ovládání nebo ukotvení na stěnu domu.

Stínící plachty jsou moderní a v poslední době oblíbené stínící prvky všude tam, kde je požadavek na designové řešení stínění. Použité materiály na jejich výrobu pocházejí výhradně z lodního průmyslu s odolností mořského podnebí.

Venkovní nábytek v naší nabídce pochází z dílny renomovaného belgického výrobce a vyznačuje se vysokou kvalitou a odolností. Naprosto jedinečná je pak široká nabídka modelů z materiálů jako je dřevo, PVC, kov, hliník a vysoce kvalitní textil. Většina modelů je navržena tak, aby se dala různě kombinovat, a vy jste si mohli vytvářet originální posezení pro vaši relaxaci.

Outdor living
exteriérová stínící technika

EXTERIÉR STÍNÍCÍ TECHNIKA

Screenové rolety patří k nejoblíbenějším exteriérovým stínícím prvkům současné doby. Vyrábí se s bočním vedením lankem nebo unikátním systémem ZIP ve vodící liště. Chrání před slunečním zářením, větrem a dokonce i hmyzem. Jsou ideálním řešením také pro pergoly a stavby. Naše rolety odolávají větru až do 130 km/hod. Jedinečné je pak provedení TOPFIX pro stínění střech zimních zahrad nebo jen otevřených stropních prostor.

Venkovní žaluzie jsou funkčním stínícím prvkem s moderním vzhledem. Optimálně regulují světlo a chrání vaše soukromí. V nabídce naleznete také podomítkové systémy. Stejně jako všechny naše ostatní produkty jsou i venkovní žaluzie vyráběny z vysoce kvalitních materiálů.

Předokenní rolety nachází uplatnění především na oknech do rušných a prašných městských ulic. Mezi jejich praktické vlastnosti patří stínění proti slunci, úspora energie, ochrana soukromí, ale také zvuková izolace. Skvěle se doplňují se sítěmiproti hmyzu.

Sítě proti hmyzu jsou dnes již standardem každého domu nebo kanceláře. Vybírat můžete z široké škály okenních a dveřních sítí v provedení – pevné, otočné, rolovací, posuvné nebo plisované.

Rolovací vrata vynikají svojí nenáročností na prostor. Splňují všechny požadavky na uzavření garáže a jsou nenáročné na údržbu, díky čemuž je jejich provoz ekonomicky výhodný. Perfektně se doplňují s předokenními roletami.

Slunolami a hliníkové okenice spadají do naší projektové činnosti a vždy se řeší na míru dle požadavků investora. Využívají se v komerčním i privátním sektoru moderních staveb. Naši technici vždy najdou ideální řešení vašeho požadavku.
pdf ke stažení

KOMERČNÍ REFERENCE DIAMOND DESIGN

Na většinu našich realizací lze dohodnout návštěvu a předvést naši práci a zboží v reálném prostředí a získat referenci přímo od našich klientů. Dále uvádíme výběr zajímavých referencí našich realizací.

  Rok 2016

 • Levandulová kavárna Příbram – římské rolety – 2016/1
 • MŠ Slatina Brno – rolety twinrollo – 2016/1
 • MND – panelové posuvné stěny – 2016/1
 • Hotel Santander – záclony, závěsy – 2016/1
 • ISOBAST – látkové rolety – 2016/2
 • Restaurace Hergetova cihelna – screen rolety – 2016/3
 • Luka nad Jihlavou – stacionář – slunolami renson + venkovní žaluzie – 2016/3
 • Aula Mendelovi university v Brně, motorické záclonové kolejnice + záclony – 2016/5

 

  Rok 2015

 • Masarykova univerzita BRNO – “CARLA” , motorické látkové a zatemňující screenové rolety – 2015/1
 • Parkhotel Praha – hzd, rolety int., screen. rolety – 2015/1
 • Apartmány U Venuše Pavlov – římské rolety, plissee – 2015/2
 • Ford CARent – blackoutové screenové rolety – 2015/3
 • ZUŠ Holice – závěsy – 2015/3
 • GUAa STORE – látková roleta – 2015/3
 • Město Terezín – jízdárna – rolety den a noc – bateriový pohon – 2015/3
 • NPÚ jízdárna VALTICE – historický objekt – římské rolety – motorické 2015/3
 • Florentinum (Penta investments) – b27 Prestige (6x) – 2015/3
 • G-centrum Tábor – venkovní motorické rolety – 2015/3
 • Music data – venkovní motorické žaluzie – 2015/3
 • Obchodní akademie Ostrava – Poruba – zatemňující látkové rolety – motorické + závěsy do tělocvičny – 2015/3
 • Lázně Bohdaneč – látkové rolety – Q2/2015
 • Pivovar Lindr Mžany – látkové rolety – Q2/2015
 • Klicperovo divadlo – screenové roletz a duette – Q2/2015
 • Kavárna Hradec Králové – tapeta Elitis – Q2/2015
 • Erwin junker grinding technology – xblock – 2015/4
 • Policie ČR, Rakovník a Sadská – látkové rolety – 2015/4
 • WNT Česká republika – screenové rolety + interiérové rolety – 2015/6
 • Zámek Zruč nad Sázavou – dodávka a lepení 100 m2 tapet – replika původních tapet – 2015/6
 • Administrativní budova Bruder & Nowotny-at – venkovní motorické žaluzie – 2015/6
 • ZŠ TGM Bystřice nad Pernštejnem – látkové rolety – Q3/2015
 • Hranipex – látkové rolety 3000 x 4800 mm – 2015 2015/9
 • Informační centrum Hradec Králové – Adalbertinum – látkové rolety, posuvné stěny – Q4/2015
 • Lázně Slatiňany – duette – Q4/2015
 • Rezort Hodolany – Olomouc – standardní pokoje záclony a závěsy, VIP pokoje záclony závěsy značky Castello del barro, restaurace entree, záclony, recepce hotelu -záclony 2015/10
 • Továrna Thun Karlovy Vary – závěsy do výstavního prostoru – 2015/11
 • Domov pro seniory Praha zahradní město – závěsy – 2015/12
 • Úřad práce Brno, realizace venkovních žaluzií Z 90
 • Cream a.s , realizace blackoutových závěsů
 • Kovárna Viva a.s. realizace interiérových rolet pro projekci
 • Česká Zemědělská Univerzita v Praze, realizace markýz B 126
 • Geostav a.s., realizace zastínění kanceláří systémem Plisé a panelové stěny
 • Sportovní centrum Malenovice, realizace vertikálních žaluzií

 

  Rok 2014

 • Technopark – výrobní závod Eurotech, Veselí nad Moravou – venkovní žaluzie
 • Hotel Courne, Praha – závěsy, záclony, stropní plissé a rolety do střešních oken
 • Vršovický zámeček, Praha – římské rolety v pokojích a společenských prostorách
 • AIR club, Praha – vertikální žaluzie Harmony, v restauraci
 • PWO Czech republic a.s. – Valašské Meziříčí – vertikální látkové žaluzie s těžítky od LEHA
 • Olomouc – Vazební věznice – vertikální žaluzie do kulturní místnosti

 

  Rok 2013

 • Žižkovská věž, Praha – látkové rolety (2013) – vyhlídková restaurace
 • Baťův institut, Zlín – látkové rolety a vertikální žaluzie
 • Umělecká škola, Praha – plně zatemňující rolety v divadelním sále
 • Showroom Skanska, Praha – římské rolety
 • Barum, Zlín – látkové rolety twintex v kancelářských prostorách
 • Rotana – screenové rolety v sídle společnosti
 • Dům zdraví, Hulín – screenové rolety a venkovní žaluzie
 • Muzeum Vysočiny, Zámek Třebíč – tkané textilní tapety, v historických komnatách
 • Pozemstav, Brno – látkové rolety a vertikální žaluzie v administrativních prostorách
 • Relaxační centrum Sportis, Žďár nad Sázavou – screenové rolety u bazénu
 • Burberry, Praha – látkové rolety v prodejně luxusního oblečení
 • Achour a Hájek, Praha – římské rolety v advokátní kanceláři
 • Hotel Clarion, Praha – římské rolety
 • AVČR – akademie věd české republiky black outové závěsy v laboratořích
 • Marco Mirelli, Praha – dřevěné žaluzie v pánském luxusním salonu
 • Vápenka Čertovi Schody, Beroun – minikazety
 • Cardinal, Praha – Twintex v showroomu
 • Zlínské filmové ateliéry, Zlín – blackoutové závěsy loutkové scény
 • UTB univerzita Tomáše Bati, Zlín – závěsy v posluchárnách
 • Sport hotel Davídek, Trutnov – motorické a manuální látkové rolety
 • Jezuitské koleje, Kutná hora – screenové látkové rolety
 • Městský úřad Kojetín – látkové rolety
 • Restaurace TAM TAM, Zlín – závěsy
 • Zámek Zlín – screenové rolety