KARIERA

Kariéra a osobní rozvoj

Naše síla je nejen v týmu, ale také v individuálních schopnostech každého z nás. Přidejte se k nám a my vám pomůžeme rozvíjet vaší osobnost nejen na poli bytového designu.

Náš týmDiamond design je dynamicky se rozvíjející značkou zabývající se návrhy a realizací nejen bytového designu, ale také všech ostatních i venkovních prostor sloužících ať už k oddechu či práci. Vždy se snažíme být nejlepší a originální ve všem co děláme. Naším cílem je, skloubit představy našich klientů s kvalitou a příznivou cenou našich produktů. Právě proto pravidelně navštěvujeme všechny významné zahraniční a tuzemské výstavy dotýkající se designově, ale i technicky našeho oboru.Originální showoomyPrávě důraz na originalitu a seberealizaci našich designerů a obchodníků s uměním naslouchat přáním našich zákazníků, považujeme za hlavní výhodu proti konkurenci.

Vše v naší společnosti vychází z velmi jednoduchého a propracovaného základního systému práce, který klade důraz na minimální zátěž našich zaměstnanců a tak jim umožňuje prostor pro maximální hýčkání našich klientů.

V současné době působíme v Praze, Brně, Velké Bíteši a Zlíně, kde máme vlastní výstavní showroomy. Právě poloha našich showroomů nám umožňuje získávání klientů v celé České republice.

Náš pražský showroomNaše společnost klade velký důraz na spokojenost našich zaměstnanců. Nabízíme tedy i v tomto směru individuální přístup s možností nejrůznějších benefitů a forem spolupráce. Jste z jiného regionu, než v současné době působí značka Diamond Design a máte touhu s námi spolupracovat? I pro vás je tu příležitost. Vzhledem k naší pevné pozici na trhu a skvělému portfóliu produktů jsme připraveni otevřít další showroomy či studia po celé České či Slovenské republice. Záleží jen na vás, přesvědčit nás o vašich schopnostech a získat naše KNOW-HOW pro společný úspěšný rozvoj v novém regionu.

Pokud vás zaujala základní filosofie naší společnosti a způsob naší práce zašlete nám svůj životopis na mail: job@diamonddesign.cz. V případě, že nás životopis zaujme, pozveme vás na osobní pohovor. Těšíme se na setkání s vámi.

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v písemné nabídce dáváte souhlas s tím, aby je společnost Intermezzi, člen skupiuny Diamond Design dále zpracovávala pro další personální práci (např. personální plánování, statistiku), a to na dobu neurčitou. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé. Zaručujeme Vám naprostou diskrétnost a jistotu, že Vaše data nebudou v žádném případě předána třetí osobě.